Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

,,,

etaa - 2012-08-25 22:30:19 Po pierwsze, najwięcej mają do powiedzenia pieniacze, którzy tak naprawdę nie mają pojęcia o specyfice pracy na HFie, po drugie, nie sądźcie wszystkich jedną miarą, po trzecie, gdyby zajrzeć do Waszej spakowanej produkcji, też niejedno by się znalazlo. Myślę, że gdyby tak postawić Was chociaż na godzinkę na sprawdzaniu, to mając dosłownie 2 sec na obejrzenie płytki inaczej byście śpiewali :)buhaha ta wasza kontrola na tym hf-ie... zart chyba jakis... caly czas kontrolerzy na montazu odkladaja bardzo duzo plyt bo puszczacie same buble! na dodatek nosicie czerwone koszuli , przejeli was na zaklad a wy nic nie wiecie bo co chwila to widac jak ktos przylazi i sie pyta \"to moze isc , a to moze isc\" a i tak i tak jest szmelc w dodatku nawet nie potraficie zrobic testu tasma porzadnie. Cala prawda o \"kontrolerach\" z hf\'u. Oczywiscie nie pisze o wszystkich bo jak zwykle zdarzaja sa wyjatki.

psssyttt

jak tam podstawki bez Emailii?

etaa

ktoś

Szkoda tylko, że z HF wychodzą same buble PSEUDOKONTROLERZE a tymi naprawami jak mówisz to zajmują się przeważnie ludzie na montażu PACANIE. Popieram PF

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
etaa

PF - 2012-08-14 15:22:14 O JAKOŚCIOWCA a nie o pseudojakościowca PACANIE, zresztą nie dla psa kiełbasaNajpierw sprawdź każdą sztukę z +/- 1000 podstawek dziennie,napraw je w miarę potrzeby i zapakuj , a potem porozmawiamy o Twoich PSEUDO umiejętnościach PACANIE

kolo

Nie tylko na górze macie fajne dziewczyny z jakosci,tu na dole tez są ok, dziewczyny na zmianie B sa fajne i sympatyczne. Pozdro dla zmiany B

N

Czytając większość opinii z tego roku potwierdzam \"wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma\". Szkoda tylko, że chcąc dowiedzieć się czegoś o firmie i pracy w niej ciężko znaleźć cokolwiek nie licząc kto z kim śpi i jak jest źle (tylko bez konkretów)

dokladnie nie dla psa kielbasa:) popieram!! a z gory z jakosci bardzo fajna jest pani Marzenka i Sylwia, Wiola tez moze byc ale osobiscie nie przepadam za nia bo ciagle siedzi i pije kawke czy herbatke a reszta jakosciowcow musi za nia pracowac.

PF

O JAKOŚCIOWCA a nie o pseudojakościowca PACANIE, zresztą nie dla psa kiełbasa

...

na gorze teraz jest ich sporo bo z hf jeszcze dziewczyny nosza koszulki jakosciowcow... wiec o ktora Ci chodzi

Z góry

mmmm

PF - 2012-08-04 13:44:24 A ja lubię patrzyc na pewną kobietę z jakości. Kobietę nie dziewczynę.Z góry czy z dołu ? która to bo tez chce popatrzec .

mmm

przyjmowali teraz ostatnio, jednak przez biura posrednictwa, ale zorientuj sie! potrzeba nam silnych facetow!!

Bezrobotny

Orientujecie się czy są przyjęcia ?

Kaśka

Od kiedy w victory pracują dzieci jak to się wydaje temu SSidu ?? Wszyscy mają te min 20 pare lat...

PF

A ja lubię patrzyc na pewną kobietę z jakości. Kobietę nie dziewczynę.

chłopaka

To nie moja ta poniższa wiadomość - obie dziewczyny z kadr, są bardzo ładne, a do tego inteligentne. Ale ja tam wolę Kobiety z lini montażowej na ASY - te młodsze :)

chłopak

No ta pulchna to jeszcze, ale reszta dafuq ? Nie przy jedzeniu.

Piotrek

Najładniejsze dziewczyny są w kadrach

chłopak

Choć nie znam ich imion, jest kilka naprawdę bardzo ładnych, ale pewnie Kogoś już mają, więc nie warto się starać... ale bezinteresownie pomagać, bardzo chętnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska