futur1.pl

Opinie o futur1.pl

bartosz kosmalski - właściciel firmy - najdziwniej

tak to prawda - oszukujemy ludzi od ponad 5 lat. jesteśmy najlepsi w oszukiwaniu ludzi na całym świecie - i jesteśmy z tego dumni :-) tak mniej więcej 2-3 miesięcznie próbujemy oszukać. jeśli chcą Państwo zostać oszukani to zapraszamy do skorzystania z naszych usług :-)

anitka

futur1 to nieźli uszuści, a gość najdziwniejszy jakiego widziałam.

Michal

bardzo Państwu dziękuje za znalezienie pracy

JP

No nie wiem, ja tam firmę mocno cenie, nie wiem jak Wy, ale mnie kiedyś praktycznie uratowała przed bankructwem

Marcin

szkoda ze wszystkie negatywne opinie są kasowane i zostają tylko te sztuczne napisane przez futur1. Dodatkowo Gowork to tez jak widac kiepskie zrodlo zasiegniecia wiedzy nt firmy , skoro pozwala kasowac.. OGÓLNIE ZUPEŁNY BRAK OBIEKTYWIZMU I PROFESJONALIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale to też zauważyłem kiedy rok temu rozmawiałem z tym gościem - mega dziwny.

Gosc

" z uwagi na wielu bogatych pacjentów z zagranicy (USA, Kanada, Daleki Wschód) nasze szpitale mają bardzo wysokie wymagania co do zdjęć oraz prezentowania się młodych lekarzy przez ich zachowanie a także odpowiedni strój" Dzieki Bogu, ze tylko z uwagi na bogatych pacjentow. Przy biednym pacjencie lekarz moze sie prezentowac jak ostatni luj.

Ojciec Dyrektor

nie - to ja jestem właścicielem firmy! i ja nikogo nie robie w konia. - ale jeśli ktoś chciałby przekazać dary serca na moją firmę to proszę o smsa pod numer na mojej stronie www. dary będą miały pozytywny wpływ na duszę - a także na rekrutacje

Właściciel firmy

Szanowny Panie Anonimm, ale przecież to właśnie ja pisałem komentarz użytkownika df. - nie rozumie Pan że od 5 lat robie ludzi w konia? - uwielbiam to robić - właśnie szczególnie lekarzy. Robie w konia także niemieckie szpitale - i nieraz moją żonę. (Tylko niech Pan do niej nie pisze).

przyjaciel właściciela firmy

ja nieraz odwiedzam właściciela firmy i widze jak siedzi obok żony i każdy z nich mówi do siebie. Ale ogólnie są to kochani ludzie - i zawsze mi dają dużo dobrego jedzonka :) dużo sushi :)

właściciel firmy

tak - przyznaje sie - to ja dodaje wszystkie te wpisy. od lat. zarówno dobre jak i złe. i klepie sie przy tym po ramieniu. - i w domu tez cały czas rozmawiam sam ze sobą. moja żona też. - często siedzimy tak obok siebie i ona mówi do siebie a ja do siebie :-)

anonimm
@właściciel firmy 02.08.2016 15:47

Drogi Panie, komentarz uzytkownika df jest zywcem skopiowany z innego portalu. Nie warto robic ludzi w konia, a szczegolnie lekarzy, bo to z reguly inteligentne osoby.

ew2

cześć, u mnie też wszystko sprawnie - łącznie z aprobacją. bardzo szybka reakcja

mar

zgadzam sie

marcin

moi znajomi z nimi wyjechali i do dzisiaj pracują - jedyne co to z tą aprobacją podobno wolno załatwiają - ale reszta ok

Gary

@kaja: Walmy napisal: "jeśli kogoś to intresuje to jeszcze nie było jakichkolwiek poszklodowanych, wszystko jest na swoim miejscu." Ja chcialbym wiedziec, skad pani/pan Walmy ma takie informacje, i pytanie bylo skierowane bezposrednio do niego/niej.

alan

tak jak inni piszą trochę długo na aprobacje potrzebowali - ale poza tym wszystko sprawnie

Gary

Skad wiesz, ze nie bylo zadnych poszkodowanych?

mg6

ja rok temu od razu po stażu wyjechałem, aprobacja trwała bardzo długo (2 mce) - ale pozatym wszystko zgodnie z umową

tom2

u mnie tez ok ale nie bede jednak wyjezdzal

bigboss

Ja mam mieszane uczucia, gosc z ktorym rozmawialem troche dziwny mi sie wydal, zobaczymy. Zlozylem zapytanie tez u innych - zobaczymy kto sie najlepiej sprawdzi

ola

troche późna odpowiedź na e-mail, ale poza tym wszystko "działa". polecam i pozdrawiam

Maja

wszystko zgodnie z umową, okres próbny za mną więc: polecam, Maja, radiologia, NRW

rkarol
@Maja 27.01.2016 13:12

Cześć, czy mogłabyś się odezwać do mnie (w sprawie pracy w Niemczech dla lekarzy) e-mail: rkarol@onet.eu

Nie polecam!

maciek

cześć, umowę podpisujesz bezpośrednio ze szpitalem a nie z nimi. na aprobacje się trochę czeka - i to zarówno na ich pomoc jak i na samą reakcję urzędu - ale pomagają naprawdę - ja pracuje i ich polecam

u235

Firma działa solidnie, w 2014 rozpocząłem specjalizację z anestezjologii w Bawarii. Wszystko było zgodnie z umową. Polecam :)

iza1

cześć, u mnie też wszystko było ok, szukanie pracy 2 tygodnie, zbieranie dokumentów do aprobacji 4 tygodnie, aprobacja wydana po 5 tygodniach (Sachsen) ale z góry byłam o tym poinformowana że tyle będzie to trwało. pozdr iza

marta

Cześć, ja właśnie zaczęłam pracę w Hesji. Kontynuuję spec z kardiologii i zostałam poproszona przez Futur1 o pozostawienie opinii na różnych forach internetowych. Moje doświadczenie jest pozytywne, tylko załatwianie aprobacji troche trwało. Jeśli chodzi o samą pracę to warto tam pojechać choćby po to żeby zobaczyć jak wszystko może sprawnie działać w systemie opieki zdrowotnej. Pozdrawiam, Marta

milka

Hej, umieszczam ten post, ponieważ jakiś czas temu sama szukałam informacje na temat tego pośrednika. Wtedy pomocną okazała się dziewczyna, która podzieliła się swoją wiedzą i opinią o futur1. Teraz ja mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. Jestem już po rekrutacji i dosłownie jedną nogą w Niemczech :) Żeby tutaj za dużo nie spamować możecie do mnie napisać :) ewelina.kizycka@wp.pl

Tomasy

a to trzeba mieć wykształcenie konkretnie lekarskie, żęby pracować z tą firmą, może wystarczy jak coś napiszecie czy biorą np studentów albo np ludzi po pielegniarstwie. bo to na pewno da sie cos takiego dowiedziec tutaj. prosze bardzo o pomoc. oby sie wszystko udalo bo z tego co widzialem na stronie to poeniadze ze na prawde porzadne

blady

Firma Futur1 obecnie poszukuje do pracy w Niemczech lekarzy specjalistów mówiących w języku niemieckim na poziomie B2 (zdane minimum na ocenę "gut").Najbardziej poszukiwane specjalizacje w tym przypadku to Neurologia, Psychiatria, Anestezjologia, Medycyna Wewnętrzna, Kardiologia, Gastroenterologia, Geriatria.

klara mara

ja również bardzo chcę do niemiec wyjechać do pracy i podobno ta agencja jest bardzo okej. natomiast mam pytanie do ludzi którzy już z tą firmą mieli do czynienienia, czy jak już się wyhjdziedzie to jak wygląda dalej kontakt z agencją? chodzi o to czy nie zostawiają samego człowieka na lodzi i pomagają. napiszcie jak jest

mikael

tutejszy profil futur1.pl jest oceniony dobrze, czyli chyba jednak można im zaufac, szkoda, że nie jestem lekarzem, mogliby rozszerzyć działalność na inne zawody.

ania

znajomi korzystali i byli bardzo zadowoleni. podobno bardzo szybko wszystko poszlo.

czegoś tu nie rozumiem. forum opinii jest po to, zeby dodawać opinie. pracodawca powinien to uszanować zamiast podszywać się pod Anie i oburzać się na kazdy negatywny komentarz.

anonim3

bzdura!

Marcin

bardzo szybko odpowiedzieli i po paru dniach zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, potem do Niemiec. Szpital bardzo dobry, potem tylko formalności trwały 2 miesiące bo nie miałem B2 ale we wszystkim mi pomogli. dziękuję i polecam.

Alunia32

mi przetłumaczyli cv, potem szkolili 3 miesiące w Krakowie z niemieckiego (Allgemein- und Medizindeutsch). Wszystko było tak jak napisali na stronie. W tym miesiącu rozpoczęłam pracę jako lekarz asystent. bardzo Państwu dziękuję za pomoc i polecam wszystkim lekarzom.

monsun

bez dobrej albo wręcz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego nie ma co sobie zawracać głowy,oferta dotycząca kursu dokształcającego z języka + wynagrodzenie można włożyć między bajki, to bardziej taki chwyt marketingowy by osoby ze słabą znajomością języka przesyłały swoje CV do tłumaczenia i nabijały kasę

marek

dla mnie znaleźli pracę - jestem w kolonii i jestem zadowolony. trwało to ponad 3 miesiące - ale się udało :) aha - jestem informatykiem

No właśnie czy ktoś korzystał z usług tej firmy??? jak to wygląda w rzeczywistości???

Tomek

Czy ktoś korzystał z usług tego portalu www.futur1.pl? Czy jest to jakaś ściema czy rzeczywiście solidny pośrednik pracy dla specjalistów na rynek niemiecki?

Paulina

bardzo dziękuję za pracę i pozdrawiam( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o futur1.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie futur1.pl