Opinie o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Olewnik o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Łapka

Mylisz się, że Prezesura nic nie wie. Dla zysku, który wciąż rośnie zakłada ciemne okulary i robi się głucha. Dam Ci przykład od 1 stycznia płaca minimalna wzrosła o 70 zł. Ile z nas pracowników dostało angaże zmieniające wysokość wynagrodzenia. Wie dokładnie co dzieje się w firmie ale ludźmi przepracowanymi, zastraszonymi łatwo sterować.Pracuję w tej firmie bo sytuacja na rynku pracy jest beznadziejna ale to nie daje prawa abyśmy byli tak traktowani. Prezesura odpowiada za kulturę pracy w firmie.Myślę,że uważała na wykładach z kultury pracy.

niunia
@Łapka

Łapka to na jakim sklepie pracujesz,że masz pensję minimalną?pracuje u olewnika prawie 5 lat i nigdy nie miałam pensji minimalnej.A co do prezesury to wiem ze nic nie wiedzą bo już nie raz miałam sytuację z Prezesową gdzie Pani Dyrektor i cała reszta świty wylądowała na dywaniku.

niunia

Firma jest wypłacalna,zawsze kasa jest na czas.co do kadry zarządzającej to totalna porażka,Pani Dyrektor totalne dno wymaga od innych nie dając nic w zamian a na domiar tego dowala pełno towaru z krótmimi datami ze jak by sanepid wpadł to pozamiatane i to nie ona musiała się tłumaczyć tylko pracownicy.Jeden z menadzerów kiedyś był inny traktował nas jak ludzi ale się zmirnił,już nie szanuje starego oddanego pracownika potrafi nakłamać na jego temat i rzucić tekstem,że jak się nie podoba to wie gdzie są drzwi..ehh tak tak mowa o Panu Tomaszu aż wstyd mi za niego.My nasklepie zawsze mamy co robić ale dodatków nie widać dlaczego bo Prezesura o niczym nie wie co tak naprawdę sie dzieje na sklepach

adi

witam ma takie pytanie czy ta firma jest wypłacalna bo mam do nich dostarczyć tucznika piszcie szybko pozdrawiam

Biały

Zgadzam się z opinią powyżej pracowników trzeba szanować. W tej firmie praca jest powyżej 250 godzin za najniższe wynagrodzenie. Ludzie tyrają ponad siły, maja wyniszczoną psychikę odbija się to na ich zdrowiu i zakłóceniem relacji rodzinnych. Stary właściciel Włodzimierz Olewnik miał nosa do doboru pracowników i był ludzki. Obecna kierownictwo to bufony, bez wiedzy merytorycznej tzw. czarusie w mowie. Doją te firmę, za nic mając pracowników.Niech liczna obecność pracowników na tego rocznej wigilii będzie barometrem wskazującym szacunek dla firmy. Warto się policzyć.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Mięsne Olewnik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
DZONY BRAWO

Myślę że trzeba szanować ludzi z którymi się pracuje i dawać im szanse a nie ściągać odpady z innych zakładów

Luzak

Ten zakład to wyzysk, nie poszanowanie pracownika, stres pracowników. Widać brak kompetencji u kadry kierowniczej tuszowany zastraszaniem podwładnych.

????????????????

Czemu wypowiedzi są cenzurowane?

madry

Bardzo im tak dobrze stary pracownik ma tyle co nowy przyjdzie pensji a stary pracownik sie a angazuje a nowy ma olewke popracuje troche i na zwolnienie idzie i bardzo dobrze trzeba uczyc jak nie szanuja ...

koooo

Święta racja niedługo Pani dyrektor i menadżerowie założą fartuszki i pokażą klasę bo wszyscy niedługo ztamtąd uciekną.

ona

To swieta prawda co napisalas niech popracuj a zobacza jak sie pracuje w olewniku nawet na swieta nic nie daja a gdzie socjal

I nie dodalas jeszcze ze pracujesz po 200godz za frii i manka wychodza bo za malo na ubytki a wody ulala ....

ona

Dobre sobie kierownik robi za wszystkich jak ktos tak uwaza jest w bledzie , a pracownik, siedzi na zapleczu i kawe pije dobre hehe trzeba pierw popracowac w tej firmie a potem mowic powodzenia ....

kierownik
@ona

To prawda kierownik jest sprzedawcą ,kadrową ,księgową,sprzątaczką a pracownicy też muszą umieć przyjąć dostawę wprowadzić faktury ewentualnie naprawić kran,komputer itp.Jestem kierownikiem i wcale mnie to nie cieszy wszyscy czegoś chcą księgowa ,kadrowa,manager i oczywiście Pani Dyrektor.Limity na odpady,plany sprzedażowe nie do realizacji,reklamacje itp. a to wszystko za 2200 zł.Pracuję bo muszę.

NOWA1990

JAK TO O CO CHODZI, SPRZEDAŻ PONAD NORMY USTALONE Z GÓRY. DLA KAŻDEGO SKLEPU WYLICZAJĄ ILE MOGĄ SPRZEDAĆ I WYMAGAJĄ TEGO OBIECUJĄ BONY ZA SPRZEDAŻ.Z REGUŁY SĄ TO SAME DROGIE PRODUKTY.A NIE KAŻDEGO STAĆ NA TAKIE WĘDLINY,BO CO DROGIE NIE ZNACZY LEPSZE. KIEROWNIK JEST SPRZEDAWCĄ,KADROWĄ,KSIĘGOWĄ.

ilona

Zasanawiam sie czemu olewnik zmienia czesto, pracownikow we wloclawku..czy ludzie nie chca pracowac czy im nie odpowiadaja pracownicy..

ola

Bo oni tylko obiecuja a nie daja tylko wymagaja to niech pokaza jak sie sprzedaje a potem wymagac od ludzi

ela

witam pracuję w tej firmie już jakiś czas i jest coraz gorzej , zdjęcia lady dla pani dyrektor z prywatnego tel i to przymus bo inaczej wyciągnie konsenkwencje -chore. Pani M. która nie wie gdzie jest enter na klawiaturze- ale Pani dyrektor , szkoda pisać. Pani Prezes nie wie kogo zatrudnia. Dwie panie które NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW, niech staną za ladą i zobaczą jak się pracuje.Ankieta za wołowinę- ciekawe co się stało z NASZYMI BONAMI?

Zadowolona Ja1

Praca w firmie Olewnik to nie jest wolontariat, nie zgadzam się z poprzednim wpisem, wypłaty otrzymuję zawsze na czas

Zadowolona Ja

Kto chce pracować charytatywnie? Ten może się zgłosić do Olewnika ;) Miła atmosfera, ludzie też nie są natrętni lecz jest jeden mankament wypłaty nie widać :)

wwww

Kobieto tobie to chyba się coś pomieszało na jakiej ty planecie mieszkasz bo nie wiem czy ty wiesz o jakiej firmie tu mowa (konkretnie chodzi mi o sklepy)

karolina
@wwww

Słuchajcie to nie jest zupełnie tak jak mówicie.Ja pracowałam w tej firmie łącznie to może ze 2lata,mimo tego że rozstałam się w nieprzyjaznej atmosferze to praca jako praca nie jest zła.Wymagań nie ma niewiadomo jakich owszem czepiają się no ale nie oszukujmy się szef musi troche od nas wymagać.Wypłatę zawsze miałam na czas czasem nawet i wcześniej a co do nadgodzin to wypłacają więc to nie jest prawda że nie.

onaB
@karolina

kobieto jakie nadgodziny pracuję tam 6 długich lat inie dostałam złotówki za nadgodziny ,ale za to za manko płacimy co do grosza.Ludzie nie chcą przyjść tu do pracy ,albo pracują tydzień i odchodzą.Mam ponad 20 lat stażu pracy w handlu i to jest najgorsze miejsce gdzie przyszło mi pracować .Ale jeszcze tylko miesiąc i odchodzę do jbb.zapieprz ale za konkretną kasę.

Nowa...

Ja pracuje w firmie Olewnik od 1 stycznia 201 i powiem tak..... Dla mniej to najlepsza praca odkąd pracuje branży mięsnej,a pracuje już jakieś 12 lat.nie zgadzam się z wypowiedziami powyżej.Poleceamjest to godny pracodawca Polecenia!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Olewnik - Drobin

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Olewnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zakłady Mięsne Olewnik