Platinum Financial Doradcy Finansowi S.C.

Swarzędz

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Platinum Financial Doradcy Finansowi S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinum Financial Doradcy Finansowi S.C.

cudak

@ty - umowa zlecenia zawsze ma swoje dobre strony. Ciekawe, że ostatnio nie pojawiło się u nich żadne ogłoszenie pracy, widocznie nie ma rotacji. Wiecie jakie są średnie zarobki u nich? Dzięki

ty

Firma poszukuje stałych pracowników na umowę zlecenie. Bardzo ciekawą propozycje oferują swoim pracownikom. Zwykłe oszustwo, przekręcają kota ogonem, na rozmowie mówią jedno, a potem okazuje się co innego. Atmosfera do bani jakieś małolaty zamykają się w łazience i obgadują wszystkich dookoła a zwłaszcza kierownika. A teraz do kogoś kto nie rozumie po co ludziom umowa o pracę: jak zachorujesz i nie przyjdziesz to l4 sie nie liczy, odjęte od podstawy, Jak będziesz mieć dziecko to nie dostaniesz macierzyńskiego i z czego będziesz żyć? Jak masz dziecko i zachoruje to nie dostaniesz opieki. Umowa śmieciowa jest dla studencików a nie dla dorosłych. Przy umowie zleceniu i telefonowaniu w firmie można to robić w domu. Jeśli chodzisz do pracy codziennie i wykonujesz to samo co ludzie na umowie o pracę to umowa zlecenie ma charakter umowy o pracę więc jest to niesprawiedliwe i powinno wykonywać się tą właśnie pracę poza budynkiem firmy np. w domu. Są haczyki w umowie o karach, radzę uważać.

Zostaw opinię o Platinum Financial Doradcy Finansowi S.C. - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinum Financial Doradcy Finansowi S.C.