Opinie o Toropol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Toropol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Toropol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toropol Sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie wsparcie w Toropol Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

pracodawca Nowy wpis

Dziwne pytanie - oczywiście że prawa pracowników są przestrzegane. Firma ma ponad 30 letnia historię i pracowników w tym kobiety z ponad 20 letnim stażem pracy.

Czy rotacja pracowników w Toropol Sp. z o.o. na Serwisant jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 września na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Zarząd Nowy wpis

Nie ma rotacji pracowników, mamy bardzo stabilną załogę. Do pracy serwisanta konieczne są kwalifikacje, dlatego poszukujemy odpowiednich osób. Zarząd

Jak jest z pakietem medycznym w Toropol Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Niusiek30

Tak

Czy Toropol Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Toropol

umowę o pracę

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Toropol Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Serwisant - Elektromechanik - serwis, produkcja?

@Zarząd no tak, ale szkolenia zawsze się przydają do pogłębiania wiedzy i umiejętności pracowników, także w handlu. Więc są te szkolenia czy nie?

zarząd
@Adam

Temat szkoleń jest wyjaśniony we wcześniejszej korespondencji. Zarząd

@zarząd może sobie prscownik wybrać szkolenie?

Czy w firmie Toropol Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zarząd

Nie rozumiem o co chodzi autorowi w tym pytaniu. Firma zajmuje się działalnością handlową a nie szkoleniową. Jeżeli zachodzi potrzeba podniesienia wiedzy konkretnego pracownika i można to osiągnąć zewnętrznym szkoleniem, to oczywiście kierujemy na takie szkolenie. Zarząd.

Jakie są mocne strony pracodawcy Toropol Sp. z o.o.?

Niusiek

Przede wszystkim firma jest bardzo stabilna i ugruntowana na rynku.

Agnieszka

Jaka panuje atmosfera w tym momencie w firmie? Jak kontakty pracowników z szefostwem ? Pozdrawiam

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zarząd

Takie tematy omawiamy z zainteresowaną osobą podczas spotkania. Zapraszam

Czy w ToRoPoL Sp. z o. o. jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

członek zarządu

W firmie są awanse pracowników. Czytając poniższe opinie - wyraźnie widać jak łatwo jest napisać szkalującą opinie- która są anonimowe, dlatego nie będziemy z tymi opiniami polemizować. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z firmą z 28 letnią historią która zawsze wypełnia swoje zobowiązania w stosunku do pracowników i partnerów handlowych.

Chory na serce

Nie polecam pracy chyba że, się lubi kablować na kolegów to takim płacą i lubią, coś tam płacą. Zespół jest taki zgrany bo pracują sami znajomi i rodzina. Jest monitoring i śledzą co robisz jak umiesz w takich warunkach pracować to gorąco polecam. I jest monitoring w samochodach. Jak panowie lubicie taką atmosferę w pracy to gorąco polecam, ja w końcu nie wytrzymałem bo dostałem nerwicy serca i wybrałem zdrowie, praca i jakieś pieniądze to nie wszystko, a i za byle co obcinają premie, naprawdę polecam.

@Chory na serce

"chory na serce" chyba pomylił firmy lub celowo pisze takie insynuacje. W tej firmie nie pracowali ludzie chorzy na serce, bo nie dostali by zgody lekarza medycyny pracy. O warunkach pracy niech świadczy fakt że większość pracowników ma wieloletni okres pracy na umowę o pracę.

pomocy

Znajomy tutaj pracuje już od jakiegoś czasu i chciałem sprawdzić jak opinie w Internecie bo on nie narzeka (tyle, że pracuje w laboratorium) ciekawe jak jest na niższych stanowiskach bo te wcześniejsze komentarze nie za kolorowe

Człowiek zażenowany

ja oraz pięcioro znajomych pracujących,zwalniających się bądź zwalnianych twierdzi z całą stanowczością że jest to najgorsza praca z najgorszymi zarobkami jakie się tylko mogły trafić. Człowiek prowadzący firmę nie dość że się na tym nie zna to jeszcze nie płaci za myślenie. Nie ma prania ciuchów roboczych etc. Ogólnie żenada.

DARECKI

firma ok polecam kaska ok płatne na czs atmosfera ok

Zostaw merytoryczną opinię o Toropol Sp. z o.o. - Warszawa

Toropol Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Czarna Droga 29
    03-620 Warszawa