Getin bank

Kraków

Opinie o Getin bank

markoPolo

Pracowałem w KRK w Getinie jakiś czas temu i wygląda to tak... jak sprzedasz to co masz w planie to będzie premia i będziesz pupilem, ale jak nie sprzedasz to jest tłumaczenie się z każdej najmniejszej rzeczy. Jak nie masz wyników to sprawdzają cie pod każdym katem np. czy proponowałeś to, czy tamto, czy obdzwoniłeś bazy klientów w których są sami praktycznie starsi ludzie, bez zdolności kredytowej, czy tez możliwości założenia nowego konta - bo po co babci nowa karta, za którą pewnie zapłaci, jak dostaje kasę od listonosza do reki. Niektórzy kierownicy sami namawiają do tego żeby np nie powiedzieć czegoś przy podpisaniu umowy. Plan będzie zrealizowany, a tym że w wielu przypadkach ktoś będzie oszukany nie warto się przejmować... I z tego co widzę własnie tacy awansują... POLECAM jeśli masz elastyczny kręgosłup moralny

kali

Witam serdecznie .Byłem w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Chociaż przyznam , że łatwo nie było. Ale gdzie jest w obecnych czasach? aplikujcie śmiało, szukają testera oprogramowania

zainteresowany

a jak zarobki u windykatorów terenowych?może ktoś napisać coś więcej o tym stanowisku w tym konkretnym banku?

Słowa kojarzące się z Getin bank (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili i sympatyczni. Najbardziej podobało mi się w Getin bank: profesjonalizm i miła atmosfera

lajt
@anonim 20.06.2009 13:14

a świstak siedzi i zawija w sreberka hahahaha, może kiedyś było fajnie, teraz to już nie ma nic wspólnego z fajnością niestety.

Zostaw opinię o Getin bank - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin bank