Opinie o Dzierzbud Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dzierzbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dzierzbud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dzierzbud Sp. z o.o. w Dzierzgoń

WALUS

CAŁY czas bo niedaja podwyzek

Na temat Pana Tomeckiego wie ktoś coś?

meggie

Jak ktos sie wypowiada to niech sie podpisuje. Potem przerabane na calej linii maja wszyscy. Masakra ludzie. Jak sie nie podoba to do domu. Inni chca pracowac.

lopez

Nie do Dzierzbudu. Tam zarobicie dla rodziny tyle samo co w polsce. Nie polecam wyjezdzac bo nie ma warunkuuw. A majstrowie nic nie robia. Tyle w tej sprawie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dzierzbud Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Pracował ktoś na zbrojarni w okolicach Bawarii przez ta firme?

bob555

witam dostałem dzisiaj propozycje pracy firmy Dzierzbud wyjazd do Szwecji i moje pytanie czy pracował ktoś w tej firmie ale w Szwecji? Chodzi mi o warunki, zakwaterowanie itd? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

sgreg

po czytaniu wszystkich opini postanowilem napisac pare slów nie pracowalem w tej firmie ale dostalem dzisiaj propozycje ,ktoś zadzwonił z oferta czy jestem zdecydowany jak powiedziałem ze tak ale chciałbym coś usłyszec warunki itp.to gośc na to ze jednak nie zdecydowany jestem i pozegnał sie szkoda czasu na takich , a dodam ze rozmowa trwala góra 15 sekund to ja sie pytam poco wogóle dzwonią skoro nie można sie nic dowiedziec pozdrawiam wszystkich

senah

Dostałem oferte pracy w Niemczech okolice Bawarii na stanowisku cieśla/zbrojarz budowa podobno na 2 lata ktoś coś wie jakie warunki,pracuje ktoś,pracował?

oszukany
@senah

Pracowałem w firmie Dzierzbud 2 lata zarobki słabe do ilosci godzin i ciezkiej pracy na akord.Wytrzymalem caly kontrakt ale bardzo duzo osób sie przewinelo przez ten czas na moim stanowisku ponad 10,a co najgorsze musialem zwrocic podatek bo firma oszukuje jednego roku placi podatek a na nastepny oszukuje .Jedyne co jest na czas to pensja.Nie polecam ale tez pewnie sa gorsze firmy Polskie na rynku Niemieckim.Pozdrawiam

Widze ze trafilem na kogos. Jesli DZIERZBUD nie zacznie traktowac ludzi jak ludzi to bedzie kicha bo wszyscy zaraz pojda na emeryture. Anowi nie przyjdą

Lizly

A co ze stawka? Masz 5 50 6 euro gora a mosisz sciemniac ze masz najnizsza w Niemczech. Podjebiemy go.

Brawo!

W końcu ktoś myślący się wypowiedział.

ojojoj

Jak WAM nie płacą tyle ile powinni, to są do tego odpowiednie organy. A musicie zarabiać najniższą stawkę w Niemczech chyba 8 euro. Tylko tam trzeba sir podpisać. Pozdrawiam.

idał

Czy Wy nie myslicie? Tak pytam z ciekawosci?

Dzidek

Wy wszyscy jesteście zdrowo pierdolnięci. Po huj się powraca do tego jebanego tematu? Jak kurwa się nie podoba to na czarno na budowy do Polski. Tylko pierdolone kolposkopy się do tego nie nadajecie. Byłem w tej firmie na tyle długo że powiem szczerze że ci co najwięcej gadają to najmiej robią. A z tym co gadali tu to prawda. Majstrowie oprucz paru wszyscy ałt. Graban PIERWSZY!!! Na szczęście nie jestem u niego i mam nadzieje że już go nigdy nie zobacze. Złodziej i oszust. A do tego kapus zasrany. Chodź zastanawiam się czy nie wrocic .

Cały nic

niemczy szwecja holandia jeden (usunięte przez administratora) zarabiasz wielkie nic i jeszcze podatek na ratunek florciowi przeznaczasz.

Karim

A ile tam się dokładnie zarabia??? Bo tu widzę, że zdania są podzielone. 10 lat robię w branży zbrojarskiej. Chciałbym do Szwecji, ponieważ biegle mowie po angielsku. Ale tu chyba głównie mówicie o Niemczech. Jest jakaś różnica???

Widzę, że temat Dzierzbud Niemcy wraca. Drogi mgr inż (usunięte przez administratora) Jeśli masz szkoły, bo wiem że masz, to wykaż się i pomyśl. Jak będą pracować ludzie za 7 50 euro, a jak Ci za 9 euro? A w biurze też nie zarabia się tak jak należy. Jest za mało osób na te wszystkie dokumenty, papiery, potwierdzenia, zwroty, zażalenia... a i w między czasie ktoś zadzwoni, że coś jest mu potrzebne, albo że czegoś jeszcze nie dostał. Tylko niektórzy się uczyli i pracują za biurkiem, a niektórzy nie i pracują na zbrojarni. Ale faktem jest, że im więcej się ma, tym więcej się chce.

o fu*k

Akurat szukam informacji o firmie Dzierzbud bo chciałem rozpocząć tam prace ale chyba zrezygnuje. Mam trojkę dzieci i nie stać mnie na robienie "za darmo. Pozdrawiam.

Gobi

Ta jasne sranie w banie a glupiemu radosc Debile bez ambicji gdybyscie zarzadali kazdy po euro czy dwa wiencej i pierdlili to wasze zycie by nsabralo sensu a siebie w h robicie a o gps nie zapytacie droga majstrowa co jej maz po 10 euro zarabia niech sie dalej w domku chowa Pracuje juz bardzo dlugo w tej Firmie i znalazlem inna prace po cichu co mi prawie dekade zajelo by Na to wpasc i z tego co wiem to polowe pracownikow pan f warchol traci juz w tym roku pojda do firmy gdzie jest 8 euro na renke. Tak tak Florciu. Czasy laby za toba czekaj na inspekcje pracy niestety ubieglo mnie paru kolegow ale doloncze sie do tegfo z milom hecia. A za te dokumenty tesz bekniesz.

Majstrowa

Wiecie co??? Czytam te komentarze. I powiem szczerze. Dzierzbud to porządna firma. Uwierzcie mi. czytałam tyle opinii o innych firmach i stwierdzam,że praca za ich wynagrodzenie nie jest zła. Jak każdy wieszałam na niej całe szambo. Ale popatrzcie na to z drugiej strony. Masz emeryturę wyrabianą? Masz. Masz świadczenia chorobowe? Masz. Naprawdę. Tam też pracują ludzie i gdyby nie wyjątki od reguły i czepianie się o pierdoły przez niektórych pracowników byłoby tam super. I tylko dlatego twierdze, że praca jest tam bardzo dobra, ponieważ mój mąż pracuje tam od Paru dobrych lat i problemów z dokumentami typu Kindergeldowe i t p nie ma. Tylko nie należy skakać do nikogo z "ryjem", a naprawdę dużo więcej się zyskuje. Oczywiście niektórzy majstrowie pozostawiają wiele do życzenia. Jak w każdej firmie. Radzę zmienić firmie Dzierzbud ich na pracowitsze modele. Wasza decyzja. Ale nikt nie patrzy na to, że Dzierzbud daje zakwaterowanie. Dowozi do autobusów. A jak musi ktoś zjechać natychmiast to tylko mówi przyczynę i jedzie. A nikt Ci co 6 czy 7 tygodni nie da 5 dni urlopu płatnego. Więc niech niektórzy pukną się w czoło. Bo płatny urlop tam jest. Ale oczekiwanie, że na rok pracy będzie w tym 2 miesiące urlopu płatnego to już przegięcie. W tyłkach niektórym się poprzewracało.

Zostaw merytoryczną opinię o Dzierzbud Sp. z o.o. - Dzierzgoń

• Jak się pracuje w Dzierzbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dzierzbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dzierzbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dzierzbud Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Betoniarzy 4
    82-440 Dzierzgoń