WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.

Opole

Opinie o WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.

Julita

Czy ktoś z zaglądających tutaj forumowiczów może podzielić się informacjami na temat WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.? W sieci nie ma informacji o aktualnych ofertach pracy - czy firma przyjmuje nowych pracowników? Jak wyglądają warunki zatrudnienia proponowane przez pracodawcę?

seba

@lilka nie jest wcale tak źle :) Wiadomo - są rzeczy, nad którymi można popracować, ale z drugiej strony mój przyjaciel pracuje tu już dłuższy czas i ogólnie nie narzeka. Mówił tylko, że dużo marud z nim pracuje, więc może to ma związek z niektórymi komentarzami ;)

Dawid

kiedy ja jeździłem biurem był jeden z pokoi w domu...

?

pusty lokal z 1 krzesłem za pamiętnych czasów tego raczej bym nie zwał biurem :) A adres miał oj miał e-mail.

?

A to jest biuro ?? wow dorobił sie dziad !!

nd

jak się ludzie nie zbiorą to możemy zapomnieć o kasie a on będzie kolejne tysiące do przodu tak było z MSL i tak będzie PHU List, albo już nową nazwą. Pozdrawiam. Nim podejmiecie pracę lepiej przeszukać opinie i zapoznać się z doświadczeniem innych.

Anonim

Wie ktoś coś więcej o tej firmie PHU List. Znajomy jest na okresie próbnym.

nowa nazwa tej firmy to List sp.zo o. ten pan szuka następnych do pracy za friko

Efron_Opole

Napisz Mirku jak poszlo :)

true12

Prosze o kontakt Mirka badz osoby bedace na rozprawie, chce sie dolaczyc jako swiadek i niebawem wystosowac swoj pozem, pozdrawiam kaliszzzu z k-k . piszcie na mail :trueballer@o2.pl

anna b.

Pracowałam w okresie wakacyjnym i nie mam powodów do narzekań. Może i był poślizg z pensją, ale moja opinia na temat współpracy jest jak najbardziej pozytywna. Jeżeli ludzie nie wiedzą z czym się wiąże praca kuriera, to później mają problemy. Nie raz musieliśmy nadrabiać za tych, którzy nie radzili albo nie chcieli poradzić sobie z pracą.

sprawdzone

! UWAGA ! Firma nierzetelna nieprofesjonalna i bez przyzwoitej uczciwości w stosunku do kontrahentów i pracowników ! Obietnice bez pokrycia listy dostarczane z opóźnieniem lub wcale to codzienność ! Piękne perspektywy na początku i świetna oferta są podstawą działań Pana [usunięte przez moderatora]. Wynajmowany lokal na ul.luboszyckiej od ponad 2 miesięcy nieurządzony chyba tylko dlatego by łatwo było się wynieść. Brak środków na paliwo dla przedstawiciela, czy kuriera rzekomo bo przelewy nie dochodzą, a szef dalej zleca rozwożenie dla firm które nie płacą i tak jutro będzie już normalnie i mijają 2 miesiące ! Dziwna polityka, kłamstwo za kłamstwem później winę ponosi przedstawiciel, albo najlepiej wcale poco się odezwać wyjaśnić czy przeprosić i powiedzieć że to moja wina ! Szczerze odradzam jakiekolwiek układy z tą firmą a już tym bardziej z Panem Prezesem pięknie działającym na niekorzyść pracowników i firm.

Zostaw opinię o WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WPPiU MSL-PLUS pl Sp. z o.o.