Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o. o.

Gliwice

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o. o.

Opinie o Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o. o.

Dokładnie z roku na rok coraz gorzej jeśli chodzi o zarobki,plany sprzedaży wyśrubowane w stosunku do realnych, już i tak bardzo wysokich osiąganych obrotów. Niszczą ambitnych,wykształconych,a przede wszystkim znających się na rzeczy ludzi. Obecna atmosfera tragiczna.Praca w Fuchsie z pracy kiedyś przyjemnej i przynoszącej satysfakcję obecnie jest jednym wielkim obciążeniem psychicznym. Będziesz się zajmował wszystkim od momentu złożenia zamówienia,poprzez nieterminową dostawę,wystawienie FV na niewłaściwą kwotę i na reklamacjach kończąc.Zapomniałem o przygotowywaniu stoiska targowego ze stawianiem i składaniem własnoręcznym namiotu wystawienniczego;)Zgadzam się z innym pracownikiem,że prezes to wielki pacan,a jaki pan taki kram.Zatem powodzenia.

Zostaw opinię o Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o. o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o. o.