Akademia Polonijna w Czestochowie

Opinie o Akademia Polonijna w Czestochowie

Zbych

ja pracuję od 15 lat i nic takiego nie zaistniało. Pan powinien się leczyc

Carlos

Szczerze przestrzegam. Pracujesz jak wół za najniższą krajową. Umowa nic nie znaczy. Nadgodziny które musisz wyrobić w ogromnych ilosciach nie sa płacone. Jak sie domagasz co ci sie slusznie nalezy wylatujesz. Zmiany pracownikow czestsze niz pasazerów na lotnisku. Chocbys mial pracowac w supermarkecie nie mysl nawet o akademii polonijnej. To wyglada jak jeden wielki przekret. Ambergold sie chowa. Dostajesz do podpisania papiery ale praw nie masz zandych.

Zostaw opinię o Akademia Polonijna w Czestochowie - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Polonijna w Czestochowie