Opinie o PRO ASCOBLOC w Syców

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PRO ASCOBLOC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRO ASCOBLOC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO ASCOBLOC w Syców

obserwator

Czy są zatrudnienia do Waszej firmy?

@obserwator

Raczej słuchy chodzą że zwalniają pracowników

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Justyna

Najpierw masz na 3 miesiące a jak się sptawdzisz to masz na rok

Mario

W ascobloku nikt się nie przejmuje koronowirus em przychodzą do pracy chorzy

Jak wygląda podstawa w PRO ASCOBLOC?

On

Widzę bidoku, że nikt Ci nie odpowiada na pytanie. Proszę, poniżej link ze szczegółami, pozdro https://www.4gastro.pl/sklep/mobile/shop/-2648-6-Podstawa-otwarta-400-mm.html

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PRO ASCOBLOC? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Damian T.

Witam myślałem nad pracą w tej firmie. Czy ktoś może mi przybliżyć jakie są widelki zarobków? Praca jako elektryk. Dziękuję z góry.

Pensja
@Damian T.

Kochani pracownicy jestem przerażony podwyżkami jakie nas wszystkich dotykają.Podwyżka cen prądu, wody ,gazu, żywności. Reasumując wszystkiego.Jednakże nie martwcie się.U Nas w firmie podwyżek nie będzie.

DAMIAN T
@Pensja

Ja nie pytam o podwyżki dla starych pracowników tylko o widelki płacowe... Czytanie ze zrozumieniem az taki sprawia bol? ( a odnosnie Twojej odpowiedzi to sami taki wybieracie rząd)

Agata
@DAMIAN T

@DAMIAN T Myślę, że póki sam się nie przekonasz to nie będziesz wiedział. Zachecam Cię do aplikowania do PRO ASCOBLOC, tutaj masz oferty pracy http://www.ascobloc.pl/kariera.html. Napisz jaką płacę Ci zaproponują?

Pensja
@DAMIAN T

Widełki to masz w gospodarstwie rolnym ty mój może przyszły pracowniku tej firmy. Inteligentny człowieku o takich sprawach rozmawia się z pracodawcą,a nie wypytuje się na forum.

@DAMIAN T

Wtrącam się jako ,,stary'' pracownik, operator cnc z działu Voss. 6 lat pracuję, i nie mam potwierdzonych informacji, ale słuchy chodzą że nowy bez doświadczenia ma stawkę bliską mojej. To niesprawiedliwe byłoby po ponad 20 latach w zawodzie... I jeszcze miałbym ich uczyć wszystkiego za free..??? Nikomu nie życzę źle, ale ja swoje doświadczenie sam zdobywałem i nie było lekko.

pomocny
@obiektywny

Jeśli twierdzisz, że masz tak duże doświadczenie i jest bardzo dużo warte na rynku pracy, więc bez problemu dostaniesz gdzieś indziej dwa czy trzy razy więcej niż masz na Vossie. A nowym pracownikom niestety trzeba płacić dużo, aby ich zachęcić do pracy. Am za wdrażanie nowego do pracy powinien być wyznaczony opiekun, który za wprowadzenie nowego powinien dostać sowitą premię.

@Damian T.

Powiem tylko tyle, na atmosferę nie narzekam, a widełki cenowe każdy sam sobie negocjuje . Pozdr.

@pomocny

Ten opiekun, który jak to określiłeś, wdrażałby nowego pracownika... Przeszedłem to już kilka razy i nawet nikt mnie o zdanie nie pytał, dziwne, mam pokazywać, tłumaczyć, stresować się, a temat dodatkowej kasy to między bajki włożyć.

@pomocny

Przepraszam, ale powtórzyłeś dokładnie to co napisałem, tylko innymi słowami. Nie wnosząc tym samym nic nowego. Jeśli będę chciał zmienić pracę, to sam o tym zdecyduję. Pozdrawiam.

@obiektywny

Ale na VOsie się mozna napić coś mocniejszego..

DAMIAN T
@obiektywny

To napisz co Ci szkodzi ile masz? Są te 4 tys. na rękę?

Mikołaj
@obiektywny

Z tego co piszesz dodatkowe obowiązki nie są nagradzane premią lub podwyżką. Może rozwiązaniem byłoby wdrażanie nowych pracowników poprzez szkolenia firm zewnętrznych tak, żeby przygotować ich do objęcia stanowiska. Co o tym myślisz?

@pracownik

Nie jest mi znany temat picia w ascobloku.

@DAMIAN T

A szkodzi, bo piszę anonimowo. A o zarobki nikogo nie pytam i o swoich nikomu nie mówię. Z nieba spadł czy co...

Utracjusz

Witam was moi drodzy, jako osoba wywodząca się ze stron Sycowskich , musze zdac to kolokwialne pytanie " ile wy tam zarabiata" ?, bo lokalne Janusze doprowadzają mnie do szału. Ciągle słyszę od takich jegomości z wątpliwym wykształceniem (brak matury), ze oni w tym ASZCZOBLOK to kokosy zarabiaja 5 - 6 na miesiac . Ja jako były i obecny pracownik bardziej elitarnych zawodów i to w większych miastach (konstruktor, programista, specialista ds. technicznych) mowie otwarcie nie mam nawet tych 5 na łapę.( no chyba ze jakas nagroda albo dieta za szkolenie za granicą) I dlatego mnie to wkurza jeśli tak jest faktycznie przybywam panowie proszę o info, rzucam wszystko i chce tez skręcać szafki czy tam grille. Dziękuję za informacje i pozdrawiam.

znawca
@Utracjusz

To jestes słabym konstruktorem-programista. Dziś pensja konstruktora-programisty to od 3 do 20 tys.

pomocny
@Utracjusz

Jeśli masz trochę oleju w głowie to zapraszamy do nas.

Piotrek X.

Witam, mam pytanie do pracowników ASCOBLOCK którzy wiedzą coś w temacie nie piszą by szerzyć plotki. Możecie napisać o co chodzi z tymi częstymi zmianami kierowników produkcji? Tak im tam źle że uciekają szybko, czy słabi trafiają i wylatują z braku kompetencji?Czy pracownicy produkcyjni odczuli po którymkolwiek kierowniku jakieś pozytywne zmiany? Kto teraz pełni obowiązki KP(nie po nazwisku ale o funkcie/stanowisko mi chodzi? Będę wdzięczny za szybkie info. Pozdrawiam pomocnych.

Agata
@Piotrek X.

@Piotrek X. Rozumiem, że jesteś zatrudniony w PRO ASCOBLOC. Udziel mi proszę odpowiedzi, ile może wynosi wynagrodzenie w tej firmie?

Piotrek X.
@Agata

Nie jestem zatrudniony. Podobnie jak Ty Agato jestem zainteresowany firmą. Widzę jednak że jeśli chodzi o konkrety nie o ponarzekanie, to informacje ciężko uzyskać :/ szkoda. Może ktoś jednak będzie miał chęć udzielić informacji dotyczących KP? ??

@Piotrek X.

Jeśli masz kompetencje i b.dobrze znasz język niemiecki a to podstawa. To zapraszamy do nas.

Zatrudniony
@Piotrek X.

Chyba jeszcze żaden nie sprostał wymaganiom. Kolejna sprawa że w tej firmie kierownik nie ma wpływu na kierowanie produkcja .

Gutek

Może nie każdy ma takie kwalifikacje jakimi sie reklamował i dlatego już nie pracuje?

...

Jak sytuacja? Będą zatrudniać kobiety może?

obiektywny

Jako operator potrafiący programować obrabiarki całkiem dobrze mi się pracowało na wydziale Voss. Do teraz... Teraz ktoś Mądry wymyślił cały szereg zakazów i utrudnień, które spowolnią produkcję, osłabią motywację do pracy, i dodatkowo chce popsuć relacje między pracownikami. Czyli sabotaż...

Szukajca pracy

Czy będą przyjęcia dla kobiet teraz? Jakie wymagania są?

Jasiek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Jasiek

Witam, Polecam prace w Ascobloc. Oferty na stronie internetowej Ascobloc.

@pracownik

W związku z tym, że posiadasz doświadczenie w pracy dla PRO ASCOBLOC, co możesz napisać odnośnie pracy Informatyka? Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na nie i użytkowników może zainteresować rozwinięcie wypowiedzi na jego temat. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

@Monika

Dla mnie jako pracownika Ascobloc jest ok. Ale od strony informatycznej, jeśli już ktoś interesuje się pracą jako taką, to mamy system który z założenia ma przyjmować zgłoszenia pracowników kto ile, czego, do jakiego zlecenia, i w jakim czasie zrobił. Pracownicy nie są w stanie dobrze tego wpisywać bo system ten kuleje jak Kwazimodo z Notterdame. Może wpadnie ktoś, kto to w końcu ogarnie...

ricardo

Firma nie jest zła-pracuje od roku. Cała załoga spoko-poza panem 'B". zarobki takie sobie. atmosfera ok no poza wos. Ogólnie polecam.

@ricardo

I bardzo duże roszady na Vosie..

Szukajca pracy

Czy ktoś się orientuje czy i kiedy będą przyjęcia dla kobiet? I czy ciężko dostać pracę? Jakie są warunki?

@Szukajca pracy

Zachęcam Ciebie do monitorowania sytuacji rekrutacji na stronie firmy. Wszystkie ogłoszenia i wymagania względem kandydata znajdują się w zakładce: http://www.ascobloc.pl/kariera.html Czy zdecydujesz się na aplikowanie do PRO ASCOBLOC? Które z ogłoszeń Ciebie najbardziej zainteresowało?

Tyro

Przyjmują do ascoblocu teraz kobiety?

Dominika

@Zuza, czy mogłabyś napisać trochę więcej na ten temat? Czy opinia, która przytaczasz jest Twoim osobistym zdaniem, czy tylko zasłyszanym? A jeśli mówisz o własnym doświadczeniu, to co według Ciebie jest największym atutem PRO ASCOBLOC jako pracodawcy?

Wiesz jak wyglądają zarobki w PRO ASCOBLOC? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Jasiu

Zależy na jakim stanowisku ?

Zuza

PRO ASCOBLOC ma opinię dobrego pracodawcy!

Dominika

@Obiektywny, a możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka panuje atmosfera oraz relacje między współpracownikami? Czy w firmie jest szansa na rozwój i awans? Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy także chciałby powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu? Jak oceniacie pracodawcę, jakim jest PRO ASCOBLOC?

@Dominika

Mogę odpowiedzieć jedynie tak: z tego co zauważyłem to szanse na awans zależą od rodzaju znajomości między pracownikiem a przełożonym... A szanse na rozwój? Ja osobiście miałem szansę przez parę lat bardzo podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności, i przyznam że poszło za tym polepszenie moich zarobków. Choć nie od razu. Ale naprawdę nie wiem czy w każdym przypadku tak jest.Nie mam rozeznania ile kto zarabia z moich kolegów.

@Dominika

A co do atmosfery to odbieram pozytywnie, choć zdaża się często że nowi młodzi przeważnie pracownicy nie potrafią nawet Cześć powiedzieć... ale ogólnie w porządku są wszyscy,tak to odbieram.I na wydziale pomagamy sobie jeśli trzeba.

Obiektywny

Dominice przyznaję rację,nie uogólniajcie i nie obrażajcie ludzi (jakie to łatwe napisać anonimowo co się chce),żenujące. Dobrze mi się pracuje w Ascoblocu. Chociaż chciałbym zarabiać więcej, ale czy mam w tym celu latać z alkomatem po hali (tej wybranej ,,losowo'' hehe)? To jest jawne i bezkonsekwencyjne obrażanie pracowników.Może jestem sam w tym przekonaniu, ale mnie osobiście takie zachowania śmieszą i serdecznie pozdrawiam pana Kapryśnego, który pewnie tak szybko wyjdzie jak statystyka nasza reguluje...

Zostaw merytoryczną opinię o PRO ASCOBLOC - Syców

• Jak się pracuje w PRO ASCOBLOC?

Zobacz opinie na temat firmy PRO ASCOBLOC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO ASCOBLOC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRO ASCOBLOC