Bank Pekao S.A.
counter
3 6 6 5 1
Pola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Plany w 2021 roku x2, a pensje żenująco niskie stoją w miejscu. System zarządzania feudalny, rodem z lat 90-tych, gdzie szef ma zawsze rację. Młodzi ludzie się nie odnajdują w tym banku i po 6 miesiącach odchodzą. Sam miałem problem z tym jak przełożony zaczął na mnie wrzeszczeć, że czegoś tam nie zrobiłam, a na koniec wyszedł i trzasnął drzwiami... Klienci tego banku to emeryci, prawie nic nie rozumieją jak się do nich mówi - sprzedaż tu to moim zdaniem misselling. Nie wspomnę o 20 systemach komputerowych na których się pracuje. Ciężko to opowiedzieć jak ktoś tego nie przeżył - nie polecam, szczególnie za te marną pensje, które są w tym banku ( nie było podwyżek od 10 lat ). Sama/sam zdecyduj czy chcesz się pchać w to (usunięte przez administratora)

młoda Nowy wpis

@Ex Pracownica oj to dla osoby świeżej w tym środowisku, takiej po studiach, to chyba by było ciężko się odnaleźć w tej firmie? Jak uważasz?

Ex Pracownica

Ta instytucja to jedna wielka porażka. Ludzie na wysokich stanowiskach (Przynajmniej Ci z którymi ja miałam do czynienia) są niekompetentni pod każdym względem. Nie posiadają wiedzy merytorycznej i nie posiadają umiejętności zarządzania, co powoduje, że każdy jest tam wolnym elektronem nie mającym pojęcia co ma robić. Pracownicy na niższych szczeblach są zirytowani, zdołowani i sfrustrowani. Odreagowują to na współpracownikach. Nie ma współpracy miedzy departamentami ani nawet między osobami z jednego zespołu. Nie ma dzielenia się wiedzą. Nie ma spójności danych, informacji. Nie ma kontaktów towarzyskich. Jest za to ciągła walka o zdobycie jakichkolwiek informacji, otrzymanie sprzętu lub choćby oprogramowania na którym masz obowiązek pracować. Nikomu na niczym nie zależy. Nic nie musi się zgadzać. Nic nie musi mieć sensu. A jednocześnie każdy ma do każdego o coś pretensje. To miejsce to królestwo absurdów. Nie uwierzyłabym w większość sytuacji, które miały tam miejsce, gdybym nie była ich świadkiem. Mam ponad 10-letnie doświadczenie i pracowałam w różnych miejscach, ale Pekao bije beznadziejnością na głowę wszystkie inne miejsca pracy razem wzięte. To jedyny pracodawca, którego źle wspominam. Czas spędzony w tej instytucji uważam za zmarnowany okres w moim życiu zawodowym. Jedyny plus pracy w tym miejscu to doświadczenie tego jak bardzo koszmarna może być kultura organizacyjna co prawdopodobnie sprawi, że już zawsze będę potrafiła doceniać swoich pracodawców, bo mam świadomość jak źle może być. Jako były pracownik naprawdę zastanawiam się jakim cudem ten bank jeszcze funkcjonuje. Nie powierzyłabym mu żadnych swoich pieniędzy ani nie poleciła pracy tam nikomu znajomemu.

Adam Nowy wpis
@Ex Pracownica

Skoro tam jest tak beznadziejnie to dlaczego pracowałaś tam 10 lat a nie odeszłaś po roku lub dwóch ???

hmm Nowy wpis
@Adam

Przecież piszę o doświadczeniu łącznie 10 lat w różnych miejscach a nie że tyle w pekao, żeby tam pracować to naprawdę trzeba mieć samozaparcie ale po prostu zrównać się z poziomem który wyznaczają "menadżerowie", choć trudno tych ludzi tak nazwać. Ci menadżerowie są poza jakąkolwiek konkurencją z mojego doświadczenia, przy nich kierownik zmiany w szwalni w bangladeszu to tytan intelektu i zarządzania.

ha!

podobno bardzo marnie niskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pekao S.A. - Warszawa

Bank Pekao S.A.