Opinie o Dzierzbud Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dzierzbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dzierzbud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dzierzbud Sp. z o.o. w Dzierzgoń

stary

firma dno oszustwo na kazdym kroku nie polecam wyzysk totalny tyle to w PL dostałem wypłaty, a tu zasówałem 2 lata

Rambo

Ale wy jesteście wszyscy naiwni pracowałem i ucieklem w podskokach atmosfera jak w kiblu na melinie zarobki głodowe a opinie niby tych zadowolonych śmieszą do łez, a gdzie wy buraki byście indziej prace dostali filozofowie po podstawówce, ten kto nie wierzy niech idzie i sam się przekona :-)

pepe

firma dno omijać szerokim łukiem nie polacam

@pepe

MAŁO TYLE TO I W POLSCE ZAROBISZ DUZO OBIECUJAa puzniej wychodzi inaczej

polo1

to ile tam sie zarabia nikt nie wie

max
@polo1

Jedno wielkie dno obiecają po dwa tysiące tyle muszą mówić na wstępie bo nie mają już pracowników do roboty są miesące że nawet 800euro płaci jak chwile nie ma roboty to zaraz urlop bezpłatny za cały miesiąc jak się przerobi 1770-1800 euro ale za 270-280 godzin ogólnie jak wyjdzie 7 eoro na godzinę to jest dobrze i takie są realne stawki na całych niemczech w tej firmie nie polecam pracowałem tam kilka miesięcy i nie mam zamiaru wracać do tej firmy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dzierzbud Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
mały 44

Witam a po ile godzin tam sie zasówa

polo1

Tylko czy godziny pracy przekładają sie na godziny płacy ,czy też bazują na systemie typowym dla polskich firm zajmujących sie prefabrykacją.

polo1

opinie podzielone daje do myślenia ,żadnych konkretów

polo1

Witam słyszał ktoś o prefabrykatach koło Berlina , co to za zakład bo tam mają oferty

kiki

Ktoś pracuje,pracował w Uehlfeld-jak tam jest ?.

maniak

Witam.Dospałem propozycję od tej firmy na pracę jako zbrojarz-spawacz na prefabrykacji w Uehlfeld.Podsterujcie mnie czy warto,jakie warunki,jak zakwaterowanie i socjal no i jak z zarobkami.Pozdrawiam.

krzysiek

dostalem oferte od tej firmy na prace w szwecji czy ma ktos pojecie jak tam jest

Mariusz
@krzysiek

Jesli masz plan byc niewolnikiem to trafiles.

The Allah

LUDZIE PISZECIE TAKIE WYNATURZENIA ŻE GŁOWA BOLI .DOSKONALE WIECIE ZE ZAKLADY PREFABRYKACJI W NIEMCZECH TO JEDEN WIELKI WYZYSK I OSZUSTWO ,TO SA POLSKIE OBOZY PRACY.WIEC DLACZEGO TAM SIE PCHACIE .JA OSOBISCIE TEZ PRACOWAŁEM NA PREF. TERAZ PRACUJE W NIEMCZECH NA BUDOWIE I NIE NARZEKAM PRZYNAJMNIEJ NIE MA TAKIEGO OSZUSTWA.

WALUS

Masz racje i dlatego jest zle i puzniej na głodowa emeryture idziesz

klop

ty angol tak nie sap bo takiego menela jak ty to w kazdej firmie wyrzuciliby po tygodniu.

Panowie mam pytanie dostałem propozycję pracy w tejże firmie na stanowisku cieśla zbrojarz czy obietnica 2000 tys euro na rękę jest faktycznie możliwa? czy tylko obiecują a później wychodzi inaczej??? prosze o odpowiedz

mako

WITAM,KTO MA NR. TELEFONU DO "RAMBO" Z GORY DZIEKI RENE

Styro

Witam firma Fortus poszukuje fachowców na zbrojarnie w niemczech , firma dobrze i systematycznie płaci,poszukuje też spawaczy ze znajomoscią czytania rysunku 0(usunięte przez administratora) (nie pijących)

@Styro

MOZE napiszesz wiecej co to za praca

Patryk
@Styro

jak wysłać aplikację do tej firmy?jakiś adres lub link...

Meggie

Nie wiem moj maz tam nie robi ale mowil ze afera byla gdzies.

walus

A GDZIE tak jest i jak skoro wiesz ile godzin robisz

meggie

Bo taka jest prawda. Moj mąż zapieprza tam za dwoje i on nie ma czasu pisać tu takich idiotyzmów. Jak ktoś nie ma ochoty robić to niech się zwolni. A anonimowość to kretynizm.

zibi 2857
@meggie

meggie to czemu sie nie podpisalas!

Boss
@zibi 2857

Meggi się boi że jej męża zwolnią

Zostaw merytoryczną opinię o Dzierzbud Sp. z o.o. - Dzierzgoń

• Jak się pracuje w Dzierzbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dzierzbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dzierzbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dzierzbud Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Betoniarzy 4
    82-440 Dzierzgoń