Uwaga na współpracę z FACTORY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. (usunięte przez administratora)
Podjąłem współpracę w zakresie usług telemarketingowych. Zgodnie z ustaleniami usługa miała polegać na wykonywaniu rozmów telefonicznych i pozyskiwaniu zainteresowanych klientów.
Za pierwszy etap zapłaciłem 1 000 zł. Usługa miała być realizowana przez 20 godzin pracy. Pomimo deklarowanego wykonania kilkuset rozmów (o długości ponad 2 minut każda), nie została pozyskana ani jedna realnie zainteresowana osoba, co w mojej ocenie jest sytuacją skrajnie niewiarygodną przy rzeczywistym wykonywaniu pracy. Raporty nie zawierały żadnych danych pozwalających zweryfikować faktyczne wykonanie usługi.
Kolejny etap współpracy (2 000 zł) nie został rozpoczęty. Spółka wystawiła fakturę korygującą i zobowiązała się do zwrotu środków w terminie 14 dni roboczych.
(usunięte przez administratora)
Na moment publikacji opinii sprawa pozostaje nierozwiązana. Opinia odzwierciedla aktualny stan faktyczny i zostanie zaktualizowana w przypadku polubownego zakończenia sprawy oraz realizacji zobowiązań przez spółkę.
Zalecam zachowanie szczególnej ostrożności przy podejmowaniu współpracy.