Lewiatan market Łukasik

Opinie o Lewiatan market Łukasik

Filtruj opinie po kryteriach:

Igor
 Opinia

Gdyby każdy zajął się swoją pracą to nie byłoby powodu do narzekania. Spoko firma a praca jak to w handlu!

Opinia

jednym słowem najgorszy pracodawca , fatalne warunki pracy nie dosc ze nie dostajemy darmowej wody mineralnej mimo ogromnych upalow to jeszcze nie wolno ci mieć przy sobie butelki wody . podchodza z nienacka podsluchuja nasze rozmowy przy klientach ciągle robią nam uwagi aż wstyd się robi . ta sieć sklepów prędzej czy później upadnie bo nikt nie będzie chciał u nich pracować . czym zajmuje się inspekcja pracy to ja niewiem bo nigdy nie widziałam żadnej kontroli a zapewniam ze mieliby co pisac

Iwona
 Opinia

@Prawie były Pracownik dlaczego remont był przyczyną odejścia części pracowników? W jaki sposób wpływa on na Waszą pracę? Czy jest związany z większą liczbą obowiązków?

TakNie1
Prawie były Pracownik
 Opinia

Zachciało się szefostwu remontu na sklepie. Z tego powodu część pracowników się zwolniła a reszta musi pracować na można powiedzieć 3 zmiany. Idziesz na popołudniową zmianę siedzisz do zamknięcia a po pracy zapierdzielasz nockę do nie wiadomo której bo nie ma pracowników by wszystko ogarnąć w dzień. A na kolejny dzień znowu do pracy na 13... Jeżeli chcesz pracować 21 dni w miesiącu czyli tak jak się zwykle w normalnej pracy robi to dostajesz opierdziel od kierownictwa, że przecież nie można sobie na to pozwolić. Za najniższą krajową pracujesz na wszelakich stanowiskach. Gdyby to dotyczyło kilku dni to jeszcze spoko ale w ciągu jednego dnia czyli tych niby 8h biegasz z kasy na dział mięsny, rozkładanie towaru i sprzątanie, o jakiś małych robótkach nie wspominając. Sprzątać nie ma czym. Ostatni otrzymany sprzęt do sprzątania to były mini miotły - takie małe, że moje dziecko podobnymi mogło by się bawić w przedszkolu.

Tak18Nie

Iwona
 Opinia

@Kokirozumiem, że masz odmienne doświadczenia z pracy w Lewiatan market Łukasik niż inni wypowiadający się użytkownicy. Jak myślisz z czego wynika ta różnica? Chętnie też dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach i plusach pracy w firmie.

Koki
 Opinia

Wszyscy o tej najniższej krajowej. Jak się godzisz na taką płacę to pracuj!!! Gdyby był tak syf i nie porządek jak tu opisujecie to dawno do sklepów Pana łukasika dobrałyby się odpowiednie służby. Sama pracowałam w tej firmie, fakt praca ciężka ale jak wszędzie. Ale zmieniło się podejście do pracowników. Kadra kierownicza była w porządku. Nie mogę na to narzekać. Co do odbierania wolnego to jeśli miałam plany i nie mogłam nie musiałam przychodzić z wolnego. Bardzo często mi też szli na rękę.

Tak3Nie1
 Opinia

Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie, bo wszystkim odpowiada atmosfera jaka panuje w wielkopolskim.

ona
 Opinia

Miałam niestety nieprzyjemność pracować w tym chorym ,,zakładzie,,i przysięgam na wszystko że takiej żenady i traktowanie ludzi nie widziałam,jeśli np najniższa krajowa wzrasta oni dają ci więcej na konto a zabierają rożnicę z ,,ręki,, wszędzie totalny wyzysk i zero szacunku traktują ludzi jak śmieci super pani kadrowa i złodziejscy właściciele nigdy na Boga nie polecam!!

Tak16Nie
beti
 Opinia

nie polecam tego miejsca pracy bo oprócz gołej pensji nie ma nic wymagania ponad możliwości pracowników inwigilacja ogólna porażka nie pchajcie się tam

Tak7Nie
doktor
 Opinia

@dagii21 Z całą pewnością Leviatan na Głowackiego należy do Pana Łukasika.

Tak17Nie
dagii21
 Opinia

Czy ktoś z Was orientuje się, Które Lewiatany w Krakowie należą do Pana Łukasika a Które nie. Proszę o Odpowiedż na dagii21@o2.pl

Tak4Nie
ala
 Opinia

najgorsze są niedziele 12h!oglądanie tych co chodzą po sklepie w celach turystycznych po kościółku do marketu tyranie za najniższą krajową nic zaplanować nie można bo wolne zabierają i jedną osobą chcą zastąpić trzy.Nie polecam tego miejsca do pracy bo sie zaraz wypalicie!

ona30
 Opinia

Nigdy nikomu na Boga takiego miejsca nie polecam!! Pracowałam tam dość długo i niggdy więcej bym tam nie wróciła.Ciągle straszenie jeśli nie przyjdziesz na wolnym czy nie pojedziesz na inny sklep.Dziewczyny robimy po 7 dni w tygodniu bez przerwy czasami masz na popołudniu a na 2 dzień Cię dają na rano,przeważnie 3 niedziele pracujące i przysięgam nie dajcie się zwieść nawet jak nie macie pracy poczekajcie.Najgorsza kadra kierowniczka która traktuje cię jak śmiecia zero podwyżek i szacunku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Tak8Nie

lewiatan łukasik
 Opinia

Potwierdzam poniższe opinie. Praca i warunki trudne do wytrzymania. Ale nie sama praca jest ciężka, bo każdy kto tam podejmuje zatrudnienie zdaje sobie sprawę, że nie idzie tam odpoczywać. Najgorsza jest kadra kierownicza, bez kwalifikacji i odpowiednich standardów współpracy. Robią wszystko żeby poniżyć i dokopać szeregowemu pracownikowi. Jeżeli nie kraczesz tak jak one tzn. nie donosisz i nie obgadujesz to zostajesz ty czarną owcą, co w finale skutkuje, że wszyscy obgadują siebie nawzajem a kierowniczki mają z tego największą pożywkę. Brak jakiejkolwiek integracji między pracownikami jedni są nastawiani przeciwko drugim przez kierowniczki zmianowe, które kręcą wszystkim, bo kierownik główny jest tylko w określonym czasie i też urabiany przez nie. Żenująca firma- nikomu nie polecam, nawet w ciężkiej sytuacji, lepiej poczekać i znaleźć coś innego. Przez atmosferę ciągła rotacja pracowników tylko ciekawe dlaczego kierownictwo się nie zmienia.

Tak8Nie

gosia
@lewiatan łukasik 06.08.2014 11:43

jak czytam twój komentarz to tak jakbym czytała o mojej pracy w sklepie nie będę pisać o który chodzi ale jest dokładnie tak jak opisujesz obgadywanie i donoszenie podsluchiwanie o czym rozmawiamy nie wiadomo komu wierzyc jest na porządku nie szanują nikogo . za chwilę będzie tak że zamkną sklep bo nikt nie będzie chciał tam pracować .

ginks
 Opinia

[usunięte przez moderatora] ,nic nie wolno tylko tyrać za najnizsza krajowa...sprzety przedpotopowe,kazdy sie sypie,nawet sklepu pozamiatac nie ma czym....zero integracji...tylko robic i robic...żenada...[usunięte przez moderatora]

Tak4Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Lewiatan market Łukasik - Kraków