Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Wiktor

To super załoga i kierownicy niech dają przyzwolenie na takie zachowania to zniosą wszyscy niespodzianki do domu swoim rodzinom i osobom którzy mogą to przyplzcic nawet życiem gratuluję powodzenia Sami na to pozwalacie!!!

Korona królów

Czysta hipokryzja.Ludzi ganiają za maseczki a na takim 040 spaceruje sobie Pan Przemysław który wraz z rodziną powinien być na kwarantannie a dzielnie chodzi do pracy. Czy ten człowiek jest niezastąpiony czy poprostu nie ma się kto zainteresować tematem. Nie chcę chodzić do pracy i martwić się czy przyniosę coś z pracy bo komuś wiatr hula w głowie.

Szczęściarz

Zmieniłem pracę i juz w tym zakładzie nie pracuję to był dobry krok , polecam każdemu :)

Blondas
@Szczęściarz

Zmieniłeś na alumetal ?

joseph
@Blondas

Wnioskuję że jesteś od wciskania zielonego praca pewnie po znajomości nic poza jabbbłkami i fmg nie widzisz. Takich właśnie corporacjia potrzebuje tępych i odanych za parę groszy :):):)

Ktotowie ????
@Szczęściarz

Tak a niby gdzie ??

joseph
@Ktotowie ????

Podkarpacie :):):)

Iskra

I jak latają te drony po NNP ?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
zlodziejstwo

najgorszy zaklad na swiecie federal mogul teneco zlodzieje pajace de bile trolle szma ty i ludzkie zera...za je bac ich

Szok
@zlodziejstwo

Najlepszy zakład w Gorzycach

Radek
@zlodziejstwo

Nareszcie znalazłem swój azyl na Ziemi.Nie wiem jak to nazwać i nawet boję się , że to jakaś utopia. Bo żeby w tych czasach zarabiać 2,500 na cztero brygadowce i to jeszcze w upale bo na odlewni to trzeba mieć szczęście. Tak wiem , że oprócz tej firmy żadna inna mi takiego szczęścia nie da. Jeszcze raz polecam wszystkim. Tu jest pięknie!

olo
@Radek

w sandomierzu jest lepiej mozna wyciągnąć całe 2 koła na czterobrygadówce,jest ok

Pracownica
@Radek

Dobrze mówisz trzeba ci polac ????????

Pracownica
@Radek

Trzeba ci polac !!! Tak mialo byc ????????????

łysy
@Radek

Ciesz się że masz robotę facet i nie musisz żebrać pod kauflandem o 20 groszy do browarka

Wie ktoś jak sytuacja z premia w tym miesiącu?

Podobno

Podobno już będzie tylko 8% bo dużo BRAKOW ...juz znaleźli wymówke żeby zabrać 12%.Przdciez trzeba z czegoś zapłacić nadgodziny tym co pracowali po 2 zmiany.

NICK
@Podobno

Gościu podobno to jest jak stąd do nikąd. Lepiej weź się za pracę a nie spekuluj.Skąd masz takie informacje.Pewnie dorabiasz po godzinach jako goniec.

20%

G 00

20%

łysy

Po co ci premia źle zarabiasz w FM ?

LAKRIMOZO

Chopy jo se zrobioł friz na lakrimozo i rombnoł żech tym FM i teraz robiom i sponsorujom mnie lasencje ! A takie fajnuśne ze wsi pulchne i łatwiutkie ! Mom pełne kapsy biletów narodowego banku polskiego ! Eno tom wiagrom to mi się chce już rzygać ! Ale tak pociongna do wiosny i buduja trzi pientrowo chaupa !

Stalowy

Brawo dla Pana Janka mistrzostwo świata

Stalowy Chłopak
@Stalowy

Dla Pana Janka? Dla jasia! Bo na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze a on tylko może i ma to drugie bo takie ma stanowisko. A z wyglądu śmierć przypomina ???? taka kostuchę ???? zawsze jest szyda z niego rano pod czytnikiem ???? (usunięte przez administratora)

Jasnowidz Jackowski

Miałem sen ! Zaraza dopada Federal Mogul. Wszyscy ewakuowani na pustynię Błędowską. Jankesi bombardują Federal Mogul S.A. nalotem dywanowym a następnie całą wìochę Gorzyce. Potem wkraczają Ukraińcy i orają cały ten bajzel. Wyrasta dżungla a małpy opanują całą tą wìochę. Pracownicy niestety na bezrobocie bo w tym kraju z ich wykształceniem pracy nie ma i nie będzie. O to cały mój wizjonerski sen. ! :)

Marzyciel
@Jasnowidz Jackowski

Szkoda ze to tylko sen

zaznaczac
@Jasnowidz Jackowski

ludzie zaznaczajcie chorągiewki,jak uzbieramy 50, a napewno uzbieramy to będzie weryfikacja tego posta,ale będą jaja jak berety,zaznaczajcie chorągiewki!!!dzieki temu dowiemy sie też kto go napisał,wystarczy 50,hahahahahahaa

Kacper

Czyli premie macie teraz 8 procent?

Antek
@Kacper

Premia jest tylko ludzi już nie ma

wsiok
@Antek

E tam zawsze jakis wiejski głupek sie znajdzie z parasoandii,tylko jak oberwio japka,ło

x-men
@wsiok

Głupek, to ten co nie potrafi pisać. Do szkoły matole!!!

@wsiok

O widzisz, z Twoją inteligencją i wykształceniem znalazłeś miejsce na ziemi, o przepraszam... w Tenneco. Takich nam trzeba? Zakład to już (usunięte przez administratora) dna jak tacy tam pracują. A "kumaci" pracownicy pozwalniani :)

Wyklety

No własnie, też zuważyłem , że ostatnio wzrosło ciśienie na pozbywanie się pracowników , którzy coś potrafią, znają się na swojejej pracy. Czyżby selekcja negatywna ??? Żeby nie wyrosła konkurencja tuzom , którzy z definicji wiedzą wszystko najlepiej , nie popełniają błędów i bez najmniejszego zawahania potrafią wskazać winnego niepowodzenia .

bic

Na Górola się nadajesz, ło!

fugazi

Sarkazm powiadasz? Twój elokwentny wpis tego nie zdradzał :) Nie używaj kolokwializmów, którymi chcesz określić innych na swoje podobieństwo "mądralo".

Betonowa noga

Dlaczego ten beton jeszcze tsm pracuje potrawi sie wysmiewac i wyzywać kierownokow stalowego?

Parasolka galicyjska

Kim jest ten śmieszny lider z 020. Niby szydzi z parasoli,A sam z tamtąd pochodzi. Niby groźny bo krzyczy na ludzi a taki niepozorny,niewysoki, zezowaty. I ten jego kierownik rudobrody. Dziwny ten świat.

Nikt
@Parasolka galicyjska

Nie wiesz kim on jest ? Młody zdolny, kreatywny z pomysłami i pasjami , który sprawi , że będziesz robił dwa razy więcej roboty.

To ja.

Jak jest korzystniej finansowo złozyć papier o socjalne?-urlpo/lekarz?

@To ja.

Od tego roku jest bez różnicy. Kasa ta sama.

Ja tak wolę.
@To ja.

Nie pytaj tu tylko idź do źródła.

@To ja.

To wtym roku jest social za urlop ??? W marcu zawiesiesili wypłaty z ZFŚP. Nie słyszałem żeby zostały odwieszone.

nikt

Ej , co jest tym socjalem, przywrócili go czy nie ? CZy jesttylko dla swoich ?

@nikt

Socjal jest przywrócony, przecież już ludzie normalnie podostawali kto złożył wniosek. I w tym roku naprawdę bez różnicy czy od lekarza czy za urlop.

Qwert

Przywrocili wam 100% wszystkiego?

Cegielnia
@Qwert

Tak przychodź !

Paranoik

Jesli się chce to z każdego można zrobić złodzieja Ja przed wyjsciem z pracy sprawdzam kieszenie i bagaż podręczny w obawie czy czegoś mi nie podrzucili. Patrzę ze zgrozą jak strażnicy na bramie obmacują plecaki wychodzących pracowników - wtedy mają możliwość podłożenia czegoś. Ochroniarze są sw komitywie z jakąś grupą pracowników.. Czasem widzę jak gość ode mnie z wydziału ładuje coś do torby, a potem przechodzi z tą wypchaną walizą jakby był niewidzialny dla strażników . Nie reaguje bo wiem jak to działa - zrobią złodzieja ze mnie.

Super Niewolnik
@Paranoik

"Patrz w inna stronę !!!" - każdy kto tu ma choć trochę oleju w głowie stosuje się do tej zasady . Strategia z głębokiej komuny - ciągle niezawodna.

Robsonek

Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych.Uważam że jeśli ci tu źle przyjacielu i przyjaciółko to idź tam gdzie dają podwyżki po 1500 zł.Wierzę że też po pewnym czasie wasze zadowolenie zniknie i wymagania pójdą wyżej.Pamiętaj czerp łyżeczką a nie od razu koparą.

Paulina
@Robsonek

Rozejrzyj się wokoło i bzdur nie pisz. Okoliczne zakłady płacą normalnie nic ludziom za ich pracę nie zabrali. O jakie podwyżki ci chodzi tu każdy chce poprostu wypłatę normalną dostać.

Gorzyce
@Robsonek

Człowieku rusz mózgiem o ile masz nikt nie mówi żeby nam coś tu dodawali tylko niech wrócą przynajmniej do tego co było ludzie pracują tak jak pracowali zakład dostał pieniądze z tarczy produkcja praktycznie szła przez cały czas także zakład napewno nie stracił wręcz odwrotnie dlatego nikt nam łaski nie robi że da całą premię i odda 100% za nocki a że ktoś wyrazi swoję niezadowolenie że za swoją ciężką pracę w tych gorącacach co było to nie znaczy że odrazu mu coś nie pasuje i się ma zwolnić także nie być taki ,, szeryf" Tenneco a co więcej to Stalowej Woli to ludziom wyrównali za czas postoju z tych pieniędzy co dostali od państwa i to jest właśnie docenienie swojej załogi !!!

Solidarność
@Gorzyce

Musimy zabrać pracownikom trochę z premi bo trzeba wypłacić kierownikom po 70 tyś premi

vigi
@Solidarność

Co to za szkoła, żeby premiować nierobów! To My na Nich pracujemy i nie jesteśmy nagradzani! Ale pomału przychodzi sprawiedliwość, dobra załoga odchodzi. A Wy poganiacze uczyć się od zachodu!

imbe cyle

ostrzegam , jeszcze raz jakis wiejski glu pek napisze cos o jakichs zalosnych kradziezach z szafek to przerwe swoj urlop i osobiscie wy pruje mu kichy

ZORRO

czuć od ciebie wiejskim zapachem i na psychiatrę dla ciebie jest za późno ale polecamy ci ginekologa bo chyba jesteś ten no MARGOT z LGPD ! A moim asystentem nie jest tam jakiś Gardias bu...raku tylko Sierżant Garsija ! Naucz się czytać bo to nie boli ! A omijamy twoją szafkę bo się nie kąpiesz i z niej cuchnie !

Kolega

Ostatnio zwolnili z wydziału 40 chłopaka który pracował dla nich i na nich od ponad 10lat. Miał umowę na stale. Ja go znam bardzo dobrze jak własnego brata. Ludzie pie....dola (usunięte przez administratora) ze go zwolnili bo okradał szafki w szatni.....ja sam słyszałem tysiące wersji jego zwolnienia. Ale wiem na 100% ze nie za to go zwolnili. Ludzie z zakładu jako biali murzyni wymyślają swoje wersje nawet chłopa nie znając. Nikt go za rękę nie złapał i policja tez nie była wezwana jak to było pare lat temu jak chłopak miał klucz uniwersalny i okradał szafki w każdej szatni. Słyszałem sam od ludzi od których on pracował dużo dłużej ze o szafki go zwolnili. Teraz chłopak ma opinie jaka mu biali murzyni wystawili :/ ale ja go widziałem i wiem ze on sie tym nie przejmuje ( tak dla waszej informacji murzyńskie białasy) bo tylko pare osób zna prawdę dlaczego...... Sie sam zwolnił za porozumieniem stron. Pozdro dla tych co sie im japa nie zamyka.

Kooolega
@Kolega

To dlaczego się zwolnił? Źle mu bylo

@Kolega

Kolega, Sam się przyznał że szabrował szafki, a teraz to próbuje się wybielić? Po za tym nie zwolnili go tylko sam złożył wypowiedzenie żeby dyscyplinarki nie mieć Powinni publicznie mówić za co go zwolnili żeby uważać na takich typów

Biurokratka
@Biurokrata

Akurat on sie nie wybiela bo nie ma z czego. Widzę ze posiadasz jakieś kosmiczne informacje których nawet on sam nie posiada (sam złożył wypowiedzenie) On Ci tak powiedział czy może widziałeś jak to robił? Publicznie to można by było Ciebie wybielić żeby takich typów jak Ty którzy sieja propagandę nie mając o niczym pojęcia było jak najmniej na świecie.

aG niecha
@Biurokratka

to co piszecie na tym forum to jest wielka czasami bzdura na resorach .Jest z was ktoś co nie ma nic za paznokciami.Jak jest czysty to niech to udowodni.

@Biurokratka

Wypowiedzenie w rękach miałam akuratnie Zapytaj się kolegi co zrobił jak kierownik się go zapytał czy wie coś o szabrach w szatni....

@Biurokrata

Akuratnie to mogłaś trzymać w rękach jego wiesz co.....chociaż wątpię czy dał by ci potrzymać....dajcie już chłopu spokój. Bo jego juz nie ma a szafki dalej szabrują tak jak wczoraj na 2zm :/ i ciekawe co teraz kierownik powie?

Biurokrata

Kluczyk master oddał kierownikowi to może znalazł już nowego właściciela Twarde dowody

Lider
@Biurokrata

Kluczyk master? Z takimi twardymi dowodami to sie schowaj do piwnicy ???? tym bardziej ze kluczyk master oddal kierownikowi to może znalazł nowego właściciela? Czyli wychodzi na to ze to kierownik jest odpowiedzialny za grabieże w szatniach a nie pracownicy? (usunięte przez administratora)

nowy na rybek

witam wlasnie dostalem prace w federalu od wrzesnia mam pytanie czy beda dojazdy busem do firmy bo slyszalem ze takowe przed covidem byly a teraz zawieszone..prosze o powazne merytoryczne odpowiedzi a nie pod smie ujki..tak ze do zobaczenia jutro

Szef
@nowy na rybek

Nie będzie. Znajdź sobie lepiej normalną pracę za normalne pieniądze. Pracownicy którzy tu spędzili po 20 lat pouciekali to samo to powinno ci dać do myślenia.

Monty
@nowy na rybek

Praca dobra dla tych co dobrze bąblują lekko mają tyłkolizy

ZORRO
@nowy na rybek

Przestańcie spekulować z tymi szafkami ! To ja ZORRO i GARSIJA czyścimy te szafeczki ! Ale prymitywy nie umieją nas namierzyć i zlokalizować ! Jeden na czatach a drugi czyści !(usunięte przez administratora)

Wiktor

Mam pytanie czy ktoś dostaje zdjęcia od blondyna z magazynu? Szuka frajerów czy nie ma brania ? (usunięte przez administratora)

Kk
@Wiktor

Wiadomo co z autobusami będą od września

@Kk

Nie będzie autobusów , premia raz będzie 12% raz 2% zrozumcie , że tu już kasy nie będzie .

Zenek
@Kk

Wiadomo coś o zwolnieniach grupowych? bo tu wszyscy na to czekają

@Zenek

@Zenek

podobno teraz są przyjęcia....tych co zwolnili chcą spowrotem bo nie ma kto robic.

Sokole oko
@Kk

Nie martw się ! Budują metro ! Przy FM będzie stacyjka !

Polo
@Marta

Od wrzesnia podobno ma wrucic 20 pro

Konrad
@Polo

Naucz się pisać to po pierwsze a po drugie to po co pisać podobno jak ludziom SMS przychodzą odnośnie zmian w premiach i nie tylko.

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 49 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 272 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.