Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Łódź, biuro obsługi klienta - warto? Jakie są warunki zatrudnienia?

Czy można w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. liczyć na jakieś dodatki?

Mały

Nie. Goła pensja 80% płacy minimalnej, tj. na rękę jakieś 1550zł.

Tak, kiedyś dali nam kubki do herbaty. Teraz czekamy na łyżeczki...

Barbara
@Mały

Cześć, swój wpis dodałeś już jakiś czas temu. Zastanawiam się jak wygląda to obecnie i czy zaszły jakieś zmiany. Czy po nowym roku zmieniła się wysokość wynagrodzenia? Odpowiedz proszę.

LI
@Barbara

Nie

Joa
@LI

A podwyżki dają?

Czy pracownicy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

LI

A jest coś takiego tu? Nie. Firma ma politykę kadrową taką: wydusić z pracownika wszystkie soki za minimum kasy i spadówa - nikt za tobą nie będzie tęsknił.

Sip Ćabej

Jakiś czas pracuję już w Moje Bambino w Mieroszowie. Kilka przemyśleń: jakaś dziwna atmosfera tam panuje. Niby pracy dużo, ale u kierownictwa dziwne rozleniwienie - odczuwasz, że nie ogarniają swojej pracy. Kierownik niby ok, ale nie do końca - częste teksty o podtekscie seksualnym, nie każdemu taki humor musi pasować. Podobnie u jego mniejszego kolegi z biura (tu chumor bardziej żenujący). Ogólnie widać, że niektórzy mają u nich "chody". Ale to chyba zawsze kierownictwo ma swoich fawrytów. U części pracowników widać na twarzach "załamkę"... Aż żal patrzeć na nich.... Warunki pracy? Hala produkcyjna zimna, ogrzewana tylko do południa chyba. Szatnia i toalety zaniedbane trochę. No nawet bardziej chyba niż trochę. Plus za pracę na jedną zmianę. A teraz to co najważniejsze: kasa. No i tu jest już na prawdę słabo. Podstawa (pensja minimalna) plus premia (zależna od humoru, lub stopnia "lubości" u kierownika - tak mi się wydaje. Jeśli jesteś z mieroszowa to lepiej idź pracować do Continentala - lepsze zarobki i warunki - no ale tu zmianowa praca, a nie kazdy może sobie na to pozwolić.

Zołza
@Sip Ćabej

Atmosfera jest ok, pracować to masz Ty a nie kirownictwo i może Ty nie ogarniasz swojej pracy i wzięło Cię na żale, kokosów nikt Ci nie obiecywał a że pracować Ci sie nie chce to twój problem... Nagrody są przyznawane wedle pracy wykonanej a nie na ładne oczy. I jeżeli nie pracowałeś/łaś w Continetalu lub nikt z Twojej rodziy tam nie pracuje to nikomu nie polecaj bo tam to dopiero w (usunięte przez administratora) się dostaje a może zwolnij się z Bambino i idź pracować do Czech. Porażka co ludzie piszą lepiej się zwolnij i poszukaj sobie innej pracy. Ale człowiekowi to jeszcze nikt nie dogodził...

Lala
@Sip Ćabej

Sip Ćabej atmosfera zależy również od Ciebie. Skoro tam pracujesz to masz na to duzy wplyw. Kierownictwo zachowuje się stosownie do sytuacji. Jest czas na żarty i na konstruktywną krytykę. Ponadto, sądzę, ze nie wypada komentować wzrostu innych pracowników. Na wzrost nie mamy wpływu w przeciwnienstwie do np. wagi. Załamke, to moze widac na twarzch pracowników, którzy w zyciu borykaja sie z innymi poważniejszymi problemami niz twoje. Warunki panujace w zakladzie sa jakie sa i nie ma co narzekac. Być moze kiedyś się poprawią. Nie dla wszytskich w życiu najważniejsza jest kasa. Dla mnie najbardziej licza się ludzie... i to że zawsze z czystym sumieniem moge spojrzeć innym w oczy. A co do innych zakładów pracy- wszędzie dobrze gdzie nas ( Ciebie) nie ma. Wszedzie trzeba pracowac.

KciN
@Lala

Nooo to się ludzie kierownika rozpisali. Może to ci co donoszą? Łabądki czy inne ptaszynki? Chyba coś kogoś zabolało.

Lol
@Sip Ćabej

Osobiście uważam, że jesteś osobą nie nauczoną warunkach w jakich pracujesz. Nie zadzieramy nosa po pierwsze i po drugie nie wysuwaj takich wniosków tylko lepiej idź porozmawiaj z kierownikiem bo oczernianie firmy na forum mija się z celem i wydaje mi się, że chcesz się tutaj wyżalić. Osobiście jestem zadowolona i nie jestem z tych co mają chody jak to zostało napisane. Jeżeli w continentalu jest lepiej to zrezygnuj z pracy i życzę POWODZENIA

????
@Sip Ćabej

Sip Ćabej atmosfera jest ok, jeżeli komuś nie pasuje proponuję zmianę zakładu pracy ( powodzenia w Continentalu ) Jak w większości zakładów każdy kierownik ma swoich " ulubieńców " ( nawet w Conti). Są sytuacje kiedy idą żarty a są sytuacje kiedy ustawia pracownika do "pionu " Zarobki hm... nikt nie obiecywał kokosów, w każdym zakładzie trzeba dać coś od siebie , aby dostać zapłatę ( nie odpowiada proponuję zmianę, bądź własną działalność) Ktoś tu mierzy wyżej, aniżeli mu się wydaje, nie na miejscu jest komentowanie choćby nawet wzrostu. Natura każdego z nas obdarzyła inaczej. Ludzie borykają się ze swoimi problemami, bardziej lub mniej dokuczliwymi i nie zawsze będą chodzic z uśmiechem od ucha do ucha.

Zołza
@KciN

Dlaczego tak to jest, że jeżeli ktoś pisze źle o czymkolwiek lub o kimkolwiek to ludzie zacierają ręce i mają ubaw a jak ktoś napisze dobrze to zaraz jest lizus, wazeliniarz. I wyobraź sobie, że żadne ptaszyny w tym udziału nie brały, anonimowo można napisać wszystko. Zastanawia mnie tylko jaki ktoś ma w tym cel, jeżeli jest tak źle to odchodzę. Żal mi tych co nie umieją wypowiedzieć się głośno na terenie zakładu tylko żalą sie na jakiś forach. ???? Biedni ludzie, Ci to mają dopiero problemy.

Bogu
@KciN

Hym... "Ludzie kierownika" -ciekawe to dokładnie zasługuje na takie miano... Zastanawia mnie czy jest co donosić kierownictwu? Bo donosów mogą się bać Ci co mają coś do ukrycia... ciekawa jestem czego kiero ma nie wiedzieć???? Oby tylko kiero potrafił rozpoznać nie prawdziwe donosy mające na celu tylko siać zamęt ... tak jak pierwszy negatywny komentarz na tym forum.

Jak wygląda ścieżka awansu w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Bolek

Standardowa: włazisz w tyłek - idziesz dalej :P

Patryk

Myka czeka na takich jak ty

BB

Witam, proszę o informacje jak wyglądają teraz warunki pracy PH w MB. Byłabym wdzięczna za info ponieważ po wcześniejszych opiniach zastanawiam się czy jest tak źle czy to już nie aktualne.

bbbb
@BB

wypowiedzi nie są takie stare więc raczej nic się nie zmieniło

@BB

Czy nadal jest źle to pojęcie wzgledne... Praca w terenie kilkanaście spotkań na dzień. W sumie krótkie bo 99 % spotkań to spotkania akwizycyjne czyli z buta. Praca po godzinach robienie ofert pod ptzetargi. Czyli jak wyjedziesz z domu ok 7 wrócisz ok 17 to walczysz z przetargami. Dni biurowe niezbyt mile widziane. Podstawą ok 2000 Auto to skoda fabia oklejona kolorowa - jak chcesz mieć 300 km do celów prywatnych to oczywiście musisz za to doplacic. Kilometry rozliczasz koniecznie każdego dnia. Firma zarządzana technikami z przed 20 lat Oczywiście praca może się komuś podobać . Jednak na waspracie nie masz co liczysz. Z plusów większość klientów kurtuazyjnie z Tobą porozmawia z minusów zaraboki , atmosfera , kiepskie narzędzia pracy , brak wsparcia przełożonego . Może i dobre miejsce na pierwszą pracę jako PH bo dalej w każdej innej będzie lepiej finansowo i mniej czasu poświęconego na syzyfowa pracę jednak jest ryzyko że zniechecisz się do tego stopnia że kolejnej pracy jako PH już nie podejmiesz ;)

Basia

Czy ktoś może mi powiedzieć coś o firmie sprzatjacej mam tam pracowaća

XXX

Witam Proszę o opinie na temat stanowiska Pracownik w Biurze Obsługi Klienta. Jaka podstawa i jakie ewentualne premie? Jakie warunki pracy, zespół i przełożeni? W jakich godzinach? Czy są jakieś benefity (jakie )? Dziękuję za pomoc

iwona

Czy ktoś może mi cos wiecej napisac o Pani Dyrektor marketingu (usunięte przez administratora)? mam propozycje pracy pod jej kierownictwem, a opinie sa tak różne, ze zaczynam sie zastanawić... Co to za kobieta?

koleżanka
@iwona

Radzę po koleżeńsku. Nie i jeszcze raz nie.

życie

Krótko i na temat: 1 dzień - zwolnili wszystkich ze zlecenia i agencji 2 dzień - zabrali nam premie 3 dzień - zabrali nam 20% podstawy 4 dzień - 3/4 na L4 5 dzień - brakuje ludzi do pracy Sobota - 0,5 Niedziela - Kac Ciekawe co przyniesie nowy tydzień. Bo nie wiem kto będzie jeszcze chciał u Nich robić.

stokrota
@życie

Komu z biura się to nie podoba i zgłasza do usunięcia? co, prawda boli?

magda

Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o pracy w biurze, a w szczególności o pani dyrektor marketingu? Jaka to osoba, jako przełożona, da się pracować?

balbina
@magda

Nikt nic nie wie,,, Źle to świadczy o firmie, ten brak odzewu.

bierut
@balbina

Woda w usta. Może boją sie mobbingu i konsekwencji niepoprawnej wypowiedzi? To dziwna firma i dziwni ludzie.

Bolesław
@bierut

Mobbing na każdym poziomie. Kierownik w mieroszowie całe 8 h na kamerach - nie masz roboty w danym momencie - twoja wina i zostajesz zjechany przez niego. W dodatku ciągłe głupie docinki, kłamstwa i manipulowanie. Taka jest polityka względem pracowników w ich bambino.

MD

Witam. Chciałabym zapytać czy na magazynie w moje babmbono przy Ustronej pracują kobiety i czy to jest ciężka praca ? Dziękuję za pomoc.

Maluszek
@MD

Firma ma problemy finansowe. Nie polecam.

gregre
@Maluszek

cos wiecej?

Wojtas

Czemu na magazynie potrzebna jest umiejętność szybkiego liczenia tzn na czym to ma polegać?

Obserwator

Nie wiem kto rozpowszechnia takie bzdury że w zakładzie w Mieroszowie nic nie ma ,jest płyn do dezynfekcji ,są maski są rękawiczki wszystko jest dostępne

Mały
@Obserwator

Wszystko jest a nic nie ma. Tak jak z wypłatą w Moje Bambino: niby obcięta o 20% ale jest tak naprawdę tylko 50% tego co było wcześniej: i czy tylko sklejasz kartonik, czy ustawiasz maszynę dostaniesz 1500zł.... Taka jest prawda o Bambuko w Mieroszowie.

Dzień dobry, jak wygląda praca w biurze na Nowych Sądach? Czy ktoś może mi coś więcej napisać? Nie widzę żadnych opinii i zastanawiam się, czy to dobrze czy źle.

@Kandydat

Nie polecam. Atmosfera fatalna

Na Nowych Sadach to jest chyba magazyn Moje Bambino, tak? Czy który dział się tam znajduje? I czy są tam w ogóle teraz szanse na zatrudnienie, bo nie widzę ogłoszeń.

Ciekawy

Możesz napisać czy firma podjęła jakieś działania w związku z obecną sytuacją? Np. zapewnienie dostępu do płynów dezynfekujących, praca zdalna, itp.?

bond
@Ciekawy

Zapewne nic nie zrobili tak jak wcześniej brak przestrzegania przepisów bhp na zgłaszanie wypadków czy zdarzeń kwitowanie słowami łeeee jutro ci się zagoi brak nadzoru i pilnowania by osoby nie przechodziły pod widłami wózków w czasie operacji przy regałach brak zwracania uwagi osobą z słuchawkami na uszach przy wizytacjach oddelegowanie wszystkich osób do sprzątania a przy kontrolach z państwowej inspekcji pracy czy urzędu dozoru wyłączanie systemu i powodowanie niby awarii przez głównego zarządzającego Pana Tulipana by tylko nikt a nóż nie wyrwał się i nie wpadł podczas kontroli na czymkolwiek. Oczywiście kontrola wychodzi i po 20 min system nagle cudnie ożywa...... Kasa i brak poszanowania ludzi dominuje w tym miejscu oraz brak zasad więc jakiekolwiek wprowadzanie zabezpieczeń jest wątpliwe w tym zakładzie.

ZaspokajaczCiekawości
@Ciekawy

Na Granicznej są dostępne płyny dezynfekujące no i przecież są toalety w których jest mydło... część biura pracuje zdalnie.

Mieroszów
@Ciekawy

w zakładzie w Mieroszowie brak.

Zalogant
@Mieroszów

Proszę nie wprowadzaćwiczenia niepotrzebnego nam wszystkim zamieszania. W zakladzie w Mieroszowie dla wsxystkich pracownikow dostępne są środki do dezynfekcji rąk, rękawice a w trakcie szycia są maseczki. O mydle i innych środkach nie wspomnę. Ten co narzeka niech się dobrze rozejrzy a co najwaźniejsze niech zacznie środki te stosowakacje. Trzymajmy się razem.

Osoba
@Kandydat

Praca na Nowych Sadach to tragedia-to samo się tyczy Pań kierowniczek, ich zachowanie,a w szczególności jednej pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam. No chyba,że lubisz kiedy atmosfera jest napięta jak balonik. Jeśli masz wybór to idź gdzie indziej. Szkoda czasu i nerwów. Pozdrawiam

Pan Bąk

Ajajajajajajaj takie niepowodzenie taki niefart ponoć to potentat w Europie centralnej i wschodniej patrząc na wizytówkę firmy. Prawda jest taka że 90% zatrudnionych jest na zleceniach bądź innych śmieciówkach agencyjnych. I to raczej świadczy o firmie a nie kolorowe broszury i ładnie wykonana strona internetowa z bajkowymi opisami. Tak się dorabiają Janusze sukcesu i biznesu. Załoga dostanie lub dostała po pupie ale wyżej postawionych to się nie tyczy bo na pewno Pan od białego rydwanu kombi produkcji czeskiej nie odczuje tego. No ale teraz jest czas i będzie czas żeby błysnął Pan umiejętnościami zarządzania i kierowania a także doświadczeniem bo wcześniej były one wątpliwej jakości. Biorąc pod uwagę w jaki sposób doczłapałeś się dyrektorku do tego stanowiska niekiedy wykorzystując płeć piękną będziesz mieć teraz pole do popisu........A za swoje podejście do ludzi i postępowanie wobec ludzi prędzej czy później odbije ci się to czkawką pamiętaj Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy i karma wraca może nie teraz nie za rok czy pięć ale kiedyś przyjdzie. Życzę większości zdrowia w tym czasie dziwnym i niekiedy trudnym.

BIAŁA MEWA

Nam zabrali premię pracujemy 4 dni i mamy płacone 80%pensji a na pakowaniu wyjdzie nam 1.600 nawet nie najniższa krajowa śmieszne. ????????

N
@BIAŁA MEWA

Ciesz się że w ogóle pracujemy i w ogóle pieniądze będą bo równie dobrze mogą zwolnić ludzi i zamknąć zakład na ten czas ...

Kot
@N

Jak masz stawkę z 4 albo 5 koła brutto to masz to koło (usunięte przez administratora) bo nie dostaniesz 1.600.

N
@Kot

A na magazynie ktoś tyle zarabia? Bo ja takiej wypłaty u siebie nie widziałem ???? Poprostu dziwi mnie to że widzicie jaka jest teraz sytuacja a i tak wam źle że dostaniemy chociaż te 1600

Czy produkcja działa, czy stanęła?

Kutno

Jak wyglada praca w zakladzie w. Kutnie? Jakie są stawki ? Operatorów wozkowych magazynierow Jak atmosfera Benefity i dodatki ??

Mimi
@Kutno

obecnie zwalniają i traktują ludzi jak śmieci

Kutno
@Kutno

Fajna praca.nowe maszyny warunki socjalne naprawdę dobre pracownicy z którymi można się dogadać.prezez i dyrektor w porządku tylko Pan technolog musi się jeszcze dużo nauczyć bo nie ma pojęcia o technologi i tylko przeszkadza zamiast pomagać. Ogólnie polecam pracę w Moje Bambino z siedzibą w Kutnie.

pytanie- wizerunke dzieci

Pytanie- dlaczego w szkole rozdawane są oświadczenia o zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka- skonstruowane jeszcze tak że to dziecko ma się podpisać. Bardzo słabe - żerowanie na naiwności ludzi i niewiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.