Tecnocasa

Opinie o Tecnocasa

Jak szefostwo w Agencja Nieruchomości Tecnocasa traktuje ludzi?

Była pracownica

Chyba w każdym biurze jest trochę inaczej, ale tam gdzie ja byłam to traktowało się ludzi z szacunkiem i zrozumieniem. Dużo czasu poświecono mi na szkolenia, nigdy nie było problemu z wolnym dniem. Ogólnie atmosfera bardzo pozytywna, wśród młodych agentów. Każdego można było zapytać i poprosić o rade czy pomoc. Niezależnie od tego czy to był kierownik czy szef oddziału.

Pracę tutaj wspominam bardzo dobrze. Nie chodzi mi o zarobki, czy o obowiązki, bo to akurat normalnie, jak wszędzie. Najbardziej chodzi mi o atmosferę, a była naprawdę dobra.

Uloa
@Paweł

Jaka pensja na początek?

Rafał Śliż

Potrafią naprawdę wspomóc przy sprzedaży mieszkania. Co najważniejsze nikt nie obiecuje kokosów, tylko realnie wycenia mieszkanie. Kontakt z pracownikami jest świetny.

Paulina
@Rafał Śliż

I co, w ogóle długo im schodzi wtedy sprzedaż takiego mieszkania? Tak mniej więcej oczywiście, jaki to jest okres czasu.

Nie mydlą oczu i nie obiecują nie wiadomo czego, tylko jasno przedstawiają sprawę i są skuteczni. Polecam.

Pracownicy agencji są bardzo pomocni i naprawdę przykładają się do swoich zadań. pomogli mi w dosyć krótkim czasie znaleźć odpowiednie mieszkanie. Chętnie polecę tę agencje znajomym, jeśli będą potrzebować takich usług.

Wioletta Lis

Agencja świadczy usługi na bardzo przyzwoitym poziomie. Nie ma tu pustych obietnic, tylko konkretne działania i wszystko realizują zgodnie z zapowiedzią.

Tomasz Osetek

Dzięki Agencji sprzedałem mieszkanie szybko. Bardzo dobrze oceniam współpracę. Mieszkanie sprzedałem po takiej kwocie, ile faktycznie jest warte.

Klaudia Giża

Z pomocą agencji udało mi się sprzedać mieszkanie zgodnie z aktualnie panującymi na rynku cenami. Kontakt z pracownikami jest bardzo dobry. Nikt nie mydli oczu wysokimi cenami i nie obiecuje nie wiadomo czego. Pewne jest, że zagencja zrobi wszystko, by sprzedać mieszkanie po cenie jego wartości.

Polecam każdemu, kto chce wynająć mieszkanie i nie ma pojęcia jak się za to zabrać. Agencja pomoże, znajdą mieszkanko na poziomie i w dobrej cenie.

Wioletta

Bardzo dobra agencja, naprawdę pomagają znaleźć mieszkanie na poziomie. Pracownicy uwaznie słuchają i realizują wymagania. Jestem zadowolona.

Maria

Agencja pomogła mi znaleźć ładne mieszkanie, po przeprowadzce. Kontakt oceniam bardzo dobrze.

Ola

Ile wynosi aktualnie podstawowe wynagrodzenie netto?

Dario

SPrzedawałem z nimi mieszkanie na Dobrego Pasterza. Jestem zadowolony z obsługi. Kontakt spoko na co się umówiliśmy tak było. Od początku wiadomo było na czym stoję bez opowiadania bajek o cenach.

Krzysztof

Szukałem mieszkania do kupna na Starych Grzegórzkach. Tak się zdarzyło, że jedno z mieszkań było dostępne tylko przez Tecnocase (Starowiślna Kraków). Miałem trochę uprzedzeń co do agencji, ale okazały się tutaj zupełnie niesprawdzone. Trafiłem tam na Panią Dominikę. Ani razu nie miałem problemu z dostępnością do mieszkania (a byłem aż tam 4 razy!). Na wszystkie pytania od razu odpowiedzi. Wspólny przegląd księgi wieczystej. Wyjaśnienia na każdym etapie podpisywania umowy, ogólnie full profeska. Jestem naprawdę miło zaskoczony. Pozdrawiam

Roman
@Krzysztof

Po przeczytaniu opinii też miałem pewne wątpliwości ale wszystko przebiegało bez najmniejszych uwag a jestem raczej "ciężkim" klientem. Oczywiście bylem świadomy że muszę zapłacić prowizję bo rozumiem, że część niezadowolonych pracuje za darmo :)

pośrednik

NIE współpracują z innymi pośrednikami - skandal. Miałem chyba ze trzy razy klienta kupującego zainteresowanego mieszkaniem, które oni wystawiali. Szybki telefon i bardzo szybka odpowiedź: "NIE WSPÓŁPRACUJEMY".

@pośrednik

Dokładnie. Miałem tę samą sytuację. Myślę, że to jawne działanie na szkodę sprzedającego. Nijak się ma to do zawodu pośrednika i umowy pośrednictwa jako umowy starannego działania.

Klient
@Tomek

Proszę o podanie zapisu z ustawy o gospodarce nieruchomościami gdzie widnieje zapis, iż ktoś kto pracuje z klientem podpisuje umowę, negocjacje warunki ma współpracować takim nierobem jak ty? Czyli siedzisz na dopiero przed kompem i dzwonisz żebrając od tych ,którzy ciężko pracują a swój zarobk.

Mark
@Klient

Dokładnie. W większości przypadków poświęcam kilka miesięcy systematycznego kontaktu i utrzymywania relacji z klientem aby pozyskać nieruchomość w rozsadniej cenie, a później dzwonią osoby (bo Agentami ich nie nazwę) siedzący na (usunięte przez administratora) w mieszkaniu i szukając ofert wśród prawdziwych agencji żądają współpracy bo mają rzekomo pewnego klienta. Weźcie się za robotę

To jakiś żart. Metody pracy i jakość obsługi tego biura zatrzymała się jakieś 20 lat temu. Teraz idą już tylko na ilość podpisanych papierów. Nie mogli sprzedać mieszkania mojego klienta w 4 miesiące, które ja sprzedałem potem w 3 tygodnie. Chciałem dowiedzieć się czemu tak było, klient zdębiał - zadzwoniłem do nich na to mieszkanie, które mieli na wyłączność i spytałem czy współpracują z innymi biurami. Usłyszałem, że nie współpracują i wszystko jasne - potem klienci zdziwieni dlaczego Tecnocasa nie może sprzedać ich nieruchomości jak sami się do tego odpowiednio nie potrafią zabrać a dodatkowo nie sprzedadzą innemu klientowi jak tylko swojemu. To powinno się nagłaśniać. Żenada.

Olis

Kilka tygodni temu szukałam mieszkania do kupna w Krakowie, określiłam stanowczo jakie mam wymagania, a tecnocasa pokazywała mi całkowicie odmienne nieruchomości. Najdroższa agencja w mieście i do tego najgorsza

Czy w Agencja Nieruchomości Tecnocasa są szkolenia zewnętrzne?

Były długoletni pracownik

Nie ma, placą sami sobie za szkolenia pracowników.

Łukasz
@Były długoletni pracownik

Jest szkolenie zewnętrzne. Musisz biegać non stop poza biurem latać po piętrach w celu znalezienia mieszkanie do sprzedaży. To jest właśnie trening zewnętrzny.

Sylwia
@Łukasz

A czy z pracodawcą ktoś rozmawiał na temat szkoleń? Był poruszany w ogóle taki temat, że pracownicy byliby zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy? Czy może nikt nie wyszedł z taką inicjatywą?

Obecny pracownik
@Były długoletni pracownik

Ja mam wrażenie że pojawiają się tutaj tylko osoby roszczeniowe które się nie sprawdziły i próbują zrzucić na kogoś winę. Pierwsze półtora miesiąca mojej pracy to były szkolenia w miejscu pracy. Dodatkowo regularnie odbywają się szkolenia w siedzibie, wewnętrzne jak i prowadzone przez osoby z zewnątrz. Atmosfera w miejscu pracy przyjazna, firma kładzie nacisk na to, by pracownicy faktycznie posiadali konkretną wiedzę na temat nieruchomości. Dosłownie każdy negatywny komentarz na tematu warunków pracy mogę obalić dowodami, zapraszam do dyskusji.

Agat

Niby mieszkanie sprzedane, więc cel osiągnięty, więc może i nie powinnam się czepiać.. Ale.. to w jakich warunkach się to odbywało jest dalece nieprofesjonalne. Metody stosowane przez pracownika oddziału Kraków-Łobzów opierały się na manipulacji, nacisku, straszeniu (że nie sprzedamy mieszkania w czasie, na jakim nam zależy), używanie sformułowania, że "nie powinnam kręcić nosem" nie należy do profesjonalisty za którego miał się Pan zajmujący się naszą sprawą. Do tej pory nie wiem czy cena za jaką mieszkanie zostało sprzedane jest ceną adekwatną, gdyż dla Pana pośrednika 50 000 w tą, czy w tą stronę to nadal idealna oferta. Brak wsparcia dla sprzedającego, mówienie tego, co klient chce usłyszeć, a nie tego jak wygląda realna sytuacja. I za to 13 000 prowizji..

Agat

Zostaw merytoryczną opinię o Tecnocasa - Kraków

• Jak się pracuje w Tecnocasa?

Zobacz opinie na temat firmy Tecnocasa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tecnocasa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tecnocasa?

Kandydaci do pracy w Tecnocasa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tecnocasa