Opinie o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Olewnik o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Doświadczona

Pracowałam w tej firmie. Kręgosłup siad, stawy w opłakanym stanie. Psychicznie siadłam w tym zakładzie. Zero szacunku dla pracownika.Łysy dyrektor kawał chama, ignorant. Widać,że ta firma życie mu uratowała bo z ludźmi na poziomie i zasadami poległby na przedbiegach. Zero kompetencji bycia dyrektorem w zespole ludzkim.

Ona

Nie, jestem ciekawa co ludzie sądzą i nieistotne czy tam pracuję. Opinia ludzi jest ważna bo od tego zależy być albo nie być

Ona

A co powiecie na temat stoiska mięsnego w tesco we Włocławku, na którym również są dwie pracownice olewnika i oferują swoje wyroby ??? Czekam na news'y ;)

tratatata

potwierdzam, dział spedycji tzw wydawka to wspołczesny (usunięte przez administratora) praca 7 dni w tygodniu albo 6 i niedziele do odespania. 30+ km codziennie na nogach, 12h przynajmniej co 2 dzień, magazyn zawalony towarem, trzeba chodzić po towarze wspinać się po regałach, mobbing full wypas i zero zasad bhp. jeśli nie podlizujesz się starszym jesteś zerem. Nawet jak wyrobisz 270h nie dostaniesz więcej niż 2,100 chyba że podlizujesz się w/w. Zaczniesz narzekać to mobbing extra plus nie podoba się to do widzenia. Według przełożonych i tak pełno jest desperatów co przyjdą do pracy. A no i przyzwyczaicie się do języka Ukraińskiego.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Mięsne Olewnik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mały

Dlaczego kadra zarządzająca nie reaguje uciekają masowo fachowcy z kilkunastoletnim stażem z zakładu z świerczynka czy naprawdę nikt tego nie widzi skutek oszczędności ...

to już koniec

A dziwisz się ? Coraz trudniej znaleźć jeleni.

czlowiek olewnika

ten zakład dawno nie powinien istnie wczoraj pracowałem 20 godzin na jednej zmianie placa grosze 5 zl na godzine to banda złodziei zatrudniających głupich niewolnikow takich ja

niewierny

w socjalu nie masz tak naprawdę nic,nie maja podpisanej z nikim umowy o specjalistów,nie ma bonów ani paczek dla dzieci. Jako przedstawiciel musisz byc w pełni dyspozycyjny czyli masz rodzinę to sie nie zatrudniaj bo nie będą Cię widywac.To jest porażka co się tam dzieje ale myślę a raczej jestem pewny że właściciele o niczym nie wiedzą bo tym wszystkim kieruje Kwiatkowska,która sprzedaje głodne kawałki właścicielom.

zaaaaa

Dzień dobry.Jestem stałym klientem sklepu na Ząbkach.Chodzę tam popołudniami.Pracuje tam bardzo miła,niska pani.Ciemna blądynka.Zawsze doradzi co do wędliny,mięsa.Przedewszystkim jest bardzo uprzejma.Nigdy nie zdarzyło mi się i nie byłem świadkiem by ta pani źle kogoś obsłużyła.Z tego co wiem moi znajomi i inni klienci bardzo ją chwalą a raczej narzekają na dwie jasne blądynki które są nieprzyjemne(one pracują tylko na rano).Dlatego przychodzę tylko popołudniami a nie rano.W swoim i znajomych imieniu proszę aby firma doceniła panią (ciemna blądynka) jako bardzo dobrego pracownika.Klient sklepu na Ząbkach.

xxx

Ostrzegam wszystkich, którzy chcą się zatrudnić w tej firmie. Odeszłam z innego sklepu, gdyż Pani manager wszystko zachwalała i miało być różowo. Miałyśmy pracować w 5 osób, ale były nas cztery od początku. Okazało się to kłamstwem. Po tygodniu zwolniono 1 dziewczynę, potem odeszła druga i zostałyśmy we dwie. Ponad to miałyśmy mieć 2 dni wolne. Miałyśmy jeden - niedzielę, gdy sklep był zamknięty. W pół godziny po zamknięciu sklepu trzeba było pozabezpieczać wszystkie wędliny, wynieść mięso do chłodni, umyć lodówki oraz pojemniki po mięsie i wyrzucić śmieci. Na zmianie byłam sama, gdy zamknęłam sklep, aby wynieść towar z porannej zmiany do chłodni i posprzątać (wszystko, aż się kleiło) zostałam zwolniona dyscyplinarnie, a pracowałam za 3 osoby. Omijać z daleka.

babyy

Ta młoda bardzo nie miła ale gorsza jest p.kieriwnik Anna lata z miotłą rąk nie umyje i do krojenia wędliny podchodzi, jest chamska opryskiwa to się nie nadaje do obsługiwana klientów tylko pługa widać że baba ze wsi

XYZ

Odpowiedz na nieznana(2015-08-24)Jeżeli pracownik jest niedobrze traktowany i żle opłacany to wiadomo odbije się to na jakości pracy i kliencie.

Ewelina

Przy takim podejściu do pracowników firma długo nie pociągnie.

zniesmaczona
@Ewelina

Pracowałam jakiś czas w Olewniku i niestety potwierdza się to mówią moi przedmówcy. Klientom trzeba wciskać skrawki klejące bo kierowniczka patrzy na ręce i albo sprzedaż albo pociągnie Ci po pensji jak to robiła wielokrotnie. Wiele razy dostawy nie dojeżdżały na czas i coż trzeba było zamawiać na wyrost tak aby na otwarcie coś było w ladzie i niestety było to z dostawy z dnia poprzedniego. Klienci mieli do nas pretensję zresztą słuszną ale proszę kierować uwagi bezpośrednio do Firmy nie do kierowniczki nie do p. Tomasza ale do samej góry bo wydaje mi się, że tam na górze nie wiedzą co się dzieje na dole.Zaczynając prace - sam płacisz za badania. Pracujesz w systemie zmianowym owszem tyle że tutaj zmiany są zależne jaką nogą wstanie kierowniczka czyli, ponieważ ona pracuje na rano tylko i wyłącznie to ty jako pracownik obstawiasz popołudnia czyli w praktyce tak jak masz 2 zmianę ( kończysz 21-22), a na następny masz ranek czyli śpisz może ze 4-5 godzin gdzie kodeks pracy jasno reguluje takie traktowanie pracownika. Masz zwolnienie lekarskie to nie masz premii. Z tego co czytam na innych forach dochodzi do pracowania po dwie zmiany za jednym razem żenada - oczywiście bez zgody pracownika. Jeżeli koś zaraz się zapyta po co tam pracujesz, odpowiem nie już tam nie pracuję bo za takie pieniądze za takie traktowanie wolę kupy po psach przątać a przynajmniej nie muszę wciskać kitu " bardzo dobr wędlinka polecam" co z tego że termin przydatności minął 3 dni temu. Polecam NOGI ZA PAS !!!!

nieznana

Witam serdecznie miałam przyjemność być kilka razy obsługiwana przez panią sprzedawczynią na ząbkach (blondynka dosyć wysoka jak się nie mylę nazywała się Karolina ) sytuacja miała miejsce kilka dni temu ... chciałam żeby mi po kroiła wędlinę w plasterkach to odezwała się do nie nie miło że nie będzie kroić bo jest już późno było zaledwie po20;30 z z tego co mi wiadomo sklep jest otwarty do 21 wiec nie widziałam żadnego problemu żebym została obsłużona należycie!!!!ale było odwrotnie taka sytuacja nie była jedna wręcz kilka. Ona nie powinna pracować na takim stanowisku jest nie miła wulgarna,opryskliwa.Mięso wciska stare śmierdzące wędline mi też już nie raz zdażyło się kupić staro lepiąco . Więc dla mnie ten sklep jest totalno poraszko jak można tak robic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????

Biuro Obsługi Klienta
@nieznana

Witam Poproszę o kontakt z Firmą na adres mailowy partner@olewnik.com.pl lub telefon 24/262-30-39 Pozdrawiam

ram
@nieznana

Szanowna Pani jest Pani zwykłym burakiem a nie człowiekiem. Kto chodzi do mięsnego przed zamknięciem? Najlepiej Ciebie tam postawić przez miesiąc Paniusiu to zmienisz zdanie. Gardzę takimi ludźmi jak Ty...

bz

Prawda jest taka ze w tej firmie nie ma takiego terminu jak dzień ustawowo wolny od pracy.Pracownicy zmuszani są do pracy 7 dni w tygodniu,a jak ktoś ośmieli sie protestować jest zastraszany zwolnieniem i karami finansowymi.

www

Pracuje w tej firmie od kilku lat.Co do kierowników miałam dwie panie jedna kradła a druga została moją przyjaciółka.Traktowanie pracownika zależy od podejścia kierownika do podwładnego,nie trzeba się spinać jeśli atmosfera jest czysta.Teraz odchodzę i jest mi z tym dobrze.Wiele się zmieniło.Tomasz którego tak bardzo kiedyś lubiłam i podziwiałam że daje sobie radę z tyloma sklepami i że jest bardzo przyjazny- zmienił sie nie dopoznania,nie szanuje już nawet starego pracownika,aż szkoda tych lat spędzonych w tej firmie.

mesjasz

a to prawda że ustawia się kolejka kierowców chętnych do pracy za 7.50 zł 6 dni w tygodniu. 300 godzin w miesiącu ? rozwożenie towaru, pobieranie pieniędzy od klienta, mycie i sprzątanie a także malowanie pojazdów.

X

Baśka po co ty to piszesz? Nudzisz się w tym Herbapolu? Nie dałaś sobie rady w ZM Olewnik to nie zniechęcają innych...podałaś się po miesiącu... ZM Olewnik zatrudniają najlepszych,a nie przeciętnych.Ciekawe co twój obecny pracodawca powie jak się dowie na co marnujesz czas w pracy...

bk

A jak wygląda praca na zakładzie w świerczynku:jaka atmosfera ,po ile godzin ,czy pracuje się w soboty i niedziele.Proszę coś napisać na ten temat bo krążą bardzo negatywne opinnie

Nie napiszę dosadnie bo nie chcę stracić pracy. Pseudo kierownik z którego śmieją się wszyscy klienci, który wymaga raportów emailowych o godzinie 21.30 !! i odbierania od niego telefonów po godzinie 21.00 i pracy telefonicznej w sobotę to debi... Przez takich właśnie oszołomów w tej firmie jest taka ogromna rotacja pracowników. Każdy normalny człowiek nie pozwoli sobie na pracę po 13 godzin dziennie + soboty, na chamskie traktowanie i totalne bezmózgowie kierownika. Czasy obozów pracy już się skończyły. Właśnie szukam nowej pracy a Wam zdecydowanie odradzam przygodę z tą firmą. Teren to oczywiście zachodnia Polska i już chyba znany kierownik Tomasz / ktoś go wcześniej chyba wymienił /

qqq

Czytając komentarze rozżalonych pracownic, pytam - po co tam pracujecie skoro tak bardzo wam ta praca nie odpowiada?? Jeśli chcecie leżeć i pachnieć, to faktycznie praca w Olewniku nie jest dla was! Narzekanie, że pracownik musi wprowadzić faktury-to przecież nonsens. Zamiast narzekać weźcie się za robotę albo się pozwalniajcie bo tylko zajmujecie miejsca dla osób które NAPRAWDE chciałyby tam pracować! Trochę już tu pracuje więc wiem jak to wygląda, i jeśli się jest w dobrej ekipie I CHCE SIĘ PRACOWAĆ a nie tylko wieczne narzekania, to praca mija bardzo przyjemnie (choć lekko nie jest-jak wszędzie), a menagerowie jak to szefostwo chyba muszą trochę wymagać bo chwalić was to najwyraźniej nie mają za co!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Olewnik - Drobin

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Olewnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zakłady Mięsne Olewnik