Opinie o Alicja Blacharska HR Zone w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alicja Blacharska HR Zone. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Alicja Blacharska HR Zone o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alicja Blacharska HR Zone w Gdańsk

Martysia Nowy wpis

Hejka, mam już doświadczenie z pracy jako specjalista ds. rekrutacji i przeglądam właśnie okoliczne agencje za pracą. w tym przypadku nie mam pewności czy jest ona jeszcze dostępna. Ciężko było o ofertę z sieci a tu sami zrekrutowani jak widać się wypowiadali

Łysy z Hr Zone Nowy wpis

Odradzam każdemu prace dla tego łysego pajaca. Kawał (usunięte przez administratora) resztę (usunięte przez administratora) 2 miesiące czekania na wypłatę, zawsze jakieś wymówki, telefonu nie odbiera, na maile nie odpisuje. Ten człowiek to (usunięte przez administratora) bandyta a nie koordynator. Mieszkania stylem lat 70. Omijać to ścierwo szerokim łukiem. Stanowczo nie pozdrawiam Łysego pedała T.P.

Esiox Nowy wpis

Co za (usunięte przez administratora) na wypłatę czekam już ponad 2 miesiące, jeśli przyjedzie to i tak nie będzie się zgadzać, ten bandyta łysy przelewa ile chce kiedy chce robi co chce nie liczy się z tym że ludzie pracują na rachunki utrzymanie rodziny, omijać tą firmę w (usunięte przez administratora) dużym rondem, cała ta firma hr zone to fikcja nikt nie odbiera bo pewnie i biurowe uciekają jak widzą te problemu z(usunięte przez administratora)

Łukasz jarosiewicz Nowy wpis

To jest firmą (usunięte przez administratora)ludzie będę pisał wszędzie i całą prawdę !!!kierownik ten łysy (usunięte przez administratora) nie człowiek , pieniądze nigdy na czas i zawsze za mało !!!!!albo nigdy !!!wcale nie zapłacą !!!mieszkanie to kpina Mongolia lata 1981....żenada ....jeszcze jest pan pyk czy pik (usunięte przez administratora) go wie kto go tak nazwał !!!!tu polecę dobra firmę nazywa się Vertrapol !!!!!pieniądze na czas płacony akord i tak dalej ...HR zone to wielki kit!!! klamczuszki w biurze siedzą i (usunięte przez administratora) człowiekowi jak jest pięknie i cudownie a rzeczywistość jest tragiczna !!!!kierowca bez prawka paliwa nie było !!!haha no (usunięte przez administratora) jak sobie przypomnę to śmiać mi się chce !!!!a nie było do śmiechu tam na miejscu (usunięte przez administratora) was (usunięte przez administratora) mam nadzieję że ta gówniana firma upadnie razem z tym (usunięte przez administratora)kierownikiem !!!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Alicja Blacharska HR Zone na stanowisko Pracownik Magazynowy Sortownia Kurierska DHL Nauen k.Berlina? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Hsgagag

Śmiech na sali cały ten cyrk zwany firmą. Przez pierwszy miesiąc wchodziliśmy do mieszkania oknem bo pewien pan nie miał czasu kluczy dorobić ???? Jedyne co polecam zrobić to jechać od razu do Polski po zatrudnieniu i załatwić zwolnienie lekarskie ???? pracując na nocki w sortowni DHL w tamtym roku zarobki 1200e, spytajcie Niemców ile zarabiają i ile mają wolnego pracując tam bezpośrednio. Jak najdalej od tych (usunięte przez administratora)

Aneta

Takiego chamstwa to znaczy jakiego, z czyjej strony? Bo nie napisałaś konkretniej o co chodzi. Dobrze by było jakbyś właśnie o tym więcej coś napisała. Bo ja zamierzałam tutaj aplikować

Małgorzata

Co możecie napisać o współpracy z HR Zone? Jak wyglądają tutaj warunki zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracujecie i czy jesteście z niego zadowoleni? Polecacie firmę? Można liczyć na stałą współpracę? :)

Pracownica
@Małgorzata

Nie polecam z całego serca. (usunięte przez administratora) w każdej kwestii, a co do wypłaty (usunięte przez administratora) pracownika jak tylko się da

Powiem wprost bez owijania w bawełnę. Nie polecam z całego serca- kierownik (właściciel) to (usunięte przez administratora) bez szacunku do swoich pracowników bez względu na to jak pracują i czy wywiązują się ze swoich obowiązków. Skontaktować się z jakakolwiek kompetentna osoba w tej firmie graniczy z cudem, wychodzi ja to ze jedynie Pan (usunięte przez administratora) jest w stanie załatwić cokolwiek, ale on z kolei spycha pierwszorzędna kwestie pracowników na drugi plan. Rozmowy przez telefon nie maja nic wspólnego z kulturą osobista tego Pana- szczerze mówiąc nie spotkałem na swojej drodze większego ignoranta. Pralka w mieszkaniu pojawiła się dopiero po dwóch tygodniach, zwroty z paliwo to fikcja a kontakt w kwestii jakichkolwiek dokumentów które pracowników zwyczajnie się należą w różnych sytuacjach, nie istnieje. Ten pan próbował (usunięte przez administratora) mnie na niespełna tysiąc euro co skończyło się rozprawą sądowa, którą oczywiście wygrałem. Reakcja nastąpiła dopiero po kontakcie ze strony mojego prawnika. Firma niemiecka a kultura Polska i to czuć na kilometr. Jeśli macie inny wybór to polecam trzymać się z daleka od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Blacharska HR Zone - Gdańsk

• Jak się pracuje w Alicja Blacharska HR Zone?

Zobacz opinie na temat firmy Alicja Blacharska HR Zone tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Alicja Blacharska HR Zone
  • Przemyska 47A lok. 8