Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Obozowicz

Tchibo Oświęcim akord gonitwa ciężkie warunki pracy to normalność w tym (usunięte przez administratora) Zakwaterowania masakra tak jak wynagrodzenie. Najniższa średnia krajowa bez nadgodzin i godzin nocnych za pakowanie prawie 900 produktów na godzinę. Śmiech na sali

Cenzorka

Czy jest tak źle jak piszecie? Może trzeba rozmawiać ale pismami?

Zalamka

Pary nie.jedzcie do norymbergi do pracy na magazynie tschibo koordynatorzy i rekruterzy mowia nie prawde szkoda waszego czasu zdrowia i pieniedzy pozdro wlasnie zakonczylismy tam prace

Zalamka

Witam tschibo w norymergii to jakis wal a bardziej polska agencja rekrutujaca tam polakow slabe zarobki jak na magazyn nadgodziny nie placone albo zrobia tak zeby ich nie bylo, kwatery daleko. Ludzie placone macie na godz a nie na akord robicie krzywde sobie i innym baranki... pary nie jedzcie tam czytajcie opinie szkoda waszych pieniedzy i czasu. Kordynatorzy i rekruterzy beda zaprzeczac i opowiadac jak to jest dobrze latwo i kolorowo bo to ich praca, zadanie i z tego sie utrzymuja, dobrze maja tylko niemcy i osoby majace tam znajomosci reszta musi na nich pracowac.

Gonzo

"AP UNIAPOL KRADNIEMY ZAWODOWO" sp zoo- właśnie składa wniosek o ogłoszenie upadłości, także dawni pracownicy Uniapolu, a aktualni Axialusa mogą zapomnieć o odzyskaniu pełnych kwot należnych za przestoje, które były... a naszą kasą zapcha sobie kieszenie prezes :)

Weronika

Jednostkowe przypadki nie powinny wpływać na opinię o firmie

iva
@Weronika

Tym jednostkowym przypadkiem jesteś chyba Ty.

Paulina

Czy ktoś nie miał doświadczenia z pracą sprzedażny usług HR i odpowiedziałby na pytania użytkownika @Celina? Ogólne informacje o agencji AP Uniapol Development też będą mile widziane.

Celina

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o pracy przy sprzedaży usług HR z j. francuskim na rynek francuski i belgijski? Ciekawa oferta tylko poproszę o informacje, lubię wiedzieć coś o firmie zanim sie zgłoszę. Mam nadzieję, że pomożecie za co z góry dziękuję.

Stella

Słyszałam dobre opinie o agencji i jestem zdania, że opinie na forum trzeba brać z przymrużeniem oka.

tchibo
@Stella

Słyszałaś dobre opinie ciekawe gdzie,bo na pewno nie od pracowników.szczerze mówiąc nie polecam nawet 1 dnia w tej firmie.

odpowiadaj za siebie

Tak, agencja zmieniła teraz nazwę na Axialus. Mieszkania rozlokowane są raczej w mniejszych miejscowościach gdzie problem z uchodźcami praktycznie nie istnieje. Praca nie należy do lekkich, ale to zależy od tygodnia i towaru jaki w danym tygodniu jest pakowany. Są pewne normy do wyrobienia i ludzie jakoś dają soboe radę. Najlepiej przekonać się samemu i nie wyciągać wniosków po bzdurnych, często mijających się z prawdą opinii.

Jerzyk

Widziałem, że mają sporo ciekawych ofert pracy. Słyszałem, że to dobra agencja czy mógłby ktoś napisać kilka słów o pracy w sprzedaży z jęz. francuskim?

Norymberga

Witam ! Czy ta agencja nosi teraz nazwe Axialus? Czy praca na magazybie z kawa i odzieza jest ciezka? Czy miejsce zakwaterowania i pracy jest bezpieczne ?(chodzi o uchodzcow) praca w okolicy Norymbergi

Norymberga

Cecylia

AP to spoko agencja ale niestety nie zawsze sprawdzają czy zatrudniani ludzie są tymi właściwymi. Nikt za nikogo nie chce pracować, a cwaniakować można po godzinach pracy. Forum jest dla wszystkich osób.

Nickowy

Pawel, wszyscy wiemy ze jestes lysy XD

Artur
@Nickowy

Nie wiem kim jesteś, bo widocznie ciężko było się podpisać, ale powiem Ci szczerze.. współczuje Ci, że masz tak nudne życie, że jedynym Twoim zajęciem jest obgadywanie ludzi na jakimś forum.. żal mi Ciebie

opsndjdijs
@Nickowy

Jakby cię pies zobaczył to by się o własną budę zabił pewnie . Pozdrawiam :) ps. Strona jest poświęcona opini o pracodawcy a nie pracownikach .

Pawel, wszyscy wiemy ze jestes lysy XD

Cenzorka

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Może niektóre problemy biorą się z naszej niekoniecznie dobrej pracy? AP poradzi sobie z takimi pracownikami!!!

Ulka

AP Uniapol jest fajną firmą i nie rozumiem tych oskarżeń.

tchibo
@Ulka

Przestań opowiadać takie bzdury,gdyby firma Uniapol byla w porządku,nie bylo by tylu zniesmaczonych ludzi.Jasno pisze,male zarobki,zero kontaktu z biurem tzn.ze nie odbierają Tel,siedzisz w domu jak pracy nie ma.Czy to jest firma godna polecenia według ciebie.

Ziomuś

Witam,czy pracował ktoś kiedyś w tartaku w Bawarii albo czy ktoś się tam wybiera?prosze o wszelkie informacje z góry dziękuję,pozdrawiam :)

Nowi

Nie polecam tej agencji lepiej szukać czegoś innego. Nie wypłacają pieniędzy na czas tylko z tydodniowym przestojem. Często się w domu siedzi bo nie ma na tyle pracy co się wiąże z tym ze potem wypłata marna. Zresztą te wszystkie negatywne komentarze na temat tej firmy o czymś świadczą. Malo tu pozytywów.

Tchibo

Zróbcie ludzie z tym coś, dlaczego dajecie się oszukiwać?!

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.