BIG VENT SP.Z O.O.

Opinie o BIG VENT SP.Z O.O.

Jednym słowem

Stwierdzenie, które przyświecało pracy w tej spółce: "Śmieszni ludzie w śmiesznej firmie" - i była gitara. Nigdzie indziej nie było takiej atmosfery jak w BV do roku 2000. Później było tylko gorzej, gdyż firma straciła swój czar... Zmienili się ludzie, właścicele trochę spoważnieli ...

MARTA

Słowa kojarzące się z BIG VENT SP.Z O.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BIG VENT SP.Z O.O.: Najbardziej nie podobało mi się w BIG VENT SP.Z O.O.:

Zostaw opinię o BIG VENT SP.Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIG VENT SP.Z O.O.