Bank Millennium

Olsztyn

Opinie o Bank Millennium

amelka
użytkownik zarejestrowany

to fakt, wielu moich znajomych zaczynało tam jako doradcy jeszcze w czasie studiów. i zawsze im trochę zazdrościłam ile oni tam zarabiają np. na słuchawce

Beznadziejna atmosfera w pracy, ale to faktycznie zależy od placówki. Znajomi z kolei narzekali na obsługę przez "sympatycznego" pana BANKOWCA. Pieniądze w miarę- no i możliwość uzyskania karty Multisport, albo biletów do kina.

praca tylko dla osób maj�cych mocne nerwy i potrafi�cych sprzeda� wszystko-zależy też do której placówki si� trafi. Ja by�am rozczarowana podej�ciem "starych" pracowników do "nowych". Kasa ok. jak na Olsztyn-ale też dużo zależy od sprzedaży, ale atmosfera w placówce beznadziejna.

Zostaw opinię o Bank Millennium - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Millennium