Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Gfd

Czy odlewnia odzyskała piniondze po strajku

tinydancer

Moi Drodzy...Choc niejeden z was zjada na śniadanie własne od chody i sz cza na własne kobiety , a zdecydowana większosć ne odróznia nawet heurystyki od hermeneutyki wewnetrzny imperatyw wywolany obecną sytuacja każe mi powiedziec wam ,, Trzymajcie sie w tych osobliwych i ciężkich czasach..ameno

Nikt
@tinydancer

Od dawna masz te objawy ???

Obietktywny
@Nikt

Objawy, objawami. Powiedzcie mi jaki my to rzekomy postoj mamy. Ekonomiczny czy kodeksu pracy?

Yythjj
@Obietktywny

To jest postój urojony

Sebastian
@tinydancer

Twoja tromtadracja na tym forum jest znana nie od dziś Nie wszystkie twoje tryptyki są zgodne z demagogią obecnej sytuacji w firmie. Czasy nastały trudne i nie liczy się intelektualny wydźwięk wartości moralnych. Teraz jest czas gdzie będą rządzić masy. Lepiej zapuść wąsy a będziesz naznaczony!

Patrząc na to co się dzieje teraz na zakładzie to jestem pełen podziwu dla związków zawodowych jak oni walczą o załogę to normalne brak słów hahahaha normalnie jak lwy

Bydlaki

Związki to zapadły w sen zimowy czy co

Rrytr
@Bydlaki

Cóż z tego że człowiek zyska cały świat jeśli przy tym straci swoją duszę

Fmg

Wiadomo coś o wysokości premi w tym miesiącu?

Janusz
@Fmg

10%

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Gorzyce
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy SPAWACZ TIG -za granicą od zaraz
ATN Service ApS
Robol

Na 50-tym już zaczęły się nadgodziny bo zamowienia są a nie ma kto robić! Brawo!

goofi
@Robol

Zamówień kto wie ile to nie ma, tylko brak ludzi, którzy wolą opiekę, chorobowe etc, niż za grosze pracować.

Obserwator

,''Pracownik ,nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu winien usługę ,za którą otrzymuje zapłatę ,będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem'' Do przemyślenia...

Driver LKR

To co tu się dzieje to zarząd Tej Firmy Robi Co chce. Nocne Obcięte z dodatku 40% na 20% obecnie Premi też ucięli Że jest 10%. Dla Pracowników Nie ma Pieniędzy na Premie itp a Zakład Kupuje Telewizory 50 i 55 calowe poprostu super.

Yoj
@Driver LKR

Bo zakład, a raczej ludzie pracujący na tzw. STOŁKACH nie potrafili nawet załatwić żadnych zamówień lub sobie je wybierali. A teraz wszystko zwalane jest na pracownika fizycznego bo Przecież i kostkę przed wejsciem też trzeba zrobić aby woda nie stała gdy się wysiada z auta ???? ale to przecież też wina pracownika fizycznego. To zakład ma zapewnić pracę bo pracownik fizyczny wywiązuje się ze swoich obowiazkow w 100 % a zakład natomiast w 65%. Części ludziomi nawet się to podoba bo są tak ciemnym ludem ze uwierzą we wszystko, alw gdy już zakład jakimś cudem dorwie te zamówienia to obudzi się w ręka w nocniku bo będą pseudo premie i dodatki oczywiście chwilowe, ale nie będzie już taniej siły roboczej to będzie pracowała już w innym miejscu bo ZARZADZIE, każdy z nas ma zoobowiazania a zakład na tą chwilę wywiązuje się w 65%.

Ihu
@Driver LKR

Kolejny przekręt jak zapłacić mniej i mieć zrobioną robotę wprowadzić zakład na portoj 10%premi albo 0 straszyć zwolnieniami

E-nigma

Z serii zagadki,gadki i szmatki-zgadnij kto to: Stos dyplomów w szufladzie trzyma,a wiedza jego olbrzymia. On lekiem na całe zło, na narzędziowni znachorem go zwą.

Najpierw naucz się pisać bez błędów bo razi w oczy a potem komentuj ja wiem że nie można wymagać za wiele od kogoś kto dociągnął do 7 kl no ale jednak buahahahha

mukasz stoczek

Hmm Dzien dobry .. sluchajta mje parobki pospolite cofaja wam urlopy i w swieta robic musita se a ja u germanow siedze se i zarabiam grubom kase na okrase a zaklad za mje placi postojowe trzeba wiedziedz jak sie ustawic by wyjsc na swoje gieroje wiec (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora)a ja zarabiam i spijam z zywota soki maliny pozdrawiam serdecznie kochani dziekuje za to ze pracujecie na mnie jestem krolem a wy zmagajcie sie z codziennym (usunięte przez administratora) bolem howgh

Janusz

Czemu mokry. Jesteśmy ruchani jak (usunięte przez administratora) pod Iłża. W tym miesiącu znów 10%, mamy być (usunięte przez administratora) za maski. I zabierane mamy mieć za nie przestrzeganie. I do zwolnienia 400 osób. A w biurze klaszczą i śmieją się z nas. Zachowują się jakby nic się nie stało. Bo im wypłaty normalne wpływają.

I Hui
@Janusz

W przyszłym roku ceny energii w górę 30%i tak co roku jeśli zażąd nie pomyśli nad farmą fotowoltaiki to nie wiem czy tu się będzie opłacać produkcja albo szybkie wyjście z unii żeby tyle nie płacić za emisję CO2 jesteśmy w uni prawie 20lat i zarabiamy po 500 euro a podatki opłaty paliwo unijne ceny

@Janusz

Chyba mnie nie zrozumiałeś mi chodzi o tego typa w sensie że opowiedział nam swój sen bo chyba nie sądzisz że to prawda co on piszę myślę że w żadnej pracy nie przeszedłyby rozmowy kwalifikacyjnej a tym bardziej w Niemczech a o swoich snach to niech mamie w domu powie

10% premii kpina!!!!!!

Złomnik

W alumetal gorzyce to normalna premia. A porównaj pracę w fm a alumetal.

Moi
@Złomnik

Gdzie praca lepsza ?

Kazimierz Wielki

Ręce opadają, człowiek pracuje cały miesiąc, jest wysyłany na przymusowy postój który POKRYWANY JEST Z URLOPÓW i jeszcze 10% brawo dla Pana Prezesa i zarządu. Rzeźbicie nas jak (usunięte przez administratora)

Trebor
@Kazimierz Wielki

Możesz zmienić coś,zaproponuj jak to zrobić.Nie myl urlopu z postojem,bo to duża różnica.

Duree
@Trebor

Nie myl rzniecia pracowników w bambuko, wymyśliliście postój który tak jakby był i tak jakby go nie było dodatkowo sytuacja z inflacja a tu proszę 10% premi , przyjdzie dzień że nie będzie miał kto tu robić w FMG hehehe

IKI
@Duree

Już " nie mają kim robić" - ludzie proszą się się o skrócenie okresu wypowiedzenia bo chcą iść do innej pracy a pracodawca nie zgadza się .

Ghj
@IKI

Zakład przeciwdziała inflacji pensja ostro w dôł raty ostro w górę

@Trebor

Ale o czym ty mówisz przecież kto był na postoju to był ale większość załogi dni wolne miała pokryte z własnego urlopu więc nie pisz głupot jak nie wiesz albo jak nie chcesz wiedzieć

Lolo

Tylko (usunięte przez administratora) postuj pokrywają urlopem a potem chodzą i pracują na tych (usunięte przez administratora)

Denver

Niech ten okręt zatonie a ludzie na stanowiskach za przysłowiową kiełbasę zatoną razem z okrętem.

Złośliwiec
@Denver

Źle się dzieje w Tenneco, skoro kierownikowe tak się zapuściły. Ha, ha

Ktoś

Dziś jest robota ? Co tam się dzieje, nikt nie daje znaku czy wracać do roboty czy dalej postój ?

L4

Panowie jak wygląda obecna sytuacja w zakładzie ? Z wpisów można stwierdzić że nie ciekawie...

Robsonek
@L4

Tu nie jest miejsce na informacje ,którymi można się dzielić.

MUNDRY
@Robsonek

A DLACZEGO? STRACH?

T
@L4

Jak szybko rosną płace w zakładzie?

ivi
@T

Nie rosną. Nawet maleją po zabraniu połowy premii i dodatku za zmiany nocne.

Huy
@ivi

Zabrali połowę bo dawali 40% Nie zmiana to faktu że człowiek dla tego zakładu jest nikim a ludzie pracujący w biurach wreszcie wchodząc na zakład srają wyżej jak d@#e mają ale to tylko na terenie zakładu hehe

gipiura
@L4

Zadowoleni? Jak Was prezes ze związkami (usunięte przez administratora) na kasę. Przy tej inflacji, to cofacie się. Niebawem najniższa krajowa płaca Was "przegoni".

Jaś Głupota

Ty to jesteś z grupy upadłych liderów z 40 ha ha ha ha

@Jaś Głupota

A wiesz że ja o tym samym pomyślałem poziom komentarza pasuje mi do upadłego lidera ,, grubego"

Lucky Luke

Postój!!!

Loder

A nie od początku miesiąca?

Gfre
@Loder

(usunięte przez administratora) a nie postuj celowa zagrywka żeby ludzie robili więcej na stalowym nie ma postoju

Digi
@Loder

Pracownicy fizyczni rozdają karty na rynku pracy bogate firmy odpowiadają za depresję pracownikôw obniżając wynagrodzenie dobrze i za pracę w nocy obniżyć o połowę do nieba to wy nie wejdziecie

rob
@Digi

Nocne jest zapłacone droga Digi jak w kodeksie.Proszę sprawdzić wokół czy ktoś płaci inaczej.Naprawdę wiem bo pracuję w innej firmie.

Znów nie ma roboty... Ciekawe jak na tym wyjedziemy

Fakt
@Paweł

Zobaczymy przy wypłacie

Vvvvv

Póki internetu nie było tylko rodzina wiedziała żeś (usunięte przez administratora)

Nikt

I dlatego cie to uwiera aż za bardzo

OBSERWATOR

No chyba ty bo zamiast zająć się robotą to kręci cie co odpisze i zaglądasz tu z wielką ciekawoscia hahshaha klaun xd

Kris

Idę jutro do roboty! Czy za 65% czy za 80 %czy za 100% tego nie wiem. Robota jest i to jest najważniejsze!!! Jak w (usunięte przez administratora) normalnie.

dk
@Kris

niewiesz za ile pracujesz?skończyłeś podstawówke?

Konrad
@dk

Nie wiesz piszemy oddzielnie bo to czasownik inteligencie po studiach

Chyba ,,rób" haha jak można w wyrazie który ma trzy litery zrobić dwa błędy dramat

Ten artykuł jest z marca 2020 jak się to ma do października 2021 chciałeś zabłysnąć ale się nie udało

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 49 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.