Opinie o Lewiatan market Łukasik w Kraków Dobrego Pasterza 100

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan market Łukasik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lewiatan market Łukasik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan market Łukasik w Kraków Dobrego Pasterza 100

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Lewiatan market Łukasik. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy w Lewiatan market Łukasik jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedz Nowy wpis

Czy można grzecznie poprosić o wskazanie konkretnego sklepu? Żeby móc zareagować na opinie

@Mieszkaniec Nowy wpis
@Odpowiedz

Niestety nie i nawet widzę że na tej stronie usuwane są posty ...moje zostały usunięte jak zwróciłem uwagę na szefostwo w miejscowości Łuczyce . Obkładanie się swoimi ludźmi i gnębienie innych pracowników. Szefowa sklepu corka fakturzysta koleżanka córki zastępca kierowniczki , koleżanki z kazdej strony Masakra zero kompetencji. Przecenianie sobie towarów aby kupić za 20 groszy . ZENADA . i nikt z góry na to nie reaguje

Czy w Lewiatan market Łukasik występują paczki/bony świąteczne?

Mieszkaniec

Dziś rano byłam na zakupach w lewiatanie w Łuczycach czekałam 5 min bo ile można czekać jak pracownicy przechodzą koło stoiska mięsno / wędliny i nikt nie reaguje, zajęci wykładaniem towaru bo towar ważniejszy niż klient , klient stoi i czeka nie polecam a jeśli chodzi o pracę piszą że miła atmosfera to kłamstwo też nie polecam tam pracy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lewiatan market Łukasik.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Klara

Witam odnośnie sklepu na ul. Bajecznej. Nie polecam tam pracy, kierownictwo nie miłe robiąc że wszystkim łaskę. Praca jak w obozie. Zero rozmowy zero picja, tak zwany mobbing słowny.

Dorota
@Klara

Miałam przyjemność pracować w tym sklepe będąc na wsparciach.Młoda pani kierownk super ,praca ok.

xxx
@Klara

Sama pracowałam dla Łukasika, tylko w innej placówce. Koszmary miałam przez kilka kolejnych miesięcy. Smutny jest fakt, że wiele osób z tego sklepu złożyłoby wypowiedzenie, gdyby tylko mieli możliwość innej pracy.

lewiatan łukasik

Potwierdzam poniższe opinie. Praca i warunki trudne do wytrzymania. Ale nie sama praca jest ciężka, bo każdy kto tam podejmuje zatrudnienie zdaje sobie sprawę, że nie idzie tam odpoczywać. Najgorsza jest kadra kierownicza, bez kwalifikacji i odpowiednich standardów współpracy. Robią wszystko żeby poniżyć i dokopać szeregowemu pracownikowi. Jeżeli nie kraczesz tak jak one tzn. nie donosisz i nie obgadujesz to zostajesz ty czarną owcą, co w finale skutkuje, że wszyscy obgadują siebie nawzajem a kierowniczki mają z tego największą pożywkę. Brak jakiejkolwiek integracji między pracownikami jedni są nastawiani przeciwko drugim przez kierowniczki zmianowe, które kręcą wszystkim, bo kierownik główny jest tylko w określonym czasie i też urabiany przez nie. Żenująca firma- nikomu nie polecam, nawet w ciężkiej sytuacji, lepiej poczekać i znaleźć coś innego. Przez atmosferę ciągła rotacja pracowników tylko ciekawe dlaczego kierownictwo się nie zmienia.

gosia
@lewiatan łukasik

jak czytam twój komentarz to tak jakbym czytała o mojej pracy w sklepie nie będę pisać o który chodzi ale jest dokładnie tak jak opisujesz obgadywanie i donoszenie podsluchiwanie o czym rozmawiamy nie wiadomo komu wierzyc jest na porządku nie szanują nikogo . za chwilę będzie tak że zamkną sklep bo nikt nie będzie chciał tam pracować .

Aga
@lewiatan łukasik

To prawda poniżanie i niszczenie ie ludzi (jaroszowice ) od Nowego roku zwolniła się 6 osób o czymś to świadczy.....mobing

Jaki jest wkład kierownictwa Lewiatan market Łukasik w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aga

Wkład ???? Kierownictwie ucieka do biura i ma wszystko gdzieś

Bogdan
@Aga

Pracujesz w Lewiatanie i możesz powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Szczególnie interesuje mnie kwestia wynagrodzenia, na jaką pensję można tu liczyć? Daj znać koniecznie.

Jaka stawka?

jednym słowem najgorszy pracodawca , fatalne warunki pracy nie dosc ze nie dostajemy darmowej wody mineralnej mimo ogromnych upalow to jeszcze nie wolno ci mieć przy sobie butelki wody . podchodza z nienacka podsluchuja nasze rozmowy przy klientach ciągle robią nam uwagi aż wstyd się robi . ta sieć sklepów prędzej czy później upadnie bo nikt nie będzie chciał u nich pracować . czym zajmuje się inspekcja pracy to ja niewiem bo nigdy nie widziałam żadnej kontroli a zapewniam ze mieliby co pisac

Franciszek
@pracownik

Pracujesz w dalszym ciągu w firmie Lewiatan? Chciałbym zweryfikować, czy warunki pracy uległy może zmianie? Mam nadzieję, że niektóre z wymienionych przez Ciebie kwestii uległy poprawie.

bardzo proszę o numer prywatny(usunięte przez administratora)

Igor

Gdyby każdy zajął się swoją pracą to nie byłoby powodu do narzekania. Spoko firma a praca jak to w handlu!

Iwona

@Prawie były Pracownik dlaczego remont był przyczyną odejścia części pracowników? W jaki sposób wpływa on na Waszą pracę? Czy jest związany z większą liczbą obowiązków?

Prawie były Pracownik

Zachciało się szefostwu remontu na sklepie. Z tego powodu część pracowników się zwolniła a reszta musi pracować na można powiedzieć 3 zmiany. Idziesz na popołudniową zmianę siedzisz do zamknięcia a po pracy zapierdzielasz nockę do nie wiadomo której bo nie ma pracowników by wszystko ogarnąć w dzień. A na kolejny dzień znowu do pracy na 13... Jeżeli chcesz pracować 21 dni w miesiącu czyli tak jak się zwykle w normalnej pracy robi to dostajesz opierdziel od kierownictwa, że przecież nie można sobie na to pozwolić. Za najniższą krajową pracujesz na wszelakich stanowiskach. Gdyby to dotyczyło kilku dni to jeszcze spoko ale w ciągu jednego dnia czyli tych niby 8h biegasz z kasy na dział mięsny, rozkładanie towaru i sprzątanie, o jakiś małych robótkach nie wspominając. Sprzątać nie ma czym. Ostatni otrzymany sprzęt do sprzątania to były mini miotły - takie małe, że moje dziecko podobnymi mogło by się bawić w przedszkolu.

Iwona

@Kokirozumiem, że masz odmienne doświadczenia z pracy w Lewiatan market Łukasik niż inni wypowiadający się użytkownicy. Jak myślisz z czego wynika ta różnica? Chętnie też dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach i plusach pracy w firmie.

Koki

Wszyscy o tej najniższej krajowej. Jak się godzisz na taką płacę to pracuj!!! Gdyby był tak syf i nie porządek jak tu opisujecie to dawno do sklepów Pana łukasika dobrałyby się odpowiednie służby. Sama pracowałam w tej firmie, fakt praca ciężka ale jak wszędzie. Ale zmieniło się podejście do pracowników. Kadra kierownicza była w porządku. Nie mogę na to narzekać. Co do odbierania wolnego to jeśli miałam plany i nie mogłam nie musiałam przychodzić z wolnego. Bardzo często mi też szli na rękę.

Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie, bo wszystkim odpowiada atmosfera jaka panuje w wielkopolskim.

ona

Miałam niestety nieprzyjemność pracować w tym chorym ,,zakładzie,,i przysięgam na wszystko że takiej żenady i traktowanie ludzi nie widziałam,jeśli np najniższa krajowa wzrasta oni dają ci więcej na konto a zabierają rożnicę z ,,ręki,, wszędzie totalny wyzysk i zero szacunku traktują ludzi jak śmieci super pani kadrowa i złodziejscy właściciele nigdy na Boga nie polecam!!

beti

nie polecam tego miejsca pracy bo oprócz gołej pensji nie ma nic wymagania ponad możliwości pracowników inwigilacja ogólna porażka nie pchajcie się tam

doktor

@dagii21 Z całą pewnością Leviatan na Głowackiego należy do Pana Łukasika.

dagii21

Czy ktoś z Was orientuje się, Które Lewiatany w Krakowie należą do Pana Łukasika a Które nie. Proszę o Odpowiedż na dagii21@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan market Łukasik - Kraków

Lewiatan market Łukasik