Arkadiusz Pisanko Great Lengths Polska Top Hair Szopard

Poznań

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 4 ocen.

Arkadiusz Pisanko Great Lengths Polska Top Hair Szopard
5 4 6 1

Opinie o Arkadiusz Pisanko Great Lengths Polska Top Hair Szopard

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Top Hair - Great Lengths? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

let do

Atmosfera jest jak najbardziej w porządku @anonim. Na produkcji raczej nikt nie narzeka. No i ogólnie te produkowane przez nich włosy są bardzo dobre jakościowo, więc pracuje się w porządnej firmie.

powierzaa

moja znajoma tam pracowala i byla bardzo zadowolona :)

olga32

plecam, tak jak dobra marka tak i pracodawcy. sprawdzone;)

anucha

Polecam, atmosferę, zarobki, klimat firmy. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Mam wrażenie, że wszsytko na najwyższym poziomie ;) Czuć ten klimat od progu )

Zostaw opinię o Arkadiusz Pisanko Great Lengths Polska Top Hair Szopard - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkadiusz Pisanko Great Lengths Polska Top Hair Szopard