s-bud

Krosno

Opinie o s-bud

Iza
użytkownik zarejestrowany

@b e , zakład znajduje się w upadłości likwidacyjnej, tyle informacji można znaleźć w KRSie, chyba ,że wśród osób wchodzących na forum są osoby które napiszą czy faktycznie tak jest?

b e
użytkownik zarejestrowany

a ta firma to w ogóle jeszcze w Krośnie istnieje teraz?

yopko
użytkownik zarejestrowany

Kurcze, powiem wam szczerze, że jestem trochę rozczarowan, bo miałem nadzieję że jednak ktoś kto pracuje w s-bud to tutaj się wypowie, powie jak wygląda praca, zarobki cokolwiek. Ale cisza niestety. A jakoś nie chce mi się wierzyć że naprawdę nie ma tu nikogo kto miał do czynienia z tą firmą, bo to aż niemożliwe

Siemanko
użytkownik zarejestrowany

No właśnie- ktoś ma może jakieś aktualne info o tym jak prosperuje ten s- bud obecnie? Bo ja totalnie się nie orientuje, a w necie nie wiele jest niestety, no albo ja nie umiem szukać i taka opcja też jest. No ale interesuje mnie czy szukają kogoś do pracy? czy może mają przestuj w poszukiwaniu nowych pracowników?

sprtna

saze ze zrobcie te opine w kilku jzykachi umiescie pos nazwami firm pod ktorymi sa zatrudnieni napewno bedzie odzew tych firm jak dowiedza sie z kim pracuja linki tych stron poslijcie do zwiazkow zawodowych w dani i szwecji napewnoo bedzie odzew

były pracownik

Hej! "Kucyk" ("Kucyk" to majster z CRZ- tu ) to Ty wypisujesz takie bzdety ? Każdy kto pracował w tej firmie potwierdzi że to oszuści. Ja pracowałem z nimi (na szczęście nie dla nich) w Stenungsund w Szwecji i widziałem i słyszałem jak się traktuje i płaci tam pracownikom. W 2008 r gdy tam byłem prawie 40 pracowników uciekło z CRZ do innej firmy, z resztą też oszustów.

moze kiedys to on placili ale ile za ciebie euro wzieli i ile sobie z tego ukradli,teraz co innego sie w firmie dzieje i jedz na wegry to zobaczysz...

mizuri74 ( Johny)

Pracowalem z nimi ponad 3.5 roku poczawszy od poczatku 2006 do teraz czyli Szwecja,Irlandia i w miedzyczasie ponownie Szwecja.Firma jest ok.wynagrodzenie tez a jesli ktos wypisuje glupoty to widac ze nie pracowal jeszcze w Niemczech na kontraktach i nie wie co to ciezka praca i za jakie pieniadze.Wiec prosze nie piszcie takich glupot.

Anonim

bierom na okres prubny czy co bo dowiedziaem sie ze kolesi nie placi w terminie

anionimowy

brak słów byłem widziałem i podziekowałem

KTO WRESZCIE ZROBI PORZADEK Z TYMI ZLODZIEJAMI CO WINNI SA NAM PIENIADZE OD TRZECH MIESIECY- CRZ

anonim - 2009-02-13 17:36:08 Szkoda gadac Sami oszusci i klamcy.Nie placa w terminie.Do dzisiaj nie zaplacono nam za prace w Listopadzie i Grudniu na budowie w Szwecji.Tak traktuje pracownikow CRZ CONSTRUCTION LTD.

Szkoda gadac

Zostaw opinię o s-bud - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s-bud