Almares

Opinie o Almares

jedrek

Samych kierowców z prawem jazdy kategorii B również poszukują @hop, więc jeśli nie masz zdolności handlowych to możesz spróbować, samo prawko musisz mieć co najmniej 2 lata

ja

praca jako ankieter: -stawki konkretne tu 4 z plusem -zlecen niestety nie jest wiele (przynajmniej w moim regionie) tu daje ocene 2 z minusem -kontrole nie sa natretne wiec mysle, ze mozna tez 4+ dac -kryteria doboru respondenta bez komplikacji tu 5 bez mrugniecia okiem -dlugosci ankiet daje 6+ bo te ankiety, ktore ja mialam przyjemnosc robic byly naprawde krotkie, proste i nie zanudzaly respondenta (dzieki czemu wyniki badan byly zapewne odpowiednie) -platnosci poza malymi rzadkimi niedociagnieciami sa terminowe i w miare szybkie (w porownaniu z terminami innych firm do tego nigdy niedotrzymywanymi) daje 5 z minusikiem

Słowa kojarzące się z Almares -solidna, profesjonalna,oferująca dogodne wynagrodzenie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są niezwykle mili i sympatyczni. Najbardziej podobało mi się w Almares:fantastyczna atmosfera pracy.

Zostaw opinię o Almares - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almares