York Promotion

Gdańsk

Opinie o York Promotion

Tomek

Serdecznie nie polecam. Chyba że zależy Wam na tyrze za grosze w nielimitowanych godzinach i dziura w CV, bo o jakimkolwiek zaświadczeniu o pracy, nie wspominając o rekomendacji, nie ma co liczyć. To wtedy jak znalazł.

mirek

W tym momencie też - to już nie ma chętnych do pracy ?

Honey

W tym momencie York Promotion zatrudnia ludzi od zaraz

inż.

Pracowałem w tej firmie pare lat i nie mogę narzekać, rozstaliśmy się w zgodzie. Zresztą pracuje tam wiele osób o bardzo długim stażu. Jest to na pewno praca dla osób kreatywnych i rozumiejących co to znaczy pracować nad projektami które trzeba skończyć na czas. Z pracodawcą zawsze można się było dogadać co do elastyczności czasu pracy. Praca ciekawa i fajnej atmosferze, dużo samodzielności i swobody , jak każda robota czasem stresująca. W sumie polecam.

inż. MG
@inż. 11.08.2016 11:09

To może przedstaw się kolego. Ja też pracowałem tam kilka lat i zastanawiam się, czy się znamy.

ja

Też pracowałam tam i potwierdzam wszystko co powyżej. Smród, maskakra, kleje i żal mi tylko ludzi-niewolników, którzy tam zostali i będą musieli leczyć poważne schorzenia. Powinna mieć najazd wszystkich możliwych kontroli ze względu na wysoką toksyczność oparów i pyłów, które się tam wdycha. Baba zarabia niezłą mamonę na głupocie i naiwności studentów i bezpłatnych nadgodzinach uzależnionych od kleju pracowników. Nie polecam z głębi serca, jeśli ktokolwiek chce dożyć starości we względnym zdrowiu. Istny magiel, przemiał ludzi, zwalnia po zrobionym projekcie, jak już nie potrzebuje tylu ludzi i bierze ich tylko na kilka tygodni do wykonania zlecenia. Lepiej trzymać się z dala!

mobile

nie polecam pracy w tej firmie!Alarm dla wszystkich studentów architektury. zamiast zająć się nauką będziecie charować po nocach a śpiwór i karimata oraz zestaw z maską tlenową( przed pyłem z lasera )musicie posiadać. Także polecam pracę w tej bardzo przyjemnej atmosferze.A na marginesie każdego 32 wolne:)

j23 nadaje

pozornie miła kobieta ale to tylko pozory.manipuluje ludzmi tylko po to aby dorobić się na innych w ohydny sposób. wymienia pracowników jak skarpetki i wykorzystuje studenciaków z architektury aby jak najwiecej zarobić. pomiata ludzmi sama słodycz(polecam jak w kamieniołomie )

on23

przerobiła mnie na kase robiłem po godzinach po nocach a dostałem gówno! ta kobieta myśli tylko o swojej (usunięte przez administratora).! wykorzystuje sama sie dorabia a ludzi ma za niewolników!

Potwierdzam. Pracodawca York Promotion nie przestrzega warunków pracy,bhp w firmie nie istnieje. [usunięte przez moderatora] pracownika.Płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy- czasu wykonywanej pracy.Ogólnie Pracodawca bardzo miły,ale to sztuczne pozory.Dba TYLKO o swoje interesy.Na pewno nie dba o pracownika.

Nie polecam. Nieuczciwy [usunięte przez moderatora] pracodawca.

Zostaw opinię o York Promotion - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie York Promotion