Opinie o PRO ASCOBLOC w Syców

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PRO ASCOBLOC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRO ASCOBLOC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO ASCOBLOC w Syców

Diego

To te premie w koncu sa czy ich nie ma? Zabiera, oddaje zabiera oddaje.

@Diego

Jaki Kierownik taka premia.

@Diego

Premie są bez tych premi to zarobki były by na poziomie Biedronki więc to jedyny plus zarobić coś powyżej najniższej krajowej

@Gość

A jakie są warunki otrzymania tych premii?

Cnc

Jak wygląda praca jako operator cnc?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PRO ASCOBLOC?

Obiektywny

Z tego co na Voss widzę, to tak. Nawet do pracy na obrabiarkach CNC, gdzie nie tylko znajomość obsługi sterowania maszyną jest potrzebna, ale też przynajmniej elementarna wiedza z zakresu obróbki skrawaniem. Ale po co to komu, skoro bardziej doświadczeni pracownicy mogą ,,nianczyc" tych bez żadnego doświadczenia za te same pieniądze, a potem jeszcze odpowiadać za ewentualnie źle zrobione (nie przez siebie) detale. A, i jeszcze pracuj chłopie na drugiej obrabiarce. A w tzw. ,, międzyczasie" pilnuj tamtego. Super Sport.

Dorota
@Obiektywny

To przed pracą przy maszynie, nawet pod okiem doświadczonego pracownika, nie ma szkolenia teoretycznego? Ktoś tam pracuje tak totalnie bez przygotowania?

@Dorota

Ależ nie. Jest coś takiego jak szkolenie, instruktaż, i później też można liczyć na pomoc że strony współpracowników. Wszystko zależy od stopnia przyswajalności wiedzy i chęci.

Helena

A współpracownicy sa chetni do pomocy? :D Czy raczej niezbyt

@Helena

Ja osobiście i pewnie reszta załogi nie widzi przeszkód żeby pomagać mniej doświadczonym, tylko żeby nie wymagali od nas wtedy wielkiej wydajności w tych dniach,. Myślę, że to jest kwestia należąca do zwierzchników, ja tu akurat nie mam nic do powiedzenia.

Jak długo trwa proces awansu w PRO ASCOBLOC?

Ale ubaw

Tak się zastanawiam co masz na myśli.A tak na poważnie to kiedyś było tak że im bardziej wazelinowałeś tym większe szanse na cokolwiek,ale na awans to musisz czekać aż ktoś wypadnie z łask lub sam zrezygnuje.A to może potrwać.Jeszcze musisz się nie tyle wykazać,co wpaść w oko,czyli nie być anonimowy.

Krzysztof
@Ale ubaw

Czyli klasyka gatunku :( To można czekać nawet latam i się nie doczekać, ech. A podwyżki regularnie wpadają? Może chociaż pod tym względem jest ok? :D

@Krzysztof

O taaaak! Podwyżki są. Tyle że nie zawsze je sprawiedliwie przyznawają... Na jednych wydziałach tym którzy siedzą przy laserach i męczą się siedzeniem podawali 3 razy więcej niż tym, którzy na Vossie zapier...ją np. na dwóch obrabiarkach jednocześnie. Mechanizm jest oczywisty-jak kierownik zaopiniuje na danym wydziale pracownika przed dyrektorem, taka będzie premia. Ja pracuję już 8 lat tutaj, na nasz region nie są złe moje zarobki, ale czuję się niesprawiedliwe traktowany względem innych którzy więcej dostają.

@Obiektywny

Aby dostać podwyżkę musisz donosić do p.H... na gastro. Gość był do niedawno kierownikiem, gość o zerowej wiedzy, ale podpierd..oponował do perfekcji.

@pracownik

Zawsze stawiałem na solidarność między pracownikami i nigdy nie dopuściłem się donoszenia w pracy. To było zawsze święte dla mnie. Ale ostatnio na moim wydziale pojawiły się osoby które lubią bezpodstawne denuncjacje, (czytaj: podpierd...nie bez podstaw). Przykro się pracuje z takimi ludźmi.

@Obiektywny

A nie można jakoś zmienić działu albo zespołu? Po co masz się meczyć

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PRO ASCOBLOC? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
obserwator

Jest nowy kierownik produkcji na Gastro, podobno ma bardzo wysokie notowania.

Poważnie?
@obserwator

A u kogo? Za chwilę firma pozbędzie się następnych doświadczonych pracowników.Nie dużo czasu minie jak to nastąpi.Brawo .

@Poważnie?

Tak, co miesiąc odchodzą doświadczeni pracownicy.

Xxx

Jakie są możliwe zarobki na stanowisku magazynier ??czy praca jest wykonywana ma dworze większości czy na hali ? Czy do podstawowej wypłaty są naliczane jeszcze jakies premie .jak z pracą w weekendy czy jest dodatkowo również płatna ?

Kadrowicz

Podobno Sousa uciekł do Brazylii a się okazuje, że Siwy Bajerant w Ascoblocu wylądował. I tak jak tamten już się pogubił ????

Jak długo czekaliście na odzew z PRO ASCOBLOC? Oddzwaniają zawsze?

Obiektywny

Szukając pracy lepiej nie czekać na oddzwonienie, tylko osobiście odwiedzać sekretariat i przypominać o swojej ofercie. Wiem z doświadczenia.

Czy rozmowa rekrutacyjna w PRO ASCOBLOC odbywa się również w języku angielskim?

XXL

W języku Chinskim również

obserwator

Słuchy chodzą, że w Ascoblocu jest nowy kierownik produkcji, ma być na trzy czy sześć miesięcy

@obserwator

Będzie za chwile kolejny, bo na razie do produkcji nic wdrożył, a roboty coraz mniej.

Ciekawska

@pracownik A co takiego zrobił? ????

obiektywny
@obserwator

Słuchy chodzą... Hmm, to ciekawe jakimi kanałami te informacje wędrują...

...

Kolejny Kierownik po 3 miesiącach został zdegradowany. Dziwię się że ludzie jeszcze się podejmują stanowiska "Kierownika" bo chyba jeszcze nie było takiego który był dłużej niż rok.

Maja
@...

Co masz na myśli mówiąc, że kierownik został "zdegradowany"? Cofnięto go na niższe stanowisko, zastał zwolniony z pracy w firmie PRO ASCOBLOC? Chętnie dowiem się dlaczego żaden z kierowników nie pozostał na stanowisku dłużej niż rok. Jakie są tego powody?

Xxx
@...

Nikt o zdrowych zmysłach w tej komunie nie wytrzyma.

@Xxx

Piszesz, że warunki zatrudnienia nie są zbyt dobre, ale nie podajesz żadnych argumentów. Co chciałbyś zmienić lub poprawić? Warto o tym napisać, żeby osoby zainteresowane pracą mogły poznać realne warunki pracy w firmie.

Produkcja Asco
@Xxx

to trzeba jak najszybciej złożyć wypowiedzenie :)

@...

Jest nowy kierownik. Ale ten dobrze podpier_dala i ludzi trzyma za mordę. Efektem tego jest masowe zwalnianie się spawaczy. Wkrótce jemu przyjdzie spawać.

ninja

hej, mam pytanko . Czy liderek sebastian D. jescze tam pracuje?

@ninja

A kto to jest? W ASCO ostatnio sporo ludzi się zwolniło, atmosfera pod psem.

ninja

liderek sebastian D. jeszcze pracuje?

nienadajesie@

Firma obchodziła 20-lecie istnienia. GRATULUJĘ. Ale... Mam pytanie . Ilu było od początku kierowników produkcji ? 14-tu , 15-tu, 16-tu ? Może założeniem Pana J. było 20 kierowników na 20-lecie firmy i się nie udało ..? Te liczby zniechęcają podjęcie pracy w tej firmie.

znawca
@nienadajesie@

Jest już Nowy kierownik produkcji.

@nienadajesie@

przy 23 kierowniku straciłem rachubę. Ostatni wytrzymał 4 miesiące.

@znawca

Już go nie ma :)

Produkcja Asco
@nienadajesie@

Nie wiem jakie ma założenia szef, jak to z Ty nim zostaniesz to pewnie poradzisz sobie z tym tematem lepiej. ja jestem pracownikiem produkcyjnym i nie narzekam ani na wypłatę ani na atmosferę. Pozdrawiam wszystkich zaniepokojonych brakiem KP

Kierownik produkcji
@nienadajesie@

Z tego co wiem nikogo tam nie zmuszają do pracy. nie masz się czym martwić

@nienadajesie@

A odkąd jest nowy kierownik na gastro zaczęli się zwalniać dobrzy pracownicy. Bo z takim kierownikiem nikt nie chce pracować.

Tomasz

Kierownik jest zbyt wymagający i dlatego nie chcą czy po prostu trzeba było zabrać się do pracy? Firmę mamy dobrą więc szanujmy to

@Tomasz

Jedynie co dobrze wychodzi kierownikowi Gastro to (usunięte przez administratora) innych.

Jeszcze jest kierownik na Gastro. Bo odkąd nastał większości ludzi nie chce się tam pracować.

Pracowity

Jak komuś zależy to można zarobić . 2 lata na produkcji i zadowolony . PS. Uczyć się spawać . Firma z przyszłością.

Mam pytanie.Czy w związku z pojawiającym się coraz bardziej zagrożeniem zarażeniem się koronawirusem w naszej firmie pracownicy mogliby otrzymywać dwie maseczki jednorazowe dziennie?Te które otrzymaliśmy niestety nie pomagają nam w pracy, gdyż po kilku minutach twarz jest zroszona potem i trudno się w nich oddycha, dlatego wszyscy unikają noszenia tej szmatki.Znam firmy które zaopatrują pracowników w dwie a nawet trzy maseczki dziennie.Chodzi mi o nasze bezpieczeństwo i zachowanie ciągłości pracy.

nieznajomy

tak. proszę się zgłosić do Mistrzówki.

Dariusz

@Pracownik ale codziennie nowa dostajecie chociaż?

Szukajca pracy

Czy będą przyjęcia dla kobiet w tym zakładzie?

Zostaw merytoryczną opinię o PRO ASCOBLOC - Syców

• Jak się pracuje w PRO ASCOBLOC?

Zobacz opinie na temat firmy PRO ASCOBLOC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO ASCOBLOC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRO ASCOBLOC