Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Fmg

Podobno ustalone 600zeta od lutego .Całe szczęście to chociaż trochę pokryje inflację.

Federalny
@Fmg

Zejdź na ziemię. Dodatki za maseczki macie przycięte, gdzie to kwestia paru złotych a liczysz na 600zl podwyżki? Będzie prawdopodobnie 5%, to już ustalone od dawna, tylko związki muszą poudawać, że o coś walczą dla członków opłacających składki.

@Fmg

Tak na dwie linie na sześciu chłopa

Bbvc

100 zł na rękę podwyżki dla odpowiedzialnych zaszczepionych

Denver

Witam wszystkich czy zdaje ktoś sobie sprawę że dodatek nocny został zmniejszony z 40 procent na 20 procent czyli zarabiamy ponad 200 zł mniej a teraz dadzą podwyżki i wyjdzie na to że będziemy zarabiac tyle samo co w tamtym roku.Jesli dodatek nocny niewruci do 40 procent a słyszałem że niewruci to akurat podwyżki które dostaniemy wyrównają to tak więc JAK ZAWSZE ZROBILI NAS W CIULA !!!!Ci na górze niemaja dodatku nocnego więc jak zawsze wydymali nas!!!

@Denver

To ,,,ujowo słyszałeś bo dodatek już wrócił także jak chciałeś zabłysnąć to ci się nie udało nie wprowadzaj ludzi w błąd także odłóż telefon i weź się za robotę

racja
@Denver

Zgodnie z art. 1517 § 1 Kodeksu pracy pora nocna to 8 godzin pomiędzy godzinami 21:00 a 7:00. Jeśli pracownik wykonuje pracę w tych godzinach, należy mu się dodatek do wynagrodzenia. W świetle art. 1518 § 1 Kodeksu pracy jest to dodatek za każdą godzinę pracy w nocy w wysokości 20% stawki godzinowej obliczonej z minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w danym roku. Minimalna płaca w 2022 r. wynosić będzie 3010 zł brutto. ja tak jesteśmy (usunięte przez administratora)

Robert
@Denver

Jeśli masz coś do powiedzenia to tu nie próbuj tu robić zamieszania.Pisz prawdziwe informacje a nie bzdury usłyszane przez niemyte uszy.Jesteś mądry inaczej.

Lolo

Denver ma rację jest dodatek przywrócony 20 procent ale nieprzywrucili tak jak zawsze było 40 procent !!!więc gdzie jest ta połowa 20 procent ?bo zawsze było 40 procent więc coś jest nie tak

Kamil
@Lolo

O czym ty mówisz? Nie mogli zabrać całego dodatku, było 20% zamiast 40%

@Kamil

Tak 20 procent dodatku jest ale niema tyle co było od ponad 20 lat 40 procent czyli ponad 200 zł jest mniej dodatku i nawet ewentualną podwyżka nic nie będziemy więcej zarabiać

nick
@Lolo

Człowieku douczony weź kodeks w rękę i poczytaj,nie siej zamętu.Jak jesteś taki wiedzący wyjdź i powiedz jak to zmienić .Pamiętaj nie jesteś anonimowy, możesz być szybko namierzony.

@nick

Mam to w (usunięte przez administratora)namierzaj to że w kodeksie jest dodatek 20 procent nic nie ujmuje tego że było 40 procent i dlaczego niema ty doliczony?

Bbvc
@Denver

Jest dodatek cały tak jak było do tej wypłaty

Federal-Mordor S.A

Z pozdrowieniami od Prezes Szanowni Państwo, konieczność ZASZCZEPIENIA się jest nie tylko powiązane ze ZDROWIEM ale znacząco wpływa na DOSTAWY tłoków do klientów. Brak operatora powoduje braki w dostawach a to ma bardzo duży wpływ na sprzedaż i ZYSK! NISKI POZIOM ZASZCZEPIENIA W ZAKŁADZIE (u nas tylko 46% załogi jest zaszczepiona) = Brak oczekiwanych ZYSKÓW = OZNACZA brak PREMII i innych dodatków!!! SZCZEPMY SIĘ! Wg ekspertów do połowy lutego 2022 co drugi obywatel naszego kraju ZARAZI SIĘ OMICRONEM - nie zwlekajmy!! Straszmy ludzi ZABIERANIEM PREMII jeśli ktoś się nie ZASZCZEP!!! O TAKĄ POLSKĘ WALCZYLIŚMY...

porażka
@Federal-Mordor S.A

jakość dziwne na górze ludzi nie brakuje?choć też niezaszczepieni to niech zejdą na dół na produkcję oczywiście wynagrodzeniem jakim my mamy po prostu podnieść stawki a ludzie sami sie znajdą do pracy

Stalowa
@Federal-Mordor S.A

Osobiście na temat szczepień mam neutralne zdanie. Kto chcę niech się szczepi tylko właśnie dlaczego ludzie zaszczepieni mają stracić na tym i nie dostać premii? Zabierzcie tym nie zaszczepionym to może ich zmotywuje ;-)

ciekawski

słychać coś o podwyżce?coś konkretnego jestem gotowy na prawdę

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.

do ludzi z dozoru zaklad okancil ludzi solidnie na kasie a wy smiecie robic jakies naciski na normy???jakby nic??no chyba was pogieło

nowy wał

no miedzy swietami pani ksiegowa wpisala wszystkim postojowe , nawet tym ktorzy pracowali czyli robienie kalmuko w bambuko i pewnie sa zdziwieni ze ludzie sie stawiaja , niech gora nawet nie marzy , ze przy obnizonych placach beda wymagac od pracownikow normalnej wydajnej pracy ,, jaka placa taka praca!!! a jak nie chcą placic i cos bredzą o jakowejs łasce ze niby ludzi nie zwalniaja to niech zamkną ten arbeit lager i bedzie spokoj albo wczesniej ich na taczkach wywieziemy to pisalem ja czyli Be cztery frajery:)

@nowy wał

Widać jakaś tą księgowa niezbyt jest douczona. Ciekawe jak sobie bidulka teraz poradzi z ,,Nowym Ładem,,

Jaki jest limit promili na składzie

Re

Okażcie zrozumienie księgowa jest na przyuczeniu jeszcze przed egzaminem w czerwonej podkoszulce

Nicki

Wiadomo coś jak zabezpieczyć się przed #NowymWałem? Składać PIT-2, czy wniosek o ulgę dla klasy średniej? Czy biura śpią, w raz z Prezesem i panią od finansów?

Mati

Witam ile zarabia kierowca kat c w tej firmie ktoś wie??

Federalny
@Mati

W tej firmie nie ma kierowców kategorii C.

Księgowa

Zarzadzeniem prezesa podjete zostaly decyzje , co następuue..,, wszyscy pracujacy miedzy swiętami a nowym rokiem otrzymaja 165% dziennej stawki..pozdrawiam ksiegowa

Przygody Janusza Odlewnika
@Księgowa

Koniec zmiany. Przychodzi kierownik zmianowy: - Januszku czemu tak mało tych tłoków. A Janusz na to: - Wyrówna się Panie kierowniku w przyszłym miesiącu.????????

Gdt
@Księgowa

Wystarczy jak byście 100 proc dawali i nie pozdrawiam nikogo

dk
@Gdt

a ty dajesz w pracy 100% od siebie?

Gdf
@dk

Teraz 50%

Radae

Wszyscy chyba myśleli że będą przychodzić do pracy i siedzieć lub sprzątać to co inni już posprzątali a zakład zapłaci normalnie i jeszcze jakiś dodatek za inflację dorzuci? Ludzie obudźcie się tu się produkuje TŁOKI i jeśli się taki proces nie odbywa to pieniędzy nie będzie. Każdy zawsze płakał że weekend i do roboty trzeba iść a teraz proszę będzie wolne.

viki
@Radae

Jaki dodatek za inflację? Z Twoich pieniędzy? Dla mnie, to możesz nawet za darmo pracować dla idei zakładu za te 600 Euro. Tymczasem ludzie mają rodziny, kredyty i zwykłe potrzeby, które, przy tej inflacji coraz trudniej zaspokoić.

strom
@Radae

Ty tak możesz mieć (usunięte przez administratora) ja natomiast chcę mieć godną zapłatę. Ty sobie pracuj dla dobra zakładu.

@viki

Nie tłumacz mu bo to szkoda czasu bo to pewnie jakiś siusiek co u mamusi mieszka to co on wie o prawdziwym życiu

Sove
@Radae

Słowa prostaka, zobaczysz jak się zbuntuja fizyczni

jaro
@Radae

odpocząć trzeba nie? ile mozna robić?

Obietktywny
@Radae

No i proszę zaczęła się gadka jak na początku pseudo pandemii. Dlaczego nie ma dodatkowego dodatku 20% do nocnych? Bo prezes dał i prezes zabrał. Czemu 10% premii nie 20 % gdzie większość załogi przepracowała cały miesiąc. A roboty było jak zwykle. Bo prezes zabrał bo nie ma roboty. Czemu nie ma kwitów za ten miesiąc? Znów wały. Chłop wziął 1200 zł mnie nawet po tych potrąceniach. Jest ich nawet kilku. Czemu znów przyjmowani są do biur. A na liniach nie ma kto robić? Czemu elita z biur siedzi sb na zdalnym? Kiedyś nieudacznicy z biur wam się to skończy. I zastanówcie co niektórzy się gdzie wy takie ciepłe posadki znajdziecie. Patrzcie co się dzieje w około a nie podejmujecie blachę decyzję i najczęściej idiotyczne. Poczekajcie jeszcze chwilę jak wypowiedzenia zaczną lądować.

@Obietktywny

Każdy zwykły pracownik to tylko liczba, jeśli da się zaoszczędzić na fizycznym to kroją po premii, dodatkach .. mydlą oczy jakąś zapomogą gdzie Każdy wie na czym to polega... ceny rosną a pensja nie .. a roboty tyle samo, jakby się dało to by jednym pracownikiem całą linię obsadzili, a potem pretensje ze braki i kto winny? Pracownik .. każą się wzorować na globalnej firmie Tenneco gdzie podejście do pracownika jest całkiem inne.. "Polak Polakowi wilkiem.."

RadaeOdbyt
@Radae

Ho ho jaki mądry, na oslewbiy roboty nie brakuje, a prezesa zabiera 10% premii, doją z urlopów,(usunięte przez administratora)

Tedeusz Wolak
@Radae

Ja nie narzekam, w pracy czuję się spełniony

TerazMy

Na wstępie chciałbym, aby ta wiadomość dotarła do Naszych przełożonych i kadr. Myjcie się świnie końskie

Robercik
@TerazMy

Mycie to nie sprawa kadr ani przełożonych.Każdy z nas jak wszędzie w rozmowach się słyszy że jest posiadaczem salonu i innych dóbr a nie potrafi skorzystać z WC co jest obrazem świadczącym o naszej kulturze osobistej.Nic dodać nic ująć tam -tam naprawdę widać kim wszyscy jesteśmy oczywiście nie ubliżając nielicznym.

tbg
@Robercik

my w tbg sie nie myjemy bo za wode i ścieki płacimy ponad 14 zł za m3 i nas nie stać

Men's

Taka ciekawostka Ci którzy nie mają czym pokryć wolne w święta idą na postojowe, czyli 65% płatne. Błędem jest branie chorobowego ,bo naliczą wtedy nie ze 100% tylko z 65%...

Gfd

Liczą że 100

Tt
@Men's

Ty chyba nie wiesz co piszesz, nie znasz zasad naliczania zasiłków

Arcyh/lider

Wszystkim płaczkom, nieudacznikom nie umiejacym znaleźć sobie odpowiedniej co do swoich mizernych umiejętności pracy życzę Dosiego Roku. Niech was nowy rok napełni nowym płaczem i narzekaniem!

FMG
@Arcyh/lider

Zapewne jesteś liderem po zawodówce, takich jest 90% więc teraz jojczysz - brawo, myślę że jest Ci wstyd .

Driver LKR

Super Zakład Robi Nas W Balona Jak Tylko Może. Niby postoje to Znów Coś Podpisali A Nadgodziny Dają Bo nie ma Kim Robić. Październik Listopad Ucięli Premie Na 10% bo Niby Kryzys na Zakładzie a Tu przychodzi Grudzień Roboty Sporo i co premi dają 20% bo zarzad oraz Kierownictwo musi wziąść premie kwartalne. A Pracownik Dalej jak zawsze tylko Tania Siła robocza.

@Driver LKR

to się zwolnij,jaki masz problem,wypowiedzenie i po problemie

@alumn

Ktoś kto pracuje juz parę lat wiąże jakieś nadzieje z firmą i liczy na godne zarobki. Ale jak non stop tylko słychać obietnice, to nie dziwne ze każdy ma dość.. nie ma zamówień i są przestoje Ok premia 10% ale w listopadzie były zamówienia a premii nie było dodatek tez ucięty. Były sub premie świąteczne ale za maseczki juz ucięte. Teraz idą święta i czym pokryć te dni jak urlopów nie ma, bo był przymus zejścia z urlopów. firma nie dba o pracowników a potem pretensje ze ludzie się buntują.

Men's

Oczywiście że tak. Tylko popracuj z 10-15 lat ,załóż rodzinę i w wieku np 50-60 lat zmieniaj pracę. I jeszcze jak jest (usunięte przez administratora) . Takie myślenie dobre dla młodego co nie ma obowiązków jeszcze.

Je

A to ciekawe :)

hahaha
@Men's

myślenie dla młodego ? to bez komórki i do tego wypasionej TRUDNA DECYZJA , hahhaahahha , kochajcie swoje dzieci one wam się odpłacą ... wypasionym nagrobkiem " może" , ale komóra ma być!!!!!!! A co do pracy ....... , co ty potrafisz ? zakładać i zdejmować???? coś raz na godz. zmierzyć ? przez 15 lat ????? i to twoim zdaniem rozwijanie się ??? hahahaah a doświadczenie tak! przyspieszenie,kondycja i joging ! TYLE !!!!! FACHOWCU !!!!!

@hahaha

Ciekawy jestem co ty robisz kmiocie jaki ty to wielki fachowiec jesteś kolejny bohater w necie pis2da w życiu codziennym pewnie mamusia obiadek ugotuję tatuś samochodzik kupi a synuś założy rurki i do pracy obile w ogóle pracujesz

@hahaha

Wydaje mi się że dużo więcej potrafię niż ty. Ustawienie maszyn mam w jednym palcu,roboty tak samo. A na telefonie to raczej ty siedzisz bo nic więcej nie potrafisz. Firma daje duże szanse rozwoju, tylko trzeba chcieć ale ty pewnie ograniczasz swój mały mózg do fb I tik toka. Więc schowaj te swoje wypociny i nie kompromituj się.

@Men's

E to jak taki szpec jesteś to wnet liderem albo kierownikiem będziesz naprawdę jesteś mistrz i maszynę ustawisz i robota coś niesamowitego to takie skomplikowane jest że przeciętny pracownik po szkole Gorzyckiej robi to po kilku miesiącach pracy no ale na pewno nie tak jak ty bo ty to klasa światowa zapewne

Men's

Tak? Szkoliłem nie jednego po tej szkole, mieli nawet problem z dodawaniem przy zwykłych pomiarach ,tacy zdolni ha ha...tak jak ktoś napisał wcześniej, telefon, rurki i patrzeć zeby nic nie robić..heh...a w każdej pracy niestety trzeba coś pokazać żeby choćby ze (usunięte przez administratora) przejść na linie..

@Men's

Kurde ten zakład chyba nie wie jakiego szpeca ma na wydziale normalnie skarb i ta skromność no brylant gdzie ty pracujesz bo bym chciał poznać i uściskać dłoń takiego fachowca o Boże drogi pozwól mi zlokalizować to cudo

Men's

Jak się dobrze rozejrzysz to znajdziesz i to nie jednego, dzięki którym ten zakład jeszcze funkcjonuje. Wesołych Świąt!

Zaklad
@Men's

Ma rację tutaj ktoś nie rozumie jednej rzeczy że to pracownicy tworzą ten zaklad że dzięki fizycznym on się utrzymuje a co się im robi zabiera nocne premie jak nie ma pracy do domu umysłowi idą na zdalne w grudniu 20% premi jak połowa nie ma wolnego bo w październiku wyganianie na wolne i 10% ten zaklad długo nie pociągnie.

@alumn

nikt się nie chce zwalniać?co za głupcy!

Federalmordor

Z okazji Świąt ,chciałem podziękować prezesowi za to że musimy iść do pracy między świętami.Za to że zrobił postój i oskubał ludzi z pieniędzy i urlopów.Na co był postój ?Dla niego to nic bo ma wolne ,a ludzie mają rodziny po całej Polsce i muszą odwołać święta i spotkania rodzinne. Bo jeszcze 2 dni temu mówili wszyscy że między świętami jest wolne,nawet prosto w twarz kłamią i oszukuj.Ludzie planują święta spotkania rodzinne,wyjazdy ,a Federal zrobił ludziom prezent na święta w postaci pracy. Dziękujemy !Mam nadzieję że życie potraktuje Ciebie jak ty nas.

Gfd
@Federalmordor

Cieszmy się że zakład zatrudnia najlepiej jest tylko krytykować postaw się na miejscu prezesa gdzie musisz zapłacić 3000 pracownikom wypłaty opłaty za prąd gaz podatki w sytuacji gdy nasz zakład nie sprzedaje kiedy tęgo zakładu już nie będzie będziemy go miło wspominać jak raz zrobisz coś dla zakładu i dla siebie to ci się nic nie stanie w czasie pandemii ja chodziłem do pracy za mniejsze pieniądze i jest dobrze nie jest żle można wziąć chorobowe jak ktoś chce mieć wolne przyjdzie ktoś inny za ciebie życzę wesołych świąt i czekam na krytykę bo to naszą Polska specjalność

Tyf
@Gfd

Bez jaj człowieku co Ty w ogóle gadasz... Niech prezes lub i Ty wspomnijcie jak wyrolowaliscie ludzi w roku 2020 na postoju i tych co pracowali, jakie zyski wtedy mieliście a nie gadasz głupoty bo podwyżki każdego dotyczą. A za tym idzie wszystko jak w łańcuszku i tłoki będą droższe jak i auta i chleb i inne bibeloty. Zachęcam do zastanowienia się nad tymi biednymi ludźmi zarządzającymi tym zakładem aby się zastanowili co tutaj wypisują

alumn

sziwie się,ze się nie zwalniają,mi jak nie pasowało,to wypowiedzenie,l4 i bay,bay,proste jak drut!

Ym

Co młodzi mają dziś w kraju za (usunięte przez administratora) mieszkanie pracę bez szantażu a teraz zachęty żeby rodzić dzieci najlepiej 2 razy w roku

złanowina

przepraszam wybaczcie , znowu pomylilem..podwyzki maja byc w alumetalu 4500 netto ne ręke dla nowego pracownika , ale i tak daleko im do federalu ....federalistyczny zwiazek rebublik ch ujeckich czyli FZRCH dobranoc kochani tylko jeszcze zamiote tlenek spod maszyny:)

MUNDRY
@złanowina

jednak aluminium szkodzi,zostaje w mózgu,niestety wypłukać,pozamiatać,wytrzepać,wylać sie nie da,zostaje ,az do śmierci

Smieszka

Śmieszka śmieje się z tych co klepią nadgodziny gdzie kroją was na premie i dodatki a takie głupi jeden z drugim pracują po 12/16 h ha ha ha PS. Góra ściska za was kciuki tak jak i my ściskamy brzuchy że śmiechu (usunięte przez administratora)

@Smieszka

Święta racja zabierają dodatki wysyłają na postojowe zwalniają pracowników a potem jak im potrzeba człowieka do pracy to znajdzie się głupi i robi nadgodziny albo odpracowanie a najgorsze jest to że przez takich ludzi niema szacunku dla pracownika bo oni wiedzą że jak im trzeba do roboty pracownika to głupi się znajdzie na nadgodziny niemacie honoru ci wszyscy co robicie nadgodziny i odpracowujecię dni przez tyle miesięcy zabierają dodatki urlopy a wy robicie nadgodziny kiedy oni chcą śmiech i współczucie dla takich ludzi.Niemaja pieniędzy na normalne wypłaty,obcinają dodatki między innymi nocny a na wypłaty za nadgodziny mają ludzie opamiętajcie się i niedajcie się wykorzystywać bo robiąc nadgodziny niezyskamy szacunku.

dobranowina

od nowego roku podwyzka 3,20 zl za godzine

Jak premia świąteczna?

Bida
@Marek

Zatankowałem samochôd i po premi

@Bida

Chyba w gazie i to chyba butla w Tico

Bida

Skuter

Bvc
@Bida

Trochę mniejsza niż w Niemczech tam do 6000tyś euro w Mercedesie

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 49 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 156 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.