Platinum Financial

Poznań

Opinie o Platinum Financial

Paweł Aforti

Zapraszam do współpracy odnośnie finansowania pozabankowego dla działalności do 100tyś Aforti Finance możliwość ustalenia korzystniejszej prowizji pozdrawiam Paweł 882 060 696

Natalia

@Gość czy pracujesz w Platinum Financial a może pracowałeś kiedyś w tej firmie? Czy uważasz, że firma dba o pracowników? Jeśli tak to napisz w jaki sposób. Jeśli wspomnisz też jakie obejmujesz stanowisko to pomoże innym osobom, które myślą o podjęciu tutaj pracy.

Natalia

@zażenowanarozumiem, że nie jesteś zadowolona z pracy w firmie Platinum Financial. Natomiast pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakąkolwiek opinię.

Gość

Popatrz na swoja pracę a potem oczekuj jakiegoś uznania.A po drugie to może nie ty się zwolniłaś a może Ciebie zwolnili?I dlatego twoja opinia znalazła się tutaj? Wydaje mi się ,że jeśli się jest dobrym w swojej pracy to nie trzeba żadnemu prezesowi w ,,tyłek włazić,, .A jeżeli ktoś ma problem żeby posprzątać swoje stanowisko,brakuje mu sprzątaczki z całym szacunkiem...

Zazenowana
@Gość 02.10.2017 15:40

Widac ze ktos nie umiem czytac ze zrozumieniem..., ale to juz nie moj problem.

Natalia

@oszczedna jak poszła rozmowa w firmie Platinum Financial? Na jakie pytania można liczyć? Czy wymagają dużego doświadczenia? Czy przyjęli Cię? @... dlaczego uważasz, że brak szacunku do pracowników? Jeśli chodzi o zarobki to czy jest szansa na dostanie podwyżki?

...

Niskie zarobki, brak szacunku do pracowników.. Jeżeli nie zarabiasz na swoją wypłatę to do widzenia. Bardo duza rotacja.. Ciągle ktoś nowy.. Jedyny plus to tylko że umowa o pracę.

oszczedna

ja wysłałam cv -ide dzis na rozmowe... zobaczymy

Natalia

@Pracownik widzę, że jesteś zadowolony z pracy. A powiedz jaką umowę masz? Jeśli ktoś chce aplikować to pojawiło się nowe ogłoszenie Doradca klienta - NOWY oddział w Gdańsku kto aplikuje?

Pracuje w firmie juz jakis czas i jestem naprawde zadowolony. Bardzo fajna atmosfera w zespole, pomocni ludzie, fajny kierownik. Z wynagrodzenia jestem zadowolony, dobrze, ze jest podstawa. Mamy lux med, mozliwosc skorzystania ze znizki w szkole jezykowej, auta dla najlepszych doradcow. Ale przede wszystkim wazna atmosfera i fajne podejscie szefow do pracownikow.

ola

DLA WSZYSTKICH MAJÀCYCH WĄTPLIWOŚCI:Pracuje od kilku miesiecy,po czytaniu tego fora bylam bardzo sceptycznie nastawiona do pracy w tej firmie.Po namowie mèża postanowilam jednak spròbować I absolutnie nie żałujè!!!Te negatywne wpisy moim zdaniem należą do osòb którym sie po prostu nie udało ,żeby zarobic musisz sie po prostu postarac I tyle,ale to w kazdej pracy tak jest.Możliwości naprawdę są!!! POLECAM

Tyłek

No firma jest w porządku, tak było od zawsze i będzie

były pracownik

podpisz umowę zlecenie a wtedy zobaczysz jacy oni są dobrzy nie polecam i serdecznie ostrzegam przed kontaktem z tą firmą

Anonim

Czy ktoś sie orientuje ile wynosi podstawa u nich?

lolo

Banda sekciarzy mamiących swoich współpracowników super zarobkami. Rzeczywistość jest jednak inna... Tylko głupi może się dać omamić.

gość

Mnie tez oszukano. W ogłoszeniu pisali umowa o pracę mówiłam ze nie szukam pracy na zlecenie, na rozmowie powiedziano że zlecenie jest przy okresie próbnym tylko, a okazało się ze nikomu po okresie próbnym nie dano umowy o pracę i ciągle nakręcali na zlecenie, wieczne zlecenie, wiedziałam że tak będzie i nie mam tego zamiaru dłużej ciągnąć. Jak już coś kręci firma wiadomo jak będzie dalej.

anabell

znalazłam i jestem zadowolona. Moje wypowiedzi miały na celu przestrzec innych, którzy nie takiej pracy szukają bo niedługo rynek opanują same takie ogłoszenia.

alma

@anabell chyba jednak bardzo Ci zależało, żeby się tam dostać, skoro nadal tak bardzo przeżywasz, że zaproponowano Ci inne stanowisko! Szukaj wytrwale dalej, na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie pracę.

anabell

jaki sens jest w dodawaniu ogłoszeń na stanowiska administracyjne gdzie treść daje jasno do zrozumienia, że to praca BIUROWA a nie sprzedaż. Ja wiedziałam, że aplikowałam na stanowisko BIUROWE a nie na DORADCĘ KLIENTA - zwykłe oszustwo i nabijanie ludzi w butelke. Jak już nie dopytasz przez tel to można się na rozmowie pojawić będąc przekonanym, że to pracownik biurowy a w rzeczywistości SPRZEDAŻ. Nic nie mam do osób, które w ten sposób zarabiają ale jeśli firma dodaje kłamliwe ogłoszenia to tylko traci na wiarygodności. Pozdrawiam

Witam, Szukając pracy dla żony zwróciłem uwagę na opinie o mojej firmie Platinum Financial. W odpowiedzi na wcześniejszy zarzut co do stanowiska administracyjnego - to rekrutacja została zakończona a wybrani kandydaci otrzymali propozycję na stanowisko Doradcy Klienta. Pracuję w Firmie dwa lata i jestem zadowolony. Nauczyłem się dobrze sprzedawać, poznałem produkty bankowe a to co dla mnie jest najważniejsze to zarabiam fajną kasę i pracuję z fajnymi ludźmi. Fakt, że Firma wyspecjalizowała się w kredytach gotówkowych i firmowych - ale czy to zarzut? ....Meritum to jeden z dziesięciu banków, które mamy w ofercie. Zawsze w każdej firmie można znaleźć coś co by można ulepszyć, zmienić, jak np. zamiast 26 - 36 dni urlopu :) ale jest ok !!! Polecam Pracownik

Xxxx
@Pracownik 17.07.2015 14:43

Hej.Ja pracuje ponad dwa lata I uwazam ze jest zdecydowanie ok.Wyplata na czas,konkursy,premie,opieka medyczna,a przede wszystkim super atmosfera!!!Polecam

michal
@Xxxx 28.11.2016 20:29

Chciałbym się z panistwem skontaktować.

Grus

Totalna bzdura. Dużo ofert bankowych nie mają i ciągna na meritum banku.żadnych hipotek i samochodowek. W firmie same przekręty !!! Wobec pracowników i klientow !!! Ostrzegam !!!

Jedna wielka zenada

Znajomy tam pracuje bo chciał mnie wkręcić, zwykle call center.. Jedynymi doradcami są kierownicy oddziałów oraz prezesi w Poznaniu.

Jedna wielka zenada

anabell

gdyby rozmowa toczyła się na zasadzie propozycji to ok, jednak już na wstępie powiedziano mi, że aplikowałam na przedstawiciela. Nie uważasz, że to czyste oszustwo?Moim zdaniem tak.

anabell

a ja zdecydowanie odradzam!n nie byłam na rozmowie ale już podczas rozmowy telefonicznej udało mi się przejrzeć firmę na wylot. Z racji tego, że poszukuję pracy w zawodzie wysyłam aplikację na stanowiska TYLKO związane z administracją. Aplikowałam również do tej firmy na ofertę pracy pracownika administracyjno - biurowego i co się okazało? otóż zaproponowano mi stanowisko " przedstawiciela". Takie przekręty to właśnie świadczą o firmie. Nie polecam tam w ogóle aplikować chyba, że ktoś jest zainteresowany przedstawicielstwem.

galix

Platinum financial proponuje swoim klientom kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, konsolidacyjne ,firmowe, pożyczki hipoteczne, ubezpieczenia, programy inwestycyjne, emerytalne oraz otwarte fundusze emerytalne...uff, także tak naprawdę proponuje im wszystko co rynek finansowy ma do zaoferowania

anonim 10

Kto czekał na nowe oferty pracy w Platinum Financial to ma dzisiaj dobry dzień, niech zajrzy na nowe ogłoszenie które opublikowali. Moim zdaniem oferta godna uwagi. Poszukuję osób do pracy w charakterze doradcy fiansowego - z predyspozycjami do telefonicznej  sprzedaży p... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5653683?keywords=&region=

adam

Porażka( usunięte przez administratora ) piszą tutaj głupoty. Ludzie nie udało wam się w branży to nie wylawajcie osobistych żali tutaj. jak jest się beznadziejnym to trzeba się realizować gdzie indziej. Znam chłopaków z platinum i przyznam, że robią dobrą robotę i zarabiają dobre pieniądze. Jak wam żal to weźcie się do roboty zamiast anonimowo wylewać żale.

Edyta

Witam. Jakiś czas temu zadzwonił do mnie doradca tej firmy, pan ( usunięte przez administratora ). Umówiłam się na spotkanie. Zdziwiło mnie tylko to iż na spotkaniu pojawił się dodatkowo przełożony( usunięte przez administratora )Spotkanie wspominam miło, ciekawie. Mimo iż nie skorzystałam z dalszej współpracy, bardzo miło wspominam obu Panów. Pozdrawiam

oliwka

Witam moglibyście mi powiedzieć o co pytają na rozmowie

Witam. Ja również korzystam z usług biura w łodzi i dziwią mnie te wszystkie zarzuty. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pana ( usunięte przez administratora ) z którym współpracuję. Posiadam 3 polisy inwestycyjne którymi pan ( usunięte przez administratora )się zajmuję i zawsze mogę liczyć na pomoc w każdej sprawie

Gdynianka

Nie można uogólniać myślę, że są ludzie zadowoleni z usług tego Biura, ja jeszcze nie , ale wierzę,że jest to kwestia najbliższych dni. Jestem klientką Biura dość długo jeszcze nie do końca usatysfakcjonowaną (mój problem nie jest prosty , ale do rozwiązania), jak tylko moja sprawa dobiegnie końca wyrażę swoją opinię. Zależy mi tylko na uczciwości i będę obiektywna

Za kilka miesięcy albo szybciej już nie będziesz taka zadowolona ze współpracy. Niestety słyszałam o tej firmie jak zarabiają na pracownikach[usunięte przez moderatora] . Usiądź i przeczytaj umowę jeszcze raz, zwłaszcza punkt o zerwaniu umowy.

Nimfa

Witam. Ja z ta firmą współpracuje od 3 tyg. ale dopiero teraz znalam te opinie i powiem jedno-dla mnie nie liczy sie bióro,które jest w kamienicy ale obsługa osób tej firmy, a z niej jestem b. zadowolona.

ciekawska87

Powiem panu szczerze, że nikt ze znajomych, którzy korzystali z usług tego biura nie byli osobiście w siedzibie firmy teraz wiem przynajmniej dlaczego....a co do kompetencji p( usunięte przez administratora ) jest to człowiek godny zaufania?

ciekawska87

Witam. Czy to prawda co jest napisane na temat tej firmy? jestem osobą, która chciała nawiązać współprace z ta firmą, zainwestować pieniądze ale teraz się nad tym poważnie zastanawiam. Czy ( usunięte przez administratora )est rzetelna osobą lub( usunięte przez administratora ) Proszę o więcej szczegółów na temat tej firmy

Zostaw opinię o Platinum Financial - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinum Financial