Centrum Biurowe AZBud Sp. Z O.O.

Kraków

Opinie o Centrum Biurowe AZBud Sp. Z O.O.

antoś

remonty? a to nie sa przypadkiem po prostu wolne przestrzenie biurowe do wynajęcia i to wszystko w jednym kompleksie? tak przynajmniej wynikla z ich strony internetowej na pierwszy rzut oka. czy na pewno mówimy o tej samej firmie która mieści się na Al. Pokoju 78>

Po zmianie zarządu w spółce Centrum Biurowym Azbud sp. z o.o. przeprowadzono wiele udogodnień dla pracowników. Nowy zarząd wprowadza remonty budynku począwszy od central wentylacyjnych przez kotłownie i winda koniec tego roku.

Zostaw opinię o Centrum Biurowe AZBud Sp. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Biurowe AZBud Sp. Z O.O.