Opinie o dobroplast.pl - Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. w Zambrów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. w Stary Laskowiec

alki

wlasnie nic nie ma..nie nie w lublinie w dobroplascie

alki

siemanko,a znacie bylego juz mistrza,malyska,czlowiek w porzadku?

Kefir

Powiem tak, robiłem tam troszkę no i tragedii nie ma ;) Owszem, robota ciężka,wręcz powiem,że trzeba zapier***** No ale... Kasa jest nie najgorsza ;) 2 z przodu się pojawi, no ale trzeba dużo dwunastek odpukać. Zespół miałem spoko, kierownik dobry chłop :D Żeby nie było dwunastek tylko 10/8 to bym chętnie wrócił :) Bo nie ma co się oszukiwać,sama robota nie męczy tak,jak te wystanie 12 h. Nie wiem jak jest w 2016,bo robiłem tam rok temu,ale dwunastki pewnie dalej są. Ogólnie,jak ktoś chce sobie znaleźć pracę i pracować,a nie liczyć na to, że sobie w robocie odpocznie to polecam.

to co robiłeś w tej firmie aż 6 lat jak było ci tak źle...

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
encepence

Witam, opinie wcale nie są wypaczone a wręcz przeciwnie. Pracowałem w Dobroplaście 6 lat z czego 3 po przeniesieniu zakładu w Lublinie i nikomu bym nie polecał przygody z tą wyjątkowo żenującą firmą. To kpina i kompromitacja, a co najgorsze pracownik jest traktowany jak robol a nie człowiek i tu zaczynają się schody. Dyrektor? To raczej pseudo-dyrektor i zawsze ma "gorszy dzień" choć uważam że nigdy nie miał dobrego. Wynagrodzenie? Dla niektórych nie oszukujmy się adekwatne do wykonywanych obowiązków. Jeśli chodzi o mnie moje wynagrodzenie było stałe i na pewno nie adekwatne do wykonywanych czynności niestety to spowodowało moje odejście. Po jednym pytaniu o podwyżkę przez 6 lat nie otrzymałem nic, to pomyślcie czy warto w ogóle zaczynać pracę. Reasumując, jeśli chodzi o warunki poniżej średniej, jeśli chodzi o wynagrodzenie średnia krajowa, reszta w premii. Gdybyście się zwalniali tak jak ja czy inni którzy zostawili swoją opinię liczcie się z tym, że za co tylko się da utną Wam z wypłaty ;)

no ciekawa opinia zapomniałeś dodać że przed odejściem zepsułeś na złość kolegom maszynę i stąd ta obrywka pensji ;)jak piszesz to pisz wszystko o sobie też

były już pracownik

Przepracowałem w firmie dobroplast oddział Lublin okna dachowe pcv 7,5 roku. ostatnie kilkanaście miesięcy pod rządami pseudo "dyrektora" arka albiniaka. W osatnim dniu mojej pracy(zwolniłem się za porozumieniem stron) powiedział mi że "jestes tu niepotrzebny". jak byście się poczuli? poczekałem do 10 i okazało sie że trafiłem na zły humor za cały miesiąc nie dał mi grosza premii (zależna od jego widzi-misie) zarobiłem 1300 zł. Strzeżcie sie tej firmy.

JEJU

W tej firmie jest 40 dyrektorów+1 Alibaba jak myślisz ta firma może przeżyć?Ja nie narzekam ale ludzie tam tak popracuj 12h za 1200PLN to pogadamy, dyrektorzy zarabiają 8000- 20 000 idiotom, kto cię wynajął.

jarek
@JEJU

jakich 40 dyrektorów co Ty bredzisz? 40 to może jest dyrektorów i kierowników. ale i tak 40 osób kadry na 1700 pracowników to mała liczba.

A mi się wydaje że zarząd w końcu odnalazł to forum i próbuje zatrzeć złe wrażenie robiąc z wypowiadających się tutaj osób zdesperowanych nieudaczników. Niestety to nie na wiele się zda bo nawet jeśli ktoś się zatrudni w tej firmie to po roku, miesiącu a nawet po dniu(są i takie przypadki) się zwolni. Trzeba być obiektywnym i powiedzieć sobie jasno że nowy zarząd wygląda trochę jak dzieci we mgle i czasami wydaje się że chcący lub niechcący działają na niekorzyść firmy.

Jak to mówią... złej baletnicy itd... Ostatnio przeglądając te opinie mam wrażenie, że są agencje, które się specjalizują w tego typu opiniach na zlecenie konkurencji. Zero konkretów a tylko narzekanie...

sam

Człowieku czy płacą ci za wystawianie takich opinii.Przyjdź popracuj i dopiero się udzielaj, zarząd robi wszystko aby zniszczyć tą firmę prezes wykończył już taką firmę która na rynku istniała 31 lat,w Dobroplaście życie i zdrowie pracowników niższego szczebla jest cały czas zagrożone.

sam

piotrek

Chciałem podjąć pracę w tej firmie z 8 letnim stażem w oknach ale po wypowiedzi ludzi to ja (usunięte przez administratora) takiego pracodawcę.

kolo

Pracowałem w tej firmie i szczerze nie polecam. Po pierwsze nie wierzcie temu pseudo dyrektorowi śmiesznemu który dużo obiecuje a przy wypłacie jest dużo dużo mniej. Zwolnienie lekarskie max 5 dni w ciągu roku. Więcej nie wolno chorować bo weżmie się samą podstawe i tak będąc nawet jeden dzień więcej wypłata będzie najniższa krajowa tyle co na umowie. Rozmawiałem ostatnio z chłopakami i potrzebują dużo ludzi bo każdy się zwalnia.

Janek

Po tym co tutaj przeczytalem to chyba i sam zrezygnuje. Mam isc tam na produkcje od poniedzialku ,ale po tym co tu widze to nie ma sensu.

bezimienny

czy jest ktos kto zna brygadziste jarka m. ?i ile zarabia brygadzista w dobroplascie?

bezimienny

karol, a znasz moze brygadziste J.malyska?

ktoś

To i ja się wypowiem o tej wspaniałej firmie w Lublinie Pracuje w Lublinie i powiem że w takim syfie to jeszcze nie pracowałem. Dość że Mało płacą to jeszcze ucinają. Za nadgodziny zapłacili nam po 3.5 zł(złotych nie franków-firma szwajcarska dla nie wiedzących). W tamtym roku za wyrobienie współczynnika więcej niż 3.0 była dodatkowa kasa. W tym roku podnieśli współczynnik do 3.5. W styczniu nie wyrobiliśmy współczynnika wypłata sto zł mniej.Dodam że podnieśli tylko współczynnik wypłata ta sama tzn o stówke mniejsza :). Reasumują robimy więcej za mniejszą wypłate. Najlepsze jest to że i tak kogoś znajda jakiegoś naiwnego który po paru dniach możę miesiącach ucieknie. Byli tacy co po jednym dniu uciekali jak zobaczyli co jest grane. Załuje tylko żę nie byłem jednym z nich. Szkoda zdrowia do końca miesiąca pracuje i uciekam. Pozdrowienia dla nowych naiwniaków myślących że to dobra firma..

karol

Pracowałem w Dobroplaście w Lublinie. Z wypłaty ucinają za byle co. Na zwolnienie nie wolno iśc, na urlop też nie nawet nadgodziń co wcześnie wypracowałeś nie wolno odebrać wtedy kiedy chcesz bo Ci utnie z wypłaty. Najlepsze jest to żę mówił ze podwyżki będą a było na odwrót. Śmieszna firma sami idioci tam pracują a ja byłem jednym z nich.:)

bezimienny

a jest ktos ktro pracowal w dobroplascie w lublinie?

Zostaw merytoryczną opinię o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. - Stary Laskowiec

• Jak się pracuje w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.