Lesta

Opinie o Lesta

cgh

co do tych płac to jestem trochę przerażona - minęły już trzy lata od tamtego wpisu, czy coś sie poprawiło?

ppp

zarobki ok 1200, na rozmowie obiecują kokosy a jak poźniej przyjdzie już do wypłaty miesięczniej to tak od 1200 do 1350 i żadnych podwyżek ani awansów w tej firmie nie ma, bo kierownika albo z-ce wola wziąść z ulicy niż awansować np. sprzedawcę, porażka

zuzia

serio tylko 1200zł bez premii? właśnie mam iść na rozmowe ale nie wiem czy jest sens..

zarobki przyzwoite?zaczynam pracę w tej firmie i jakoś zaproponowali mi 1200 zł z groszami według mnie to trochę mało na dokładkę nie ma premii ani zniżek na buty dla pracowników trochę lipa

Ok atmosfera,pracodawca ok,wyplaty przyzwoite,polecam

Zostaw opinię o Lesta - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lesta