Grupa Pol-Patrol Security­

Opinie o Grupa Pol-Patrol Security­

Iza

@Wanda widzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział na pytanie. Czy może Ty się w tym czasie kontaktowałaś z firmą w tej sprawie, a może już tam pracujesz i zechciałabyś podzielić się z innymi użytkownikami swoimi spostrzeżeniami? Przydadzą się dla osób poszukujących pracy w Grupie Pol-Patrol Security­.

mariusz

Tak ZARZĄDCA Nieruchomości ten co zarządzał na gen.Zajączka w Warszwie jak się nie mylę otworzył sobie ten polpatrol z ul.Pęcickiej w Pruszkowie i pewnie chroni swoje nieruchomości warto wpaść jak płaci więcej niż minimalna krajowa czyli te 13 brutto

kamil

Polpatrol Security Group 2 Sp. z o.o. 05-800 Pruszków, Pęcicka 28, woj. mazowieckie w tej firmie płacą 12 netto tylko osobiście trzeba być

Wanda
@kamil 25.11.2016 01:01

Witam Czy przyjmuja kobiety Pozdrawiam wanda

janek

no to chyba dobrze jeśli pracownicy sa starsi, bo zawsze coś podpowiedza, coś pomogą też na pewno, wiec naparwde ma to sporo plusów z tego co mi się wydaje jednak.

adam

Są dwie a może trzy agencje i każda inna dobrze czytajcie i szukajcie Pol-Patrol-Security OCHRONA OSIEDLI MONITORING SYSTEMY ALARMOWE KONTROLA DOSTĘPU KAMERY www.polpatrol.pl info@polpatrol.pl tel. 22 877 52 25 ul. Wolska 75 POL ESCORT Polescort ul. Marymoncka 105 lok. 24 01-813 Warszawa woj. mazowieckie 01-229 Warszawa woj. mazowieckie GRUPA POL-PATROL DARIUSZ GRABSKI brak danych ale to chyba Z ul.fort wola zmknięte

tadeusz

Wreście znalazłem firmę GRUPA POL-PATROL GRABSKI DARIUSZ podaje Warszawa UL.FORT WOLA 22 niestety zamknięte telefon nie odbiera czy ktoś wie jak odszukać tą firmę byłem na wolskiej 75 ale to nie ta agencja tylko nazwa podobna

Roli

Kto by chciał, żeby ich majątku czy mienia pilnowała osoba z brudnymi papierami. W każde agencji ochroniarskiej wymagają tego. Przynajmniej nie spotkałem się żeby nie było takich restrykcji, no ale pomijając tą kwestię, wiecie czy w Grupa Pol-Patrol Security­ wymagana jest licencja na broń a jeśli tak, to czy mogą pomóc w wyrobieniu jej ?

michał

No właśnie, teraz coraz częściej firmy ochroniarskie sprawdzaja swoich pracowników czy byli już kiedyś karani czy nie, i moim zdaniem to dobrze. JA nie byłem i stąd myśl że może mógłbym pracować dla Grupy Pol-Patrol Security, bo moją obecna pracę zamykają, a ja do emerytury mam jaeszcze troche i chciałbym gdzieś przeczekać. A ludziom w moim wieku ciężko już prace znaleźć

carington

Zgadzam się też pracowałem w grupa pol-patrol dariusz grabski z tego co słyszałem to już jej nie ma

redaktor

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu „Sprawa dla reportera”, - zgłoś temat i zadzwoń: +48 (0-22) 547 44 50

PUPCIA

ludzie sa lepsze firmy niz pol patrol pracowalem w tej firmie i do byle czego sie doczepiaja to w wojsku takiej mordengi nie mialem jak w pol patrolu a interwencji wogole nie maja jezdz jacys dwaj gumisie i wogole sie niczym nie interesuja tylko alkomatami a stwaki maja glodowe i tak nie dlugo upadnie ta firma i nie doradzam tej firmy nikomu tajemniczy xxxxxxxxxnara

arni

pol patrol oszukuje ludzi nie doradzam tej firmy jest nie wyplacalna firma juz pozew zlozylem do sadu prac a stawke maja na godz 4.50

der

Panowie jezeli chodzi o ochrona osiedla zarobki w agencjach to wina lezy po stronie zamawiajacych usługi, wspólnoty mieszkaniowe szukają bezsensownych oszczędności rzędu 1 zł na godzinie dla wspólnoty to kwota 1440 pln przy 2 dwóch strażnikach na osiedlu podzielone na 300 mieszkań to w kieszeni jednego lokalu 4,00 pln miesięcznie czy to nie farsa ,a ja w tym wypadku miałbym 240 pln zaniósł bym do domu miesięcznie więcej- TU JEST PIES POGRZEBANY - każdy chce oszczędzać ,a zarazem dużo zarabiać.

Grzesiek W

W żadnej firmie , nie tylko ochroniarskiej nie zarobisz dobrze jako prosty robol. Tylko wyższe studia , dobre stanowisko lub własny dobrze prosperujący interes - niestety. W ochronie jest tym gorzej , że zarabia się minimum - ale nie za 168 godzin , tylko za 240.I wszystko funkcjonuje poza prawem pracy.Polecam wyjechać z tego kraju !

ferdynant

nie polecam latają załogi z alkomatem i szukają dodatkowych zarobków

gil

Ludziska w kazdej firmie typu uslugi ochrona czy sprzatanie nie dostaniecie wiecej niz to co na rynku poniewaz firmy zamawiajace tego typu uslugi po prostu placa minimum jakie moga jak szukacie pracy to tylko policja czy wojsko

Smerfus

W tej firmie nie da sie wiecaej zarabiac

Kieczmar

[usunięte przez moderatora] bardzo nie odpowiedzialna ta firma . odradzam to taka moja skromna opinia .

Marek

TO jak ty to zrobiłeś ,ze tak długo pracujesz z naszego osiedla juz po nocy 3 wyleciało daj znać gdzie ochraniasz !!!

GRZEGORZ

A to dziwne ja w pol-patrol pracuje od 1996 jest dobrze może pomyliłeś firmy z tego co wiem były inspektor założył firmę o podobnej nazwie ale nie idzie mu chyba najlepiej.

Olek

Ja też u nich byłe i zachowywali się jak konfidenci. Ciągle pytali i pytali. Jeszcze w życiu nie byłem przesłuchiwany tak jak u nich.[usunięte przez moderatora] Popatrzyłem i zrezygnowałem.Jak tak na początku to co potem.[usunięte przez moderatora]

gumiś

A o co dokładnie pytali???

Byłem tam strasznie ciekawscy wszystko by chcieli wiedzieć jakby książki pisali ha ha ha -teraz pracuje nie w pol-patrol tylko w juwentusie

Zostaw opinię o Grupa Pol-Patrol Security­ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Pol-Patrol Security­