Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Mark

Na jakie zarobki może liczyć kierowca C z doświadczeniem?

Dusk
@Mark

O zarobki to najlepiej w rekrutacji pytać, to raczej nikt nie podaje stawek

Frodo
@Mark

Na marne...od godziny płacą,i śmieszne diety.Pauze liczysz już od wyjęcia karty...

hans

a do przyuczenia przyjmują ludzi?

inter

ale na jakie stanowisko?

inter
@hans

btw ale do przyuczenia tzn. że pracowałeś wcześniej w zawodzie czy od zera chcesz, bo nie wiem jak to rozumiesz?

@inter

no na jakiekolwiek, gdzie można się nauczyć od zera

@inter

nie no, gdybym pracował wcześniej w zawodzie, to nie potrzebowałbym przyuczenia przecież

prod
@hans

jeśli o produkcje chodzi to przyjmują takich do przyuczenia od zera też

@prod

o to dobrze się składa. jak się do was zgłosić?

Dusk
@hans

Możesz spróbować bezpośrednio do firmy sie zgłosić, podrzucić cv, albo wysłać, albo przez ogłoszenia na stronie jeśli są

poster

wobec mnie firma była w porządku i nie mam jakichś złych doświadczeń z pracy stąd. rozumiem, że niektórym się mogą jakieś rzeczy nie podobać, ale mi tak ogólnie rzec biorąc praca tutaj pasowała akurat. minusy były ale kasa zawsze na czas i uczciwa i nie rozumiem częsci komentarzy tutaj, mam wrażenie że jakieś wyssane z palca problemy ale też nie wiem wszystkiego co sie u wszystkich dzieje.

bbb

długo pracowałeś tu?

szymoo
@poster

na jakim stanowisku??? chciał bym się konkretniejszych kwestii dowiedzieć

@poster

dalej tak jest moim zdaniem, nie wiem od kiedy nie pracujesz ale raczej nic sie nie zmieniło w tym temacie

@kotlarz

ogólnie to stabilnie jest? da się tu zagrzać miejsce na dłużej?

pracujący
@gromi

tak da się

@pracujący

dzięki. dużo jest osób z większym stażem, czy jednak mimo wszystko rotacja?

Pico

gdzie najczęściej pojawiają się oferty pracy, gdzie najlepiej ich szukać?

informator
@Pico

ja osobiście zawsze zaczynam od strony internetowej firmy i tu widzę, że są oferty, także zerknij

@informator

A wiadomo, czy one aktualne są?

bary
@Finek

no chyba powinny być, w razie co to można zawsze napisać do rekrutacji, tam kontakt był podany z tego co patrzyłem

perliczka
@bary

paraca.pl kolego

@perliczka

jaki czas oczekiwania na odpowiedź od nich?

@gromi

ja czekałem coś ponad tydzień

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Marco

Mam doświadczenie w pracy na magazynie, chwilę byłem za granicą, a aktualnie szukam czegoś na miejscu. Macie tu może teraz coś wolnego? Mają jakieś duże wymagania na to stanowisko? Z różnymi rzeczami się już spotkałem czasem potrafią zaskoczyć dlatego dajcie znać jak jest

informator
@Marco

szukają magazyniera, widziałem na stronie ogłoszenie

szamer
@informator

wie ktoś jakie godziny pracy mają magazynierzy?

Si
@szamer

Tak 5-13, 13-21, 21-5.

@Si

jest opcja ewentualnie dogadać się na dwie zmiany?

noł
@volo

no skoro masz 3 zmiany, to chyba odpowiedź nasuwa się sama..

@noł

skoro jesteś kandydatem to też nie wiesz... chyba że już pracujesz? wole poczekać na odp kogoś zatrudnionego

@volo

jak na dwie zmiany? nie czaje, w sensie chcesz np. nie robić na trzecią zmianie?

@volo

no szczerze powiem, nie znam nikogo tutaj kto by tak pracował i dość dziwne mi się to wymaganie wydaje...

@kotlarz

mam dziecko po prostu i ma na późniejszą godzinę i ktoś musi go zawieźć do szkoły, a żona ma dyżury więc po prostu czasem nie ma jak inaczej stąd moje pytanie....

Magdalena
@kotlarz

Ja raz pracowałam firmie, w której nocki były tylko w wyjątkowych okolicznościach, np. na takim specjalnym okresie jakichś wyprzedaży czy ogólnie zwiększonej pracy. A tak to nie trzeba było na nie przychodzić, tylko dla chętnych. A tutaj są zawsze obowiązkowe?

bielik
@Magdalena

jaka praca takie obowiązki... tutaj są chyba 3 brygady z tego co słyszałem

bez doświadczenia
@kotlarz

a przyjmą tu kogoś bez doświadczenia czy nie ma szans?

@bez doświadczenia

90% ludzi przychodziło bez doświadczenia

Julia
@007

to tak dla jasności nabory tutaj jak w praktyce wyglądają? czego się od ludzi wymaga tak ogólnie? i po jakim czasie pracy idzie już to doświadczenie jednak zdobyć?

dylu
@007

a to akurat dobra informacja, czyli wniosek że da się bez doświadczenia też potem wdrożyć do roboty

dylu
@Julia

nie czaje? no masz rekrutacje przecież, a w ogłoszeniach wymagania, a co do doświadczenia to nooo jak trochę popracujesz? :)

ile trwają przerwy?

damiano
@Janek

normalnie, pół h

@damiano

i to o jakichś ustalonych dla wszystkich porach są?

normalnie to wg mnie jest 15 minut, wiec jak 0,5 h to nawet lepiej

@loop

To już zależy od zakładu, ale tyle to optymalny czas jak dla mnie

bary
@Nicko

tak w sam raz, więc ok

@Janek

Nie zły z ciebie pracownik skoro naczele pytanie dotyczy przerwy

Mimik
@damiano

I przestrzegane to jest czy tak na oko?

@Anonim

a ty pracujesz 8/10/12 godzin ciągiem bez żadnej przerwy? wątpię...

Ramowy

pol h na 8h pracy tak?

Trybownik

Czy w końcu na trybowaniu będziemy robić w normalnych godzinach pracy . Dzisiaj 11 listopada przychodzimy do pracy na 5 rano a jest już 17.20 i dalej siedzimy w pracy . To już jest jakaś przesada . Potem się dziwicie że już nikt uwas nie chce pracować . Ściągacie już ludzi z najdalszych zakątków świata bo już nikt w tym (usunięte przez administratora)nie chce pracować .

Jo
@Trybownik

Ile w tym przerw po pół godziny? 5?

Ryszard
@Trybownik

Pracujesz po 12 godzin dziennie? Takie są zmiany czy po prostu robisz nadgodziny? Dodatkowo 11-tego było święto przecież.

brenda

Widziałam ogłoszenie do pracy jako referent sprzedaży, czy jest ktoś może kto już pracuje na tym stanowisku jak tam jest i widzę że jest umowa o prace proponowana ale czy odrazu? najpierw jest jakiś okres próbny czy nie?

@brenda

preferują dawać umowę o pracę, zazwyczaj pierwsza umowa jest na okres próbny no ale to pewnie będzie też zależeć od twojego doświadczenie. No referent sprzedaży zajmuje się ustaleniem polityki sprzedaży i promocji firmy wobec klientów.- tak przynajmniej jest ogólnie powiedziane/ napisane w necie

dym
@brenda

pracuje tu już trochę i mam właśnie UOP, także nie ma z tym problemu, a co do okresu próbnego to nie pamiętam jak to dokładnie było, ale też chyba zaczynałem od okresu próbnego

@brenda

miałaś już rozmowę? bo też wysłałam cv ale cisza i się zastanawiam czy mnie odrzucili... możesz powiedzieć jak wyglądała rekrutacja??

@dym

jak to wygląda jeśli chodzi o język? bo jest ang komunikatywny i dodatkowy będzie kolejnym atutem... zastanawiam się jak będą chcieli je sprawdzać, w sensie jakis test, rozmowa, potwierdzenie stopnia języka???

koko
@miesa

a kiedy wysłałaś?

koko
@miesa

mi się wydaje, że rozmowa, no nie sądzę, że robiliby testy czy chcieli certyfikaty, jeśli nie ma o tym nic w ofercie, ale no to tylko moje domysły

@koko

jakoś przed listopadem pare dni... boje się że mogli mnie odrzucić albo mają dużo chętnych i patrzą

@koko

to mnie trochę uspokoiłaś, myśle że może faktycznie będzie po prostu przez chwile rozmowa w innym języku... a przynajmniej taka mam nadzieje. dzięki

Finek

A na wszystkie stanowiska dają uopy?

robotnik
@Finek

no z tego, co mi wiadomo mają umowy o pracę, ale za wszystkie stanowiska się przecież nie mogę wypowiadać, bo mnie to nie interesuje za bardzo

rumba

preferują uopy

@rumba

Super, dziękuję

@rumba

Ja tez tak preferuję ;)

Wanda

ile mniej wiecej miesiecznie pracuje kierowca kat c+e, czy jest jakis limit km ktory musi wyrobic ? są miesiace lub tygodnie w których są przestoje ?

@Wanda

a to może być jakiś limit?

@Wanda

to raczej oni zlecają, więc robisz tyle ile ci dają nie

@khm

też nie mam pojęcia o jaki limit może chodzić. że co, jak nie wyrobisz km to masz jeździć w kółko aż wyrobisz? haha

tygrys
@Wanda

Kwestia indywidualna mysle-taka specyfika tej roboty

Indyk Śląsk to najgorsza firma w jakiej pracowałem . Pracujesz tam od 5 do 16 , 17 ,18 w zależności jak zrobicie a pracy z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej za tą samą stawkę tylko wydłużają się wam godziny pracy . (usunięte przez administratora)

manik

czy na produkcji dają jakieś premie, czy sucha podstawa?

stek
@manik

są premie uznaniowe a czy coś poza tym to nie wiem

manik

czy na produkcji dają jakieś premie, czy sucha podstawa?

winek

wie ktoś jakiej dyspozycyjności wymagają dla kierowców C+E?

winek
@winek

w ogłoszeniu jest jazda w nocy i wymagana dyspozycyjność, ktoś może opowiedzieć jak z tym jest tutaj?

hokij
@winek

jeździ się w nocy i trzeba być dyspozycyjnym

hokij
@winek

dyspozycyjność według etatu jaki masz w umowie

Trybownik

Czy w tym zakładzie kierownictwo jest normalne !!! Trybowanie w środę przyszło na 5 rano pracowali do 12 i w tym samym dniu poszli ponownie do pracy na 16. Jest godzina 00.30 i nadal robią .(usunięte przez administratora)

korb

przy taśmie trudna praca?

@korb

piszą że nie trzeba doświadczenia, to trudno się wdrożyć? da się na dłużej zostać czy nie bardzo?

@korb

To już zależy jak dla kogo. Tempo trzeba trzymać, ale nie jest to jakieś bardzo skomplikowane

@korb

Da się. Zarówno wdrożyć jak i dłużej zostać.

@Mikasa

OK dzieki, czyli tego doświadczenia nie trzeba mieć? ogólnie pierwszej pracy dla siebie skuam

@korb

Nie trzeba, tak jak pisałam, nauczą się

Rob

Zależy od tego czy nie zostawiłeś za sobą spalonego mostu

Nero

Myślę, że jak najbardziej, jak się zwolniłeś w przyjaznych stosunkach, to czemu nie.

men

no i o ile jest miejsce tak dorzucając swoje trzy grosze

men

właściwie nie wiem czemu nas tu pytasz

men

to raczej trzeba w rekrutacji pewnie, oni będą wiedzieć

loop

mi tam sie wydaje, że im to może być nawet na rękę, bo nie trzeba będzie szkolić od zera nowego pracownika a to zawsze mniejsze koszta

@loop

No tak, wszystko jednak zależy w jakiej atmosferze było rozstanie z firmą, bo jak burzliwe, to raczej nikt nie przyjmie drugi raz, ale jak wszystko było okej, to czemu nie

Miras

Witam. Jak wygląda sprawa dojazdu z centrum Zabrza? Widzę, że autobusów tam nie jeździ za dużo szczególnie w weekendy. Czy godziny pracy pokrywają się z rozkładem jazdy autobusów? Pozdrawiam

ambik
@Miras

nie wiem jak jeżdżą autobusy, bo z nich nie korzystam, najczęściej zmiany są od 5, więc może jakoś sobie porównasz

ambik
@Miras

i mówi tu o produkcji, bo nie wiem gdzie się wybierasz

kros
@Miras

a nie zbiera się przypadkiem jakaś ekipa żeby razem jeździć autem?

@kros

Niektórzy tak robią, ale to by się trzeba było już w robocie dogadywać

@kros

Ale to do ogarnięcia myślę

bella

Ogólnie wiem, że sekretarka to dużo musi ogarniać, ale chciałam dopytać czy faktycznie jest tu duża presja czasu i jaka za tym idzie atmosfera?

późno
@bella

wiem, że trochę późno odpowiadam i pewnie już ci się nie przyda ta informacja, ale moim zdaniem nie ma jakiejś wielkiej presji czasu, więc na atmosferę nie na rzekam

bella
@późno

Tak, już pytanie nieaktualne, ale i tak dzięki, że się pofatygowałeś/aś :)

mono
@bella

miałaś rekrutację? Jak wyglądała?

@mono

dużo etapów? ile sie na odp czeka?

antonimy

nie wiem czy wiesz, ale nie ma czegoś takiego jak obiektywna opinia...

antonimy

więc też powiem szczerze i którko: opinie każdy ma swoją, a obiektywny to może być jakiś fakt, więc to co napisałeś to są twoje wyobrażenia a nie fakty

portek

jest jakiś posiłek dla pracowników zapewniony?

@portek

i przerwa na jedzenie ile trwa?

tak, catering

i to darmowy posiłek

@portek

plus automaty kawa, przekąski takie rzeczy, czasem nawet korzystam

półgodzinna

@loby

a to bardzo dobrze jak jest

@portek

no jakby nie było musi być, więc to normalne. ale obiadów za free to jednak nie wszędzie się uświadczy

Justyna

Dlaczego uważasz ze tak będzie? Po co to robią?

@loby

nie bardzo rozumiem co musi być?

Sos
@Justyna

I ty serio w to wierzysz? Gość gada od rzeczy

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.