Sodexho Pass Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Sodexho Pass Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexho Pass Polska Sp. z o.o.

Spontaniczna83

Płacą na czas i tego naprawdę się trzymają. Pracownicy mają określony budżet na świadczenia pozapłacowe i mogą sobie wybrać, co w ramach tego budżetu chcą dostawać. Wybór jest naprawdę spory. Biuro całkiem spoko i jest parking dla pracowników- mały bo mały, ale jest. Jest też zadaszony stojak na rowery, a w biurze prysznic - fajna sprawa jak ktoś chce dojeżdżać na rowerze. Ludzie przeważnie mili i pomocni. W firmie panuje dość wysoki poziom chaosu - nowi pracownicy bywają tym przerażeni, ale z czasem się wdrażają i jakoś to się wszystko toczy. Ostatnie lata dla firmy to systematyczny spadek sprzedaży i seria niewypałów jesli chodzi o nowe produkty, więc trzeba sie liczyć z tym, ze ten okręt może nie tonie, ale nabiera wody na pewno. Sporo ludzi odchodzi z uwagi na słabe zarobki - inni płacą więcej, niekiedy dużo więcej. W dodatku firma wycina takie numery, że rozdaje pracownikom 'prezenty', a potem potrąca za nie kasę z wypłaty. Płaska struktura słabo wpływa na możliwości awansu, a dodatku panuje przekonanie, że lepiej zatrudnić z zewnątrz niż awansować kogoś z lokalnego zespołu. Ogólnie jak nie masz wygórowanych wymagań finansowych i nie zależy Ci na rozwoju zawodowym, to firma godna polecenia. O ile odpowiada Ci atmosfera chaosu, rozmytej odpowiedzialności, braku procedur i ogólnie podejście 'jakoś to będzie'.

admin

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Sodexho Pass Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexho Pass Polska Sp. z o.o.