Opinie o Grupa Pol-Patrol Security­ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Pol-Patrol Security­. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Pol-Patrol Security­ o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Pol-Patrol Security­ w Warszawa

Aneta Nowy wpis

A co z podwyżkami, często się zdarzają ?

Były pracownik Nowy wpis

Do śmietnika!!!!

Były pracownik Nowy wpis

Tragedia nie ochrona cwaniaczki koordynatorzy.Brak szacunku dla pracownika.Umowa najniższa krajowa bez składek Emerytalnych.W Warszawie nie ma normalnej ochrony Wyzysk (usunięte przez administratora) i nic wiecej.Polpatrol do smietnika????????????????

Marko Nowy wpis

Powiem tak cała to" ochrona" w naszym pięknym kraju to patologia systemowa liczą się tylko pieniądze a nie ludzie. ... Jakieś dziadoskie umowy zlecenia zero urlopów dodatków za noce. .. Uwaga od stycznia nowe stawki. ..14. 70 brutto nie dajcie robić się w konia jak do tej pory powinno być minimum 11. 30 do ręki. Patrzcie uważnie co podpisujecie .

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jarek

GRUPA POL-PATROL DARIUSZ GRABSKI już ustalone firma nie działa zlikwidowała działalność

Y
@jarek

skąd o tym wiesz???

Marko

Firma krzak picie alkoholu na obiektach to standard (usunięte przez administratora)na stawce. ...żenada.

Maciej
@Marko

Spożywanie alkoholu jest naruszeniem regulaminu i przepisów BHP. Czy pracodawca został poinformowany o tej sytuacji? Jeżeli byłeś świadkiem takiego zdarzenia, to również powinieneś o tym poinformować przełożonego. W ten sposób wpłyniesz na poprawę bezpieczeństwa w pracy. Myślałeś, co można by jeszcze zrobić, by poprawić sytuację w firmie?

Iza

@jarek, skąd masz informacje na ten temat? W Internecie nie widzę nic, co wskazywałoby na zakończenie działalności. Możesz podesłać link z potwierdzeniem? Zachęcam do dyskusji wszystkie osoby, które pracują albo pracowały w firmie, informacje o rodzaju umowy oferowanej przez pracodawcę, ogólnych warunkach oraz benefitach z pewnością pomogą potencjalnym kandydatom.

Roli

Kto by chciał, żeby ich majątku czy mienia pilnowała osoba z brudnymi papierami. W każde agencji ochroniarskiej wymagają tego. Przynajmniej nie spotkałem się żeby nie było takich restrykcji, no ale pomijając tą kwestię, wiecie czy w Grupa Pol-Patrol Security­ wymagana jest licencja na broń a jeśli tak, to czy mogą pomóc w wyrobieniu jej ?

@Roli

Z brudnymi papierami? Jak to

Iza

@Wanda widzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział na pytanie. Czy może Ty się w tym czasie kontaktowałaś z firmą w tej sprawie, a może już tam pracujesz i zechciałabyś podzielić się z innymi użytkownikami swoimi spostrzeżeniami? Przydadzą się dla osób poszukujących pracy w Grupie Pol-Patrol Security­.

mariusz

Tak ZARZĄDCA Nieruchomości ten co zarządzał na gen.Zajączka w Warszwie jak się nie mylę otworzył sobie ten polpatrol z ul.Pęcickiej w Pruszkowie i pewnie chroni swoje nieruchomości warto wpaść jak płaci więcej niż minimalna krajowa czyli te 13 brutto

kamil

Polpatrol Security Group 2 Sp. z o.o. 05-800 Pruszków, Pęcicka 28, woj. mazowieckie w tej firmie płacą 12 netto tylko osobiście trzeba być

Wanda
@kamil

Witam Czy przyjmuja kobiety Pozdrawiam wanda

janek

no to chyba dobrze jeśli pracownicy sa starsi, bo zawsze coś podpowiedza, coś pomogą też na pewno, wiec naparwde ma to sporo plusów z tego co mi się wydaje jednak.

adam

Są dwie a może trzy agencje i każda inna dobrze czytajcie i szukajcie Pol-Patrol-Security OCHRONA OSIEDLI MONITORING SYSTEMY ALARMOWE KONTROLA DOSTĘPU KAMERY www.polpatrol.pl info@polpatrol.pl tel. 22 877 52 25 ul. Wolska 75 POL ESCORT Polescort ul. Marymoncka 105 lok. 24 01-813 Warszawa woj. mazowieckie 01-229 Warszawa woj. mazowieckie GRUPA POL-PATROL DARIUSZ GRABSKI brak danych ale to chyba Z ul.fort wola zmknięte

tadeusz

Wreście znalazłem firmę GRUPA POL-PATROL GRABSKI DARIUSZ podaje Warszawa UL.FORT WOLA 22 niestety zamknięte telefon nie odbiera czy ktoś wie jak odszukać tą firmę byłem na wolskiej 75 ale to nie ta agencja tylko nazwa podobna

michał

No właśnie, teraz coraz częściej firmy ochroniarskie sprawdzaja swoich pracowników czy byli już kiedyś karani czy nie, i moim zdaniem to dobrze. JA nie byłem i stąd myśl że może mógłbym pracować dla Grupy Pol-Patrol Security, bo moją obecna pracę zamykają, a ja do emerytury mam jaeszcze troche i chciałbym gdzieś przeczekać. A ludziom w moim wieku ciężko już prace znaleźć

carington

Zgadzam się też pracowałem w grupa pol-patrol dariusz grabski z tego co słyszałem to już jej nie ma

redaktor

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu „Sprawa dla reportera”, - zgłoś temat i zadzwoń: +48 (0-22) 547 44 50

PUPCIA

ludzie sa lepsze firmy niz pol patrol pracowalem w tej firmie i do byle czego sie doczepiaja to w wojsku takiej mordengi nie mialem jak w pol patrolu a interwencji wogole nie maja jezdz jacys dwaj gumisie i wogole sie niczym nie interesuja tylko alkomatami a stwaki maja glodowe i tak nie dlugo upadnie ta firma i nie doradzam tej firmy nikomu tajemniczy xxxxxxxxxnara

arni

pol patrol oszukuje ludzi nie doradzam tej firmy jest nie wyplacalna firma juz pozew zlozylem do sadu prac a stawke maja na godz 4.50

der

Panowie jezeli chodzi o ochrona osiedla zarobki w agencjach to wina lezy po stronie zamawiajacych usługi, wspólnoty mieszkaniowe szukają bezsensownych oszczędności rzędu 1 zł na godzinie dla wspólnoty to kwota 1440 pln przy 2 dwóch strażnikach na osiedlu podzielone na 300 mieszkań to w kieszeni jednego lokalu 4,00 pln miesięcznie czy to nie farsa ,a ja w tym wypadku miałbym 240 pln zaniósł bym do domu miesięcznie więcej- TU JEST PIES POGRZEBANY - każdy chce oszczędzać ,a zarazem dużo zarabiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Pol-Patrol Security­ - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Pol-Patrol Security­?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Pol-Patrol Security­ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Pol-Patrol Security­?

Kandydaci do pracy w Grupa Pol-Patrol Security­ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Pol-Patrol Security­
  • Wolska 75