Pumech-Orzeł

Bytom

Opinie o Pumech-Orzeł

Tomek

Nikt wam nie da tego co pan B Wam obieca. Pracowałem w wielu firmach ale takiego podejścia do pracownika nigdzie nie widziałem.

on

Trzymać się z bardzo daleka....

nemo

Masz 100% racji, nie spotkałem nigdy tak ordynarnego, wulgarnego przełożonego.Obiecuje, a nie dotrzymuje danego słowa. Brak wiedzy o produkcji, planowaniu technologicznym, terminy wykonania wyssane z palca. sic

bolo

W pełni zgadzam się z twoją opinią.W firmie naprawdę jest dużo dobrych pracowników.Ślązacy są przywiązani do solidnej pracy, z jego powodu wielu będzie zmuszonych do odejścia.On traktuje załogę fatalnie. Jest prymitywny, nie potrafi jako przełożony rozmawiać literackim językiem ludzi wykształconych przełożonych,jego odzywki "zróbta", "idźdta" , "co robita"- skąd ten jegomość się wziął, prymityw z zapadłej wiochy( nie obrażając wsi). Brak osobistej kultury i wychowania. Zachowanie niegodne człowieka,a co dopiero mówić o przełożonym.Chyba miał trudne dzieciństwo i daleko do szkoły

bolo

Bylem na rozmowie i zaoferował mi do 2 tysięcy netto praca w systemie czterobrygadowym i tyle oczywiście praca w atmosferze ołowianej i nie od razu wiadomo trzeba sie zdeklarować i czekać aż stworzy brygady czyli nie wiadomo kiedy.

xxx

Firma dno. Pracowałem tam jakiś czas i niestety część załogi i dozoru to kompletny brak kompetencji nie wspominając o kierowniku i dyrektorze których wiedza, postępowanie z ludźmi i umiejętność kierowania są na tak żałosnym poziomie, aż śmiech bierze człowieka przy kontakcie z nimi. Związki zawodowe to fikcja. Jest w nich zdecydowanie mniejszy procent załogi i działają tylko i wyłącznie na korzyść prezesa i przewodniczącego związków. Kontrola jakości sama nie wie czego oczekuje, nie potrafią jasno określać wymagań. Płaca jest niska a wymagania wobec pracowników wysokie. Praktycznie wszystkie soboty są robocze, ale nie są płatne. Jak ktoś nie może przyjść to po premii. Zachoruje, też po premii. Aczkolwiek muszę przyznać że jest tam kilku naprawdę świetnych specjalistów i do tego w porządku chłopaków którzy znają się na robocie i nie wiem co ich tam trzyma. Niestety można ich policzyć na palcach jednej ręki.

kkk
@xxx 26.09.2016 13:04

XXX Idealnie określiłeś wiedzę, kwalifikacje postępowanie dyrektora i kierownika-brak słów

Byłak

Exel. Czy tam spawacze nadal są takimi świętymi krowami?

exel

Pumech firma w ktorej sie nie napracujesz ale i nie zarobisz, nie napracujesz bo nie ma czym pracowac pracownicy kloca sie o szlifierki i przedluzacze. jesli chodzi o atmosfere to ogolnie jest ok trzeba uwazac na 3-4 osoby ktore lubia klepac dozor po plecach dzieki czemu wiecej zarabiaja a co do zarobkow dla nowych pracownikow nie wazne czy spawacz czy slusarz nie licz na wiecej niz 1700zl po przejsciu na stale okolo 1800 podwyzki : lizusy 50-150 rezta 25 lub zero mowie oczywiscie o kwotach brutto. do zwiazkow nie ma co sie zapisywac z tego ma sie tylko paczki i to nie dla dzieci tylko w paczce bedzie to na co bedzie mial ochote zjesc przewodniczacy :) jedynym plusem to socjale.

nemo
@exel 01.11.2015 12:08

Przewodniczący związku-dobry fachowiec, chociaż czasami trzeba po nim poprawiać. Natomiast dla pracowników nie załatwi nic.(np. soboty, ubrania robocze). Jeżeli o ubraniach i narzędziach mowa to kpina.

Ak
@exel 01.11.2015 12:08

Panie P jest Pan nieokrzesany skoro Pan twierdzi że w firmie się nie napracujesz bez odbioru.

Zostaw opinię o Pumech-Orzeł - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pumech-Orzeł