DIVERSE

Opinie o DIVERSE

anonymous

przestańcie udawać że chcecie dać ludziom pracę, pomyliliście pojęcia po Polsku wszystkich w poważaniu i bez kultury z tyłu Kraków,Bździszewo żadna różnica wszędzie (usunięte przez administratora)

ola

Chcą w kilku słowach podsumować prace w tej sieci to moja opinia jest negatywna. Stawka umowa zlecenie 11,70 na rękę więc nie ma co narzekać, dwie krótkie przerwy przy 12/13 godzinach pracy oczywiście odliczane z zegarkiem w ręku spóźnisz się 2 minuty upomnienie (oczywiście kierownika to nie dotyczy). Ciągłe straty i oddawanie pieniędzy za skradzione rzeczy (mimo faktu że umowa zlecenie nie ma takiego zapisu w umowie, kierownik i zastępca już tak), ogromny nacisk na obsługę i wskaźniki nie do wyrobienia. Regionalny arogancki. Ciągłe zmiany w grafiku.

Ewelina

@DVS, dobrze, że chwalisz pracę w DIVERSE, ale czy mógłbyś napisać dlaczego tak naprawdę jest? Jakie są warunki na start, umowa, godziny, premie? To ważne, żeby znać takie rzeczy przed rozpoczęciem zatrudnienia.

DVS

Hej :) serdecznie polecam pracę w Diverse Floriańska. Świetny zespół, kierownictwo bardzo miłe, sympatyczne i profesjonalne. Jak do tej pory najlepsza moja praca! POLECAM

Dawno nikt z pracowników DIVERSE nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z nią?

jakaio

wydaje mi się, że można u nich teraz lepiej zarobić, bo pojawiła się ofert pracy jako znakowanie akt - pomoc administracyjna no i wymagania są w sumie dosyć podstawowe, bo np. znajomośc spraw administracyjnych, doświadczenie min. 2 lata na przykład też.

sriverse

Może dlatego, że większość osób, które tu pracowały chciałyby o tym jak najszybciej zapomnieć? Ja sama mogłabym 3 dni opowiadać o absurdach, fatalnych warunkach, wyzysku i mobbingu jaki ma miejsce w tej firmie, ale szkoda moich nerwów. Jeśli chcesz poznać jakieś bardziej aktualne informacje na ten temat to polecam poszukać pod Etos S.A.(z siedzibą w Gdańsku) to jest spółka do której należy DIVERSE

A ja powiem jedno!

Nie dajcie się zwieść umową o pracę, bo oni najchętniej by chcieli żeby człowiek pracował przez całe życie na umowę o dzieło. Jak już wybłagasz po kilku miesiącach umowę o pracę to za 3 miesiące zwolnią Cię z dnia na dzień. Tak prostacka firma, która z prostaków robi kierowników nie powinna w ogóle istnieć. A panienki z krakowskiej Bonarki powinny się wziąć wreszcie do roboty, a nie idiotycznie śmiać w trakcie pracy.

Zostaw opinię o DIVERSE - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVERSE