Jawent

Sielinko

Jawent

Opinie o Jawent

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Jawent?

Gogol

Taka cisza od dawna , czy to dobra praca was powstrzymuje?

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Jawent? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

m

@Marcin ja absolutnie nikogo tu bronić nie bede, ale niestety ludzie często sa pazerni, mam na mysli właścicieli firm - oni chca zarobić jak n ajwiecej

haha

Hahaha juz nie dmowy zaułek w lwówku tylko Sielinkowska Pyrlandia w Sielinku :)))))))))))

Marcin

Pazernosc wlascicieli bylej mleczarni daje znow sie we znaki bo przeciez nie mozna tego nazwac kawiarnia.Pomieszczenia zimne ciemne i ponure.Bylem tam z dziewczyna na kawie.Kawa to woda ciasto po podgrzaniu chyba wmikrofali rozpadlo sie na talerzu .Jak sie dowiedzielismy to ponoc wyrob samego pana jaroslawa .Ale czytanac opinie wyzej pana GOSC mam wrazenie ze tym razem welsanty przesz!i samych siebie , chociaz sa znani ztych wybrykow .W tensposob kombinowali w opalenickim galamiksie gdzie rowniez na komuni podali stare smierdzace mieso z kurczaka , po czym wy!ecieli z tamtad z hukiem .Przenieslli sie wiec na opalenicki rynek tam te same sytuacje .Zakonczylo sie zamknieciem restauracmi przez sanepid i znow wypad z hukiem za nie placenie dzierzawy za lokal.No wiec przyszla kolej na lwowek bo tamnas jeszcze ludzie nie znaja .Wreszcie poznali .Wspolczuje rodzicom ktorzy zorganizowali swoim pociechom tak uroczysty dzien u tych ludzi.

Pracownica

No i to bylo do przewidzenia .Domowy zaulek to jedna wielka po ylka Wlascicie!e kawiarni to oszusci o jamich swiat nie slyszal.Mie?ismy okazje byc na imprezie w tej kawiarni po raz pierwszy i ostatni.Jedzenie ochydne .Mieso ktore by!o podane do obiadu bylo nie dopieczone w srodku krwiste surowki bez smaku a kawa to jakby z tych samych fusow parzono po raz trzeci Personel nie wykwalifikowany nie majacy zielonego pojecia o obsludze pomieszczenia ciemne i ponure .Nie polecam nikomu tej restauracji o ile mozna nazwac to restauracja.

gosc

Chyba właściciel Jawentu szuka deski ratunku w branzy gastronomicznej. Jego Restauracja ,Domowy Zaułek, w Lwówku dała popis 8.05.2016 organizując 6 komunii w zapadającej sie i niewykończonej starej mleczarni. O godz. 15.30 nie było jeszcze posprzatane po odiedzie, a wszyscy goście czekali na pierwszą kawę. Obsługa 6-7 osób nie była w stanie tego ogarnąc`Po interwencji policji i przepychankach słownych z właścicielami większość odjechała z kwitkiem. Najbardziej zal tych płaczacych dzieci komunijnych i ich rodziców którzy uwierzyli oszustowi.. Z facebooka restauracja 'Domowy Zaułek, znikła następnego dnia po negatywnych komentarzach. Ogólny bałagan. Jesli ktoś mi nie wierzy to proponuję niedzielny obiadek w w/w restauracji

gosc

pracownik kawiarni

O matko inka nie rob tego ,zreszta zrobisz jak uwazasz ale bedziesz kolejna osobą ktora bedzie pracowac za darmo i prosic sie o wynagrodzenie.Z tego co widze to mało wiesz na temat tych ludzi i firm z nimi związanymi .Twoj wybór, powodzenia.

sąsiad

A mianowicie ta osoba miala odwieczny problem nie płacenia ludziom wynagrodzenie .Jako podwykonawca nie sprawdzała sie w płatnosciach ,dlatego został wyrzucony z Belgii.Otwarl kawiarnie ktora padla bo odeszli ludzie ,dzierzawy rowniez nie płacil za kawiarnie dlatego własciciele mu podziekowali .Otwarł kawiarnie w lwowku i tam juz mu osoby odeszly bo nie stety własciciel nie wypłacalny.A jaki to SUKCES jak to piszesz skoro ta osoba ma juz kawiarnie wystawioną na licytacje??

mc65

Jawent R.I.P :)

kolorowysen

kolego jest super pracy moc ale kasy niem a i tak ni moeż takie zaliczkowe c( usunięte przez administratora )

wąsacz

kolorowysen - 2013-09-08 18:18:37 Witam serdecznie z informacji jakie posiadam firma jawent nie pracuje na terenie Belgii tylko dociepla budynki w Zielonej GorzeWykopali jawenta z Belgii ?

kolorowysen

zarobić można bardzo różnie od -150 EUR do 1100 EUR ale na to składa się wiele czynników a le i tak diety nie dostaniesz bo ci się i tak nie należy bo dietę masz już w dniówce trzeba się bardzo z firmą emocjonalnie związać to nie będziesz się przejmował zarobkami taka rada POZDRAWIAM [usunięte przez administratora]

marcin

To wkońcu można tam jechać zarobić czy jak w większości firm prowadzonych przez polaków za granicą[usunięte przez administratora]Pracuje uczciwie mam pewne wyplaty, czy pracuje i mam wielkie nic??? oczywiscie nie chodzi mi o wyplaty rzedu 500e. Już powolutku mam dosyć oszustw i negatywnych rozmów na temat pracy. Czy nie można pracować i o tym nie rozmyslac, czy wypłaca czy nie, polak polaka za euro to da wykastrowac, niech ktoś się wypowie kto tam jest i pracuje jako murarz. Pracuje a nie udaje!, jak jest naprawdę bo ciężko jest coś wywnioskować po tych wypowiedziach gdy wszyscy piszą anonimowo. Pozdrawiam

rozczarowany

Panowie pracując w Firmie JAWENT to jest porażka obietnice są duże ale spełnienia małe. jak można wrobić 7m2 z klinkieru jak trzeba po miksować cegłę i ustawić sobie rusztowanie.Panowie deszcz pada to się nie robi a za budę trzeba zapłacić tak jak za samochód i jego ubezpieczenie tj 306euro+ twoje składki ZUS po prostu w JAWENCIE za wszystko się płaci nawet za postoje i wolne dni od pracy.Kategorycznie odradzam pracy w tej zakłamanej firmie Ci co odeszli dla nich szacunek Pozdrawiam :)

nowy

Ja zaryzykowałem i nie żałuję, przynajmniej na razie!!!

bubu6

....to co Kolega jeszcze tu robi?jak jest tak zle!

gogomis

osobiście nie polecam tej firmy jako pracodawcy. kiepskie zarobki, brak ciągłości pracy, za wolne - urlopy bezplatne, odbija za domek dojazdy, i święci tylko wiedzą za co jeszcze. ostatnie trzy miesiące mojej pracy w tej firmie porażka. nie zarobiłem nawet na dojazd do Belgii nie wspominając o wydatkach na żywność.

Zainteresowany

mam jeszcze jedno pytanie czy firma płaci nadgodziny? a soboty 100%?

Zainteresowany

Witam dostałem ofertę pracy z tej firmy i czytam wypowiedzi, i coż mam mieszane uczucia dlatego proszę o odpowiedź na pytanie: czy są tam umowy o pracę? chodzi mi o normalne umowy w sensie ile zarobisz tyle masz na umowie, bo z tego co tu czytałem firma płaci z akordu a z tego umowy o pracę normalnej nie da się wystawić, czy zapewnia zakwaterowanie, daje ubrania robocze, płaci rozłąkę, delegację zapewnia posiłki wodę itd?

bolek

Lolek - 2011-03-29 17:15:13 Dziadowskiej firmy się nie chce opisywaćLudzie... o mnie się nie martwcie.Pracuję u Belgów 1,5 roku i mam się bardzo dobrze...Dużo ludzi z campów mnie zna,więc pewnie wiedzą kim jestem.A do Jawenta nie wrócę,choćbym miał z głodu zdychać...Jawent się chwali,że wracają do niego ludzie,a z tego co wiem to tylko trzech odchodzi i wraca.

swój

...anonimie!!! pytanko? jeśli to "dziadowska" Firma to dlaczego ciągle jeszcze w niej pracujesz??? pozdrawiam i życzę wydajnej pracy bo Ona tylko sprawi,że spojrzysz inaczej

a co tu pisac o takiej dziadoskiej firmie

proszę o podanie maila mam ciekawe informacje

Murarz

Ważne żebyś w ogóle dał,już naprawdę nie liczy się ile swieta za 2tyg

lolek

O wyplacie można zapomiec.nigdy nikomu nie zapłacił kto zwolnił się z firmy.gada o tajemnicy firmy.zapominał jak Koles do niego powiedział że on zarobił tyle a tamten tyle i zabrał mu 250euro za to że złamał jakąś tajemnicę która sam złamał bo wypisał kto ile zarobił więc gdzie ta tajemnica firmy?pracowałem fakt krótko w tej firmie ale protonem to w lutym napewno nikt nie murowal

GRUBY SZEF

CO PRAWDA W OCZY ZABOLAŁA ???????????WIDOCZNIE NIE ZNASZ (usunięte przez administratora) BO ON WLASNIE TYLE ZARABIA A NAWET WIECEJ A JAK KTOS SIE ŚCIEMNIACZEM URODZIŁ TO ŚCIEMNIACZEM ZOSTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WY MOŻECIE SZARGAĆ I WYMIENIAĆ MOJE NAZWISKO A MI NIE WOLNO ???????????? TAKIE SAME MAM PRAWO JAK WY . ZAPOMNIELIŚCIE O JEDNYM ŻE SĄ KARTY PRACY KTÓRE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE DZIŚ POKAZAŁEM TYLKO DWIE ALE OD JUTRA BĘDĘ UJAWNIAŁ WSZYSTKICH KTÓRZY SIĘ ZWOLNILI BY WSZYSCY ZOBACZYLI KTO WYPISUJE TE BZDURY I DLACZEGO NIKT MI TEGO NIE ZABRONI BO W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE NAJBARDZIEJ OBURZONY BYŁY PRACOWNIKU JA NIE MAM NIC DO UKRYCIA A TY MASZ JEŻELI NIE POTRAFISZ SIĘ POD TYM CO PIUSZESZ PODPISAC . A CO DO LUDZI KTÓRZY SPALILI KWATERĘ TO TEŻ NIE JESTEŚ DOINFORMOWANY BO KAŻDY KTÓRY TYLKO CHCIAŁ OTRZYMAŁ PIENIĄDZE NA JEDZENIE - MAM NA TO KWITY A JAK TY CHCIALES NA LIBACJĘ ALKOCHOLOWĄ ( W WYNIKU KTÓREJ UPIŁES TAK SWOJEGO RZEKOMO KOLEGĘ , ŻE GDYBY NIE CI KTÓRZY SĄ MOIMI PRZYDUPNIKAMI TO BY JUŻ DO KRAJU WRÓCIŁ W TRUMNIE ) TO ICH NIE DOSTAŁEŚ !!!!!!!!!!!!!!!!! JUŻ ZAPOMNIAŁEŚ JAK SKAMLAŁES O POŻYCZKĘ WIĘC O CZYM MY TU MÓWIMY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHCĄCYCH ZARABIAĆ PIENIĄDZE

Romek

A z elektrykami w Belgi to czasem też coś nie kręci?

Zostaw opinię o Jawent - Sielinko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawent