Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID"

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID"

mordzio

no tutaj to wiadomo, że kwalifikacje na takie stanowisko to oczywista oczywistość, że tak to ujmę :) masz racje @alo - ale poza tym dokształcają też swoich instruktorów

Klaudiusz

z tego co wiem gemid obecnie nie poszukuje osób do pracy,sam się miedzy innymi starałem u nich o pracować,a Tobie radze zadzwonić i umówić się na spotkanie.Z szukaniem opinii o pracodawcy w necie długo będziesz bezrobotny w Warszawie,szukaj na prowincji.

zadowolony kursant

Uczyłem się w nauce jazdy Gemid i nie mogę złego słowa powiedzieć.Egzamin mam zdany za pierwszym podejściem.Nie wnikałem ilu w tej spółce jest właścicieli,bo to mnie guzik interesuje,czy jest [usunięte przez moderatora]czy inny na pieczątce.

król

Mnie Gemid przygotował dobrze do egzaminu bo zdałem za pierwszym razem.Ekipa gemidu wporzo.Polecam

calineczka77

super szkola?? szkola jest wirtualna [usunięte przez moderatora]lewy na pizeczace widnieje jakis [usunięte przez moderatora]...ja bym nasłala kontrole tam bo pan[usunięte przez moderatora] chyba nie ma waznej licencji.....

Karolina

Super szkółka,zdałam i już jeżdżę sama swoim autkiem.Dzięki nim poznałam haczyki na egzaminie.

Zostaw opinię o Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID"