(usunięte przez administratora) - tyle mozna powiedziec. Rozwalony caly podjazd, przywlaszczone pieniadze za material, brak dostarczenia materialu i wykonanej pracy. Kontakt zerowy, brak wykonania zleconej uslugi, mimo podpisania umowy. Sprawa zgloszona do odpowiednich służb. Firma jest stratna przez brak wjazdu juz kilka tysiecy zl, kolejne kilka tysiecy na zamowionym materiale, oraz kolejne kilka tysiecy na ponowne zamowienie materialu i inna firme do wykonania. Dane ktore podal przy podpisaniu umowy nie pokrywaja sie z rzeczywsitymi danymi w CEiDG - na stary adres przychodza wezwania do tego Pana.