DIVERSE

Kraków

Opinie o DIVERSE

jakaio

wydaje mi się, że można u nich teraz lepiej zarobić, bo pojawiła się ofert pracy jako znakowanie akt - pomoc administracyjna no i wymagania są w sumie dosyć podstawowe, bo np. znajomośc spraw administracyjnych, doświadczenie min. 2 lata na przykład też.

sriverse

Może dlatego, że większość osób, które tu pracowały chciałyby o tym jak najszybciej zapomnieć? Ja sama mogłabym 3 dni opowiadać o absurdach, fatalnych warunkach, wyzysku i mobbingu jaki ma miejsce w tej firmie, ale szkoda moich nerwów. Jeśli chcesz poznać jakieś bardziej aktualne informacje na ten temat to polecam poszukać pod Etos S.A.(z siedzibą w Gdańsku) to jest spółka do której należy DIVERSE

A ja powiem jedno!

Nie dajcie się zwieść umową o pracę, bo oni najchętniej by chcieli żeby człowiek pracował przez całe życie na umowę o dzieło. Jak już wybłagasz po kilku miesiącach umowę o pracę to za 3 miesiące zwolnią Cię z dnia na dzień. Tak prostacka firma, która z prostaków robi kierowników nie powinna w ogóle istnieć. A panienki z krakowskiej Bonarki powinny się wziąć wreszcie do roboty, a nie idiotycznie śmiać w trakcie pracy.

Zostaw opinię o DIVERSE - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVERSE