netPR.pl sp. z o.o.

Opinie o netPR.pl sp. z o.o.

Nie jestem robotem

TheMan - nie ma co płakać, ale tańczyć też nie. Tzw. pierwszy pracodawca. Pod względem dynamiki rozwoju, nowinek technologicznych, obsadzenia stanowisk i płac nie ma już szału w porównaniu do firm, które przez ostatnie 5 lat dynamicznie urosły na fali eksportu usług. Do tego wszyscy nowi uczą się na błędach - brakuje ludzi z ekspercką wiedzą - firma w taki sposób zatrudnia. Poduczy się go i jazda do lasu :) Mimo wszystko ciągle tu jestem i personalnie nic nikomu nie można zarzucić. Ogólna uwaga jest taka, że firma mogłaby rozwijać się dynamiczniej.

TheMan

Jeśli firma musi ratować się sztucznie dodawanymi przez siebie pozytywnymi opiniami na tym portalu, to znaczy, że generalnie dobrze tam nie jest..

coder

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym. Wyglada to profesjonalnie w każdym calu a zarazem tak bardziej domowo i ludzko niż korporacyjnie. Ale tego właśnie szukam. Na spotkaniu rekrutacyjnym 2 osoby. Do zrobienia test, który wyszedł mi niestety średnio ale chyba do napisania. O stawkach za dużo nie było mowy bo pierwsze spotkanie ale widać, że nie ma jednej stawki i wszystko zależy od umiejętności. Chciałbym tam pracować.

Bubu

Jedynie zacytuję na potwierdzenie: "Jedynie terminowość wynagrodzeń jest tam pewna - to prawda. Jeśli jesteś programistą możesz też liczyć na dosyć przyzwoite wynagrodzenie, świeży absolwent też przez krótki czas pewnie będzie zadowolony z takiej pracy. Niestety nie wszyscy otrzymają umowę o pracę i to, co przedmówca pisał o zabijaniu kreatywności pracowników przez 2 decydujące osoby, jest zdecydowanie prawdą" Dopóki nie zrozumieją, że nie da się jednocześnie tanio, dobrze i szybko jednocześnie, nie ma co marnować czasu.

empoyee

Jedynie terminowość wynagrodzeń jest tam pewna - to prawda. Jeśli jesteś programistą możesz też liczyć na dosyć przyzwoite wynagrodzenie, świeży absolwent też przez krótki czas pewnie będzie zadowolony z takiej pracy. Niestety nie wszyscy otrzymają umowę o pracę i to, co przedmówca pisał o zabijaniu kreatywności pracowników przez 2 decydujące osoby, jest zdecydowanie prawdą. Myślące osoby są w stanie na rynku warszawskim znaleźć atrakcyjniejsze zajęcie :(

Krecik

Pracuję krótko, ale kasa na czas, umowa o pracę jest, stanowisko wygodne - standard (2 monitory, słuchawki na życzenie ale te co są, to są OK, no i fakt fotele wygodne). Klimat super, ludzie super. Kasssa... nie ma sztywnej kasy. Jeżeli dużo umiesz i sprawnie działasz przede wszystkim to raczej rozmowy kwalifikacyjnej nie będziesz żałował i do jakiegoś konsensusu dojdziecie - tak mi się wydaje. Większość osób pracuje 4 lata i dłużej więc ta stabilność raczej jest - w dłuższej perspektywie też na nią liczę :) aa i kreatywność wymagana bynajmniej od front-endu - nie mam pojęcia co mój przedmówca miał na myśli i bidą nie śmierdzi wręcz odwrotnie.

co-worker

W takim razie to chyba niezła firma skoro da sie wyciskać :). Ja mam bardzo dobre doświadczenia i zawodowo i tak po ludzku. Jest OK. Tysiąc razy bardziej wole mała 20 osobowa, stabilna firmę w której każdy pracownik jest ważny i potrzebny. Może dla niektórych mankamentem może być fakt, że trzeba się uczyć i myśleć. Ale jak sie pracuje blisko tego co najnowsze na rynku to raczej fun i zaleta.

worker

Mały biznesik, kilku stałych pracowników, reszta odwala czarną robotę. 2 osoby decydują o wszystkim, zabijając kreatywność zespołu. Zero benefitów. Jedynym plusem jest chyba tylko wygodny fotel i wypłata zawsze na czas. Wyssać ile można i uciekać od biednych pracodawców.

torrent

Ciekawa działalność i bardzo przyjazna atmosfera pracy. Kontakt z tym co nowe w technologiach internetowych. Programiści zaczynają na studiach ale po studiach zostają. Płacowo normalnie ... zaczyna się od niskich stawek ale docelowo jest przyzwoicie i konkurencyjnie. Po kilku latach współpracy polecam.

Zostaw opinię o netPR.pl sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netPR.pl sp. z o.o.