ToRoPoL Sp. z o. o.

Opinie o ToRoPoL Sp. z o. o.

pomocy
użytkownik zarejestrowany

Znajomy tutaj pracuje już od jakiegoś czasu i chciałem sprawdzić jak opinie w Internecie bo on nie narzeka (tyle, że pracuje w laboratorium) ciekawe jak jest na niższych stanowiskach bo te wcześniejsze komentarze nie za kolorowe

Człowiek zażenowany

ja oraz pięcioro znajomych pracujących,zwalniających się bądź zwalnianych twierdzi z całą stanowczością że jest to najgorsza praca z najgorszymi zarobkami jakie się tylko mogły trafić. Człowiek prowadzący firmę nie dość że się na tym nie zna to jeszcze nie płaci za myślenie. Nie ma prania ciuchów roboczych etc. Ogólnie żenada.

DARECKI

firma ok polecam kaska ok płatne na czs atmosfera ok

Zostaw opinię o ToRoPoL Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ToRoPoL Sp. z o. o.