Politechnika Częstochowska

Częstochowa

Opinie o Politechnika Częstochowska

Krzysztof
użytkownik zarejestrowany

Praktyki odbyte na Politechnice Częstochowskiej bardzo mi sie podobały poniewaz mialy charakter wprowadzenia na rynek pracy. Uczyłem sie tam obsługi roznego rodzaju maszyn począwszy od robota irb6 po Fanuca jak tez obrabiarki sterowane numerycznie i frezarki. Miałem tez strycznosc z wiertarkami pionowymi dlutownicami i roznego rodzajami maszymami ktore mozna spotkac w wielkich rozwijajacych sie firmach gdzie widoczna jest pordukcja wilkoseryjna. Szkoda tylkoe ze praktyki te trwały 1 miesiac i byłe na ostatnim roku studiow dla mnie powinny byc na 1 roku i powinny trwac o wiele dluzej, Jednak jestes i tak zadowolony ze zdobytej wiedzy.

Zostaw opinię o Politechnika Częstochowska - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politechnika Częstochowska