PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO

Mława

Opinie o PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO

klient salonu

Generalnie szkoda mi ludzi pracujących w tej firmie, bylem swiadkiem jak chyba jakas przelozona ochrzaniala pracownika salonu sprzedazy przy ogladajacych kupujacych na salonie, ta pani napisze z malej litery nie zasluguje nawet zeby na nia spojrzec, wspolczuje pracownikom takiej atmosfery w pracy, zero szacunku dla pracownika gdzie ten byl sporo starszy od niej , tam pracuja ludzie paniusiu, a dodam ze ta paniusia zeszla z biura nad sala sprzedazy .... zycze wytrwalosci pracownikom

kamil

masz racje loka' firma posiada bardzo duże doswiadczenie w tej branży, ja również jak ty uważam, że plusem jest u nich zatrudnienie się ponieważ, stawiasz pierwsze kroki w takiej firmie ktora od długiego czasu specjalizuje sie tej dizeidznie, nie musisz wiazac sie na dlugo z nimi.

Robin Hood

Jaka praca taka płaca. Za picie kawy nikt nie zapłaci a pseudo fachowców co się znają na wszystkim a na niczym dobrze jest mnóstwo.

Dobra rada

W pełni zgadzam się z poprzednią opinią.Zła atmosfera i każdy pracownik to złodziej. Brak poszanowania pracownika.Jak przejdę na emeryturę napiszę książkę o relacjach pracowniczych,sposobem zarządzania i poszanowaniem człowieka, którego w tej firmie w 100% brakuje. Zarząd (rodzina, która patrzy tylko na zyski) ma za nic ludzi tam pracujących. Zarobki minimalne.Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.Unikajcie tej firmy jak ognia.Brak perspektyw rozwojowych. Ocena ogólna poniżej zera.

Robin Hood
@Dobra rada 31.01.2015 17:52

Nie jest aż tak źle, da się przeżyć.

dobra rada
@Robin Hood 01.02.2015 21:13
Nie jest aż tak źle, da się przeżyć.

Pewnie kolego na polecenie Szefa napisałeś tę opinię. Sądząc po długości wypowiedzi nie miałeś czasu albo na więcej Cię nie stać.Nie zmienię zdania i ponownie napiszę firma-dno.

Anonim

Nie znam firmy, a pracowałem w kilku, w której istnieje tak zła atmosfera pracy. W 100% firma rodzinna. Pracownik = potencjalny złodziei. Jest kilka osób naprawdę w porządku, mówię tu o pracownikach, ale niestety podlegają procesowi unifikacji. Płacę - poniżej średniej granicy. Firmą rządzona centralnie, choć to niby spółka. Forma zarządzania firmą - czasy PRL, choć próbuje się owy wizerunek sztucznie zamazać. To jednak w głębszych kontaktach zauważamy prawdziwe realia. Moja Ocena to 3 z wielkim minusem.

Zostaw opinię o PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO