SOLARIUM

Opinie o SOLARIUM

vanessa

Znam i takie @dżesika :) ale wiadomo nie przesadzajmy z tą dyspozycyjnością myślę, że ktoś miał raczej na myśli weekendy a nie późne godziny

Monika_89

Jestem bardzo zainteresowana pracą w solarium. Jestem dyspozycyjna w godzinach popołudniowych a w weekendy oczywiście od rana. Bardzo proszę o kontakt osoby zainteresowane. Okolice: Targówek, Bródno, Zacisze, Marki, Ząbki

lubiąca opalanie

Polecam solarium przy ul.Morcinka 14B na Bemowie....bardzo fajne wnętrze,czysto,widac,ze swieo pomalowane,mila obsługa,promocje,karnety Jest tam tez kosmetyczka i bardzo dobra manikiurzystka!!!! Polecam

aneta

Witam.Ja tez jestem zainteresowana pracą w solarium na terenie warszawy. [usunięte przez moderatora]

Witam, jestem zainteresowana pracą w solarium[usunięte przez moderatora]

paulina

witam, jestem zainteresowana pracą w solarium na terenie Warszawy, okolic Targówka [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o SOLARIUM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLARIUM