McDonald's

Mogilany

Opinie o McDonald's

Marta

@Rosseurozumiem, że Tobie praca w McDonald's odpowiada. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Piszesz, że pracujesz na różnych zmianach. Czy masz duży wpływ na swój grafik? Co jeszcze warto wiedzieć o tej pracy? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Rosseu
@Marta 09.10.2017 09:23

Wcześniej jedyne doświadczenie jakie miałam w gastronomii to była praca w budce ze sprzedażą kebabów, więc do McD przyszłam kompletnie zielona, ale sobie poradziłam i myślę że dobrze mi idzie :) Przy pierwszej rozmowie określa się swoją dyspozycję, jest ona uwzględniania w aneksie do umowy, zatem jeśli ktoś ma dziecko albo dojeżdża busami lub uczy się to nie ma problemu. Tak samo jeśli ktoś chce tylko na nockę to również jest taka opcja. Na grafik mam o tyle wpływ, że poza dyspozycyjnością wpisujemy w zeszyt kiedy chcemy mieć wolne, jakie godziny ew najbardziej by nam odpowiadały i że np chcemy pracować więcej lub mniej, zdarza się że grafik jest jednak nie po myśli naszej. Pewnych rzeczy jednak się nie przeskoczy. Benefity takie większe to premie pieniężne po 5 latach i potem 10 itd, na przerwy płacimy mniej za niektóre produkty, napoje są za darmo, jedynie kawa jest w ograniczonej ilości. Każdy pracownik otrzymuje oczywiście bonifikartę która upoważnia do tańszych zakupów w McD. Wg mnie warto chociażby spróbować ;) Tylko jak wspominałam, u nas jest ruch w niektóre dni nawet bardzo duży więc trzeba pracować, nie ma leniuchowania, więc jak ktoś nie ma sił, energii, nie jest 'szybki' lub po prostu woli spokojniejszą pracę to jednak nie polecam.

Rosseu

Pracuję w Mogilanach już rok, a miała być to praca na max kilka miesięcy. Spodobało się mi, przyznaję. To co dla mnie jest w pracy najważniejsze to dobra atmosfera wśród pracowników, wolę mniejsze zarobki ale mieć naprawdę super ludzi wokół. I tak się udało, że jest u nas. Wiadomo, to nie raj, jest kilka wyjątków ale zliczyłabym je na palcu jednej ręki. Nie zawsze jest też idealnie. Miewamy czasem takich 'gości'. Utrudniają pracę i powodują jedynie stres u całej załogi, no ale trudno. Da się przeżyć. Pracuję różnie, raz na ranki raz na popołudniówki, nie mam zastrzeżeń, gorąco do nas zapraszam, tylko właśnie, tu nie ma plaży, tu się pracuje. Ale mnie to odpowiada, szybciej czas leci ;)

Marta

@Oleksypróbowałeś napisać w tej sprawie bezpośrednio do firmy? Może będą w stanie szybciej udzielić Ci odpowiedzi. @Ewa co masz na myśli mówiąc o mobbingu? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie zachowania mają miejsce? Jeśli tak, to warto je zgłaszać. Próbowałaś bezpośredniego kontaktu z firmą?

Oleksy

Hej, jeżeli ktoś tu jeszcze żyję to powiedzcie, czy mogę iść tylko na sprzątanie (myślę wgl o samej nocce już teraz) bo boję się że trafię na kasę... a to mnie stresuje niemiłosiernie ;---;

Ewa

W MCDONALDS JEST MOBBING!!! Tam jest przyzwolenie na poniewieranie pracownikami, publiczne ich upokarzanie. Awansują tam osoby psychopatyczne, agresywne, rozpierające się łokciami, lubiące musztrować innych. To amerykański system pracy (eksploatacja, wyzysk) w najgorszym wydaniu. Proponują pracę młodym i ich deprawują. Pracując tam i będąc pomiataną rozchorowałam się na depresję. To był McDonalds w Poznaniu koło lotniska. Nie chcecie mieć koszmarnych wspomnień, unikajcie tam pracy!

NowyMc

Witam. Myślę iż, żeby w życiu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie być trzeba najpierw Wojsko i Mc donald przeżyć :D Mam 31 lat (facet) Wojsko , Zasadniczą Służbę Wojskową przeżyłem lata temu (11 miechów) Teraz przyszła pora na Mc donald. Rozmowa kwalifikacyjna zaliczona , badania zrobione, szkolenie bhp zaliczone, teraz końcowa część pierwszy dzień pracy Mnie czeka. Czy będzie tak ciężko jak przykładowo w Wojsku w Zasadniczej Służbie? Nie sądzę. Zarobki aż tak tragiczne nie są..... Chociaż trochę lepsze niż na kasie w sklepie... Ja aktualnie będę się szkolić na zmiany nocne (+20% dodatku za nocki) stawka 9 netto + 60 groszy dodatku za pranie do każdej godziny + 1 zł brutto premi za każdą godzinę jeśli się nie spoznia, nie chodzi na L4 w danym miesiącu to między innymi. Czyli wyjdzie to mniej więcej ok 1900 zł netto na pełny etat (Umowa O Pracę) Restauracja ta mieści się w odległości takiej odemnie, iż mogę sobie spacerkiem przejść (15min) Więc lokalizacja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] D Zobaczymy czy to co na forum pisze że się zapierd..... jak robot czy jest to prawdą. Ja w tym Mc co byłem na rozmowie, to widziałem dość miłą atmosferę w śród pracowników, więc jest całkiem na plus... a nie byłem tam 5 min tylko w przybliżeniu ok 30 minut... Dzięki za przeczytanie mojej jak że to wyczerpującej wypowiedzi ;)

Prezes

Są dwa takie fajne ogłoszenia Restauracja McDonald's w Strzegomiu zatrudni pracowników oraz McDonald's Strzegom - pracownicy Zmiany Nocnej bardzo fajna sprawa, rozwijająca

Agnieszka

Z ciekawości zaczęłam sprawdzać, co tam się wypisuje w internetach o pracy w Macu. Myślę, że opinie negatywne biorą się z tego, że głownie niezadowolone osoby się wypowiadają - jak zawsze. Ci zadowoleni nie szukają miejsca w internecie, żeby opisać to, że są zadowoleni. Negatywne emocje zawsze człowiek chce uwolnić ;) Dużo się zmieniło, patrząc z pewnej już perspektywy. Atmosfera teraz w pracy jest naprawdę fajna i dobrze się pracuje. Jakoś się ustatkowaliśmy :) Zarobki też poszły w górę, podejrzewam, że jeszcze pójdą. Mnie się dobrze pracuje i wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem. Pozdrawiam :)

No bzdury

Jeszcze napisz proszę że Roman jest super

Bzdury

Pracowalam tam 3 lata i nigdy więcej

Anetka

Dziwią mnie Wasze opinie. Ja pracuję już trzy lata i sobie chwalę. Najważniejsze jak ludzie są fajni, bo dobrze nam się razem pracuje i wtedy nawet gorsze dni razem przechodzimy i do przodu. Nie mówię, że to praca na zawsze, ale jestem na trzecim roku studiów i ta praca mi odpowiada. A szczerze, jak kiedyś przyjdzie mi zmienić pracę, nie będzie łatwo. Spasowało mi tutaj.

Taktak

Szkoda tylko że Mc'Donalds robi to tylko dla zysku...

mexx

hej.mam.pytanie.do.pracujacych.w.macu. czy.jesli.sie.zatrdunie.moge.liczyc.ze.menedzer.mnie.zwolni.za.tydzien

racjonalny

Nie wydaje mi się aby to była fajna praca. Przecież to jest praca na maxa na pełnych obrotach przez godzinę za marne grosze. Jak już ktoś chce pracować w MC to może w UK albo Niemczech to jeszcze potrafię zrozumieć ale nie w Polsce za tak marne grosze.

Ania

Pracowałam głównie na McCafe i z doskoku na kasach McDonalda. Świtnie mi się tam pracowało. Umowa o pracę, co prawda stawka nie powala, ale warunki bardzo fajne. Przerwę masz gwarantowaną, jak kończysz o 15 to o 15 wychodzisz i nic cię nie interesuje. Jak ruch był duży to zawsze ktoś przychodził mi pomagać, a jak nie było ruchu to z nudów sprzątałam albo pomagałam na kasach :) Wszystko od A do Z masz powiedziane jak trzeba robić i nigdy dzięki temu nie miałam niejasności czy nieprzyjemności z klientem. Praca fajna, szkoda tylko że mac jest otwarty piątek świątek i niedziela do późnych godzin :/ Ale to chyba jedyny minus.

DO Cytrynka. Zgodzę się z Tobą,bo jest oczywiste jak pracownik wymiguje się od powierzonego zadania z braku chęci,taki nie ma prawa bytu,tym bardziej że jest to zakład w którym trzeba pracować na wysokich obrotach,co nie zmienia faktu że taki kierownik zmiany jezeli ma jakiekolwiek zastrzeżenia do pracownika to powinien z nim porozmawiać na osobności,przynajmniej z odrobiną kultury,tak jak przystało na osobe reprezentującą dużą firmę. Ja opisałem atmosferę ogólną jaka panuje w restauracji na Mogilanach,nie przytaczając zadnych sytuacji,nie wiem jak odebrałaś mój wpis,pewnie negatywnie,jeżeli chcesz poprawić opinie na temat pracy w Mc w Mogilanach to podpowiem tyle że nie tedy droga,na początek trzeba zacząć od wewnątrz,będzie to miało odzwierciedlenie na takich oto forach.Czego naprawde zycze. Bo jak już pisałem praca w mc Donalds nie jest taka zła,a zarobki? Jak i Awanse..... :D....dla młodego w sam raz,młodziez w dzisiejszych czasach nie może być za bardzo rozpieszczana.....

Jeżeli chodzi o Mogilany to tez mogę potwierdzić że nie najlepiej tam to wszystko wygląda,pracowałem tam jakiś czas, z biegiem czasu wszystko powoli szło w zlym kierunku,atmosfera nie do pomyslenia,a wiem że z początku mojej pracy było całkiem przyjemnie, nie polecił bym pracy w restauracji w Mogilanach(no chyba ze wrogowi:) )jest naprawde kiepsko,oczywiście nie wychodzi to z samych pracowników,grono menagerow robi chyba najwiekszy zament,wywołują presje na pracowniku,niestety są źle wyszkoleni w zakresie kierowania zmiana/większą ilością osób, kierownicy nad nimi też nie za przyjemni,przez co tak nieprofesjonalne podejscie do tematu robi wiecej złego niż dobrego, a jeżeli chodzi o samą prace w Mc Donalds to polecam,jest spoko,naprawdę-tylko nie Mogilany..... Tylko zarobki... takie sobie. Pozdrawiam jak i Przestrzegam.

abc

Restauracja w Mogilanach,specyficzna atmosfera,bardzo nieprzyjemna,obecnie próbuje się na nowo odbudować,mało pracowników,dużo się zwolniło,myślę ze nie jest to spowodowane samą pracą lecz atmosferą,zaskakujące jest to że tak wielka firma pozwala sobie na tak beszcelne traktowanie zwykłych pracowników,jak i menagerów.Chamstwo jak i arogancja pana Romana K. wobec pracowników przechodzi ludzkie pojęcie,prostackie odzywki,mobbing psychiczny inaczej nie jestem w stanie sama tego opisać.

Szczerze odradzam pracy w McDonald^s w restauracji Arkadia 2 ( w carrefour) w Warszawie. Atmosfera jest wprost fatalna. Jest 2-3 spoko menedżerów, a reszta po prostu szkoda gadać. Bywa , ze przyjdzie menedżer powie jaki ty jesteś chujowy i odejdzie i to na oczach kierownika. To po prostu szkoda gadać. Zarobki to jak wiadomo jak na początkowa prace to są ok. Byłem na paru supportach( wymiany do innego MC) to było naprawdę w porządku, ale po prostu mój MC jest do dupy. A potem się dziwą , ze jak pracownicy odchodzą to wystawiają im złą opinie. Szczerze odradzam tej restauracji.

PK

Witam mam ponad 30 lat od kilku lat pracuje na czarno (tak się życie potoczyło ) czy osoby z takim wiekiem i więcej mają szanse na zatrudnienie w mc na zmianę nocną ? chodzi mi tylko o nocki ? po prostu szukam czegoś legalnego w końcu ciężko dostać legalną prace mając ubogie cv bo większość lat pracowałem na czarno , potrafię ciężko pracować to nie jest dla mnie problem :)i jakie zarobki są na zmianie nocnej ? z góry dzieki za odp pozdrawiam .

Witam wszystkich. To co tutaj piszecie to przechodzi ludzkie pojecie!!!! Moim zdaniem wasze treści na temat tej pracy sa niezwykle wyolbrzymione negatywnie... Ja pracuje w nowo otwartej restauracji czwarty miesiąc i nigdy nie zdarzylo się nikomu krzyczeć na kogos... menadżerowie jeśli się kluca to miedzy sobą a wobec nas sa po prostu super. Pracujemy naprawdę w milej atmosferze i nie wyobrażam sobie ze nie myjecie rąk...!!!!!!!!!!!!!Jedzenie jest nie zdrowe owszem ale przestrzegamy czasu jego waznosci i nie wyobrazamy sobie wydac czegos po terminie gościowi naszej restauracji...czas obsługi jest do poprawy ale wszyscy jesteśmy jeszcze nowi. Zarobki nie narzekam bo ciężko o prace, po za tym to pracuje mi się tam naprawdę z przyjemnoscia Zapraszam do restauracji w Żywcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOMAS

witam , chiałbym wiedziec dlaczego pracownicy waszej sieci w słupsku nie stosuja sie do promocjii , już dwa razy zamówiłem powiekszone zestawy i nie dostałem szklanek ??????????? to po co robiecie te promocje ? dodam ze szklanki byly ale nie kazdy je dostawał . mam nadzieje ze chociaz tutaj ktos zareaguje na moja skarge , nie wyobrażam sobie czegos takiego ze ja jako klient mam sie prosic ocos co firma sam proponuje w ramach promocjii , jet to naciaganie ludzi nic wiecej , czekam na odpowiedz 24 godziny , po tym czasie zaczne rozpisywac sie na kazdym forum dajac wam nauczke ze klienta sie szanuje , a nie OSZUKUJE Wyślij

LULUPITKA

kłania sie kodeks pracy i chore ambicje nie spelnionych pseudo menadzerow oraz asystentów,ktorzy nie mają zielonego pojęcia o biznesie ,wyuczone regułkii chory moobbiiinnnngg,brak pracowników spowodowany chorą sytuacją i ambicjami nie trafnych menadzerów i pseudo asystentów ,standard wytyczony z góry ale to normalne !!!!! ,bo każda firma ma swoją politykę!!!!! ,kierownik normalny tylko szkoda że go tam nie ma 24 /24 bo jak by zobaczył to co tam sie dzieje to .jest......................es na jednym stano........wisku ,a obsługujesz wszystkie ,nie ład i chaos i nie pracuj na kasie bo każda men....rka ci tam zaj..............zy i weżmie na wac..ki jak potrzebuje

KROKSI
@LULUPITKA 29.03.2015 22:03

to o mcdonald mogilany krakow zakopiankaMOGILANY

szuka

Jakieś opinie nt. pracy w McDonaldzie Krk przy rondzie ofiar Katynia? Jak atmosfera, zarobki na początku, elastyczne godziny pracy?

Czytam opinie.... Wiekszosc to opinie dzieciakow, ktorym marza sie miliony... Brak szacunku do pracy. Coz zazwyczaj to humanisci po prywatnych zaocznych studiach.... Ktorzy nie potrafia dobrze mopa zlapac... Zal mi Was... Regułke na pamiec znasz, ale co z tego:)) skoro myslec nie potrafisz. Selekcja tacy odpadaja. Pozdrawiam wszyskich studentow zaocznych, chodzacych glowa w chmurach - jako pracodawca, odrzucam takie CV, ludzie po zawodowce i technikom maja wieksza wiedze oraz analogiczny tok myslenia...

platon

hah, proszę Cię ten pomysł Maca z dowożeniem ich produktów był nietrafiony. Albo przynajmniej nietrafione był ceny takich dostaw. Dużo lepiej było się przespacerować do restauracji , która jest przecież praktycznie za każdym rogiem. Moim zdaniem wiele na zaprzestaniu dostaw żarcia nie stracą. A zyskiwać będą nadal..

praciwnik

Tam nigdy dobrze nie było i chyba już nie będzie ..... Wcześniejsza kierowniczka szanowna Pani R. To tez mobbingowała pracownikõw i znęcała się psychicznie z czego czerpała niezwykłą satysfakcję.... Obecny nue jest lepszy .... Myśla, że złapali Pana Boga za nogi..... Żałosne

gość
@praciwnik 21.10.2014 14:17

byłam w restauracji w łodzi t widziałam jak jedna z kierowniczek źle się zachowuje wobec dwóch dziewczyn na lobby jedna z nich ciągle popędzała kazała jej całe lobby umyć w 20 minut kazała im myć kosze ciągle sprawdzała kazała im poprawiać słyszałam jej wywody miałam iść do biura nie muszę jako gość tego to słyszeć co pani Gosia kierowniczka mówi i jak się zachowuje

Bata

Nie zdziwię się jak mu ktoś kiedyś w morde przywali

ewa

lepiej omijać maca w Mogilanach,coś strasznego i takiego koszmaru jak praca w tym miejscu nie polecam nikomu.Mobing ze strony kierownika to podstawa każdego dnia pracy,wyżywa się na pracownikach i poniża przy ludziach,którzy są zmuszeni oglądać to co się tam dzieje. ciekawe kiedy zmienią kierownika na takiego,który zachęci ludzi do pracy a nie odstraszy,jak wiadomo pracownicy ciągle uciekają stamtąd

nocnik

Praca bardzo ciężka (choć niektórzy godzinami potrafią się migać) kasa tak naprawdę nie adekwatna. Jeli macie debilnego kierownika to piszcie do biura kilka listów usadzi cwaniaczka oni naprawdę są malutcy tylko wobec pracowników się puszą. Praca tylko dla wytrzymałych fizycznie i odpornych psychicznie

vajos

w Mogilanach ciężka praca, bo ludzi mało, a takimi komentarzami raczej nowych do przyjęcia się nie zachęcacie.

nocnik :)

NIE MA TO JAK ZAPACH TRUCK'A O PORANKU :D ci co robili na nocka wiedzą o co chodzi :D (usunięte przez administratora) miejcie w dupie tą robotę . przychodzisz na miesiąc zostajesz całe życie :D haha

Fafik

Rozumiem ze nie jest lekko, przynajmniej niech bedzie wypłata adekwatna do pracy jaką się tam wykonuje, o atmosferze nie wspomne, ciągłe darcie mordy, nie dziwię się odchodzą sami najlepsi pracownicy, jeszcze troche i ciekawe kto tam bedzie robił ;)

dwa

Witam, Miesiąc temu dostałem telefon od Mcdonald's na rozmowe, czekamłem 3 dni na telefon od nich, i dostałem pożniej skierowania na badania, który musiałem zapłacisz 120 zł. Pożniej jak miałem idz nastepnego dnia do restauracja na podpisane umowe, kierowniczka restaruacja do mnie zasdwoniła i krzyzała na mnie i nazwała mnie OCZUSTWEM, bo 4 lata temu pracowałem 3 dni w Mcdonald's i nie informowałem jej na rozmowe. I 20 minut rozmiawalismy i na nią też krzyczałem ze nazwała mnie Oczustwem, pożniej powiedziała ze Nie będzie podpisała ze mną umowe i za badania nie zwrocą bo jestem oczustem... Pisałem do jednego adkowata o tym i dostałem taki odpowiedz """"pracodawcę obowiązuje zakaz dyskryminacji w trackie procesu zatrudnienia.To że kiedyś wcześniej pracowało się w tej firmie nie uprawnia do tego, aby kogoś nazywać oszustem."""" Nie polecam. Tam pracują nienormalne ludzi. Pisałem o tej sprawe do Biura Mcdonald's i wysłałem skan 2 faktura z badania. Dostałem odpowiedz ze nie oddają bo to moja wina ze nie informowałem wczesniej ze pracowałem.

Młoda

Kto chce pracować w McDonald`s niech wybierze np. pracę przy zbiorze truskawek. Będzie miał przynajmniej świeże powietrze i lekką przewiewną odzież. Te drelichy z grubego sztucznego materiału to katorga! Brak ruchu powietrza, wysoka temperatura, żadnej klimatyzacji i smród to "naturalne" środowisko McDonald`s od kuchni.Manager- poganiacz drze się na pierdoły ale brudne ścierki do wycierania stołów, częsty brak rękawiczek, niesprawny sprzęt i brak właściwego zaplecza socjalnego jakoś mu-jej nie przeszkadza. W WC dla pracowników tygodniami brak ręczników papierowych i zepsuta suszarka. Kubły na odpady produkcyjne z oberwanymi pokrywami. Niesprawne i nieszczelne komory do wyjaławiania sprzętu produkcyjnego. Perfekcyjna pani domu po paru sekundach dostałaby chyba szału. Smacznego!

Ja...

Praca w McDonald's = poniżanie, wykorzystywanie, pomiatanie i to za marne max 1250zł na rękę. Na każdym kroku pokazują ci czyli zwykłemu pracownikowi od czego on tu jest (mop, klopy, okna, szczota itp.)Krzyczenie na pracownika jest tam normą. Miła atmosfera? owszem o ile włazisz w dupę kierowniczce czy personalnej wtedy masz tak zwane plecy czyli stopień instruktora czy menagera. W wiekszości przypadków są to osoby które tak naprawdę mają mniejszą wiedzę od zwykłego pracownika. Nikomu nie polecam!

nm

Praca w migilanach to jak praca w obozie,DRAMAT

Zakopianka

Ja w Mogilanach, wcześniej były kierowniczki, super babki a teraz dramat :(

Zakopianka

Szczerze to nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym miejscu, po pierwsze mobbing, po drugie mobbing po trzecie chory na głowe kierownik,który doprowadza pracowników do rozstrojenia nerwowego,swoje niepowodzenia i nerwy wyładowywuje własnie w pracy,aż dziw bierze że jeszcze nikt nie wytoczył procesu tej budzie

trololololol

niecałe 12 zł brutto (przy 10 zł zwykłego pracownika), w Warszawie może być chyba nieco więcej

abc

Mc Mogilany, tragedia,nie bede sie rozpisywala bo nie mam tyle czasu,nie polecam pracy w tym miejscu,paskudna atmosfera,jest nie miło,pozostaje czekac.....moze sie cos zmieni.

Adi

W niemczech na poczatku dostajesz 7,75 euro na godzine, po roku masz umowe na stale i 8.10euro, z czasem sa podwyzki. Musze przyznac ze zdarza sie niedopieczone mieso ale co do oleju w frytozach , zawsze jest wymieniany 2 razy w tygodniu, jezeli nie kurczak i frytki mialyby gorzki posmak. podstwa to znajomosc niemieckiego lub angielskiego. Uwaga, kazdy posilek w mc jest nafaszerowany chemia, wszystko plywa w konserwantach , zanim dostaniecie obojetnie jaka bulke, minimum 4 osoby ja przemacaja, kazdy ma spocone dlonie, pot kapie z czola, trzeba wziac tez pod uwage ze nie wszyscy dezynfekuja dlonie przed praca lub po powrocie z toalety. Zauwazcie tez ze olej roslinny podczas dlugotrwalego smazenia wydziela zwiazek toksyczny nazywany akroleina. Ogorki czasami leza caly dzien w pojemniku , nie wygladaja apetycznie. Wszystko jest robione przez spocone dlonie, to mi najbardziej obrzydzilo fast foody, odkad zobaczylem jak sie to produkuje unikam korporacyjnego zarcia. Do sosow dodawane sa skladniki ktore uzalezniaja, jezeli jez zjesz , masz ochote na wiecej. Pozdrawiam wszystkich tych ,ktorzy przyznaja mi racje ;)

xyz

BZDURY NA RESORACH

Kostrzyn nad Odą

Mc donald u nas w małym mieście...tragedia, duży ruch bo nad granicą,młode dziewczyny które sa zatrudniane często są mobingowane.Stara ekipa która tam urzęduje często kradnie forse z kasy(tkzw.manko) a obciązaja młoda dziewczyne że pomyliła sie w liczeniu i wywala z pracy a kase bierze do kieszeni

trololololo

12 godzin rzadko się zdarza, najczęściej jest to 8-10.

zgadzam sie z przedmowca(bądz przedmowczynia). sama tam pracuje juz od prawie 3 lat. nie narzekam. jeśli chodzi o menadzerów to wiekszosc jest spoko czego nie można powiedzie o( usunięte przez administratora ) jej wolno.

hm szkoda gadac co sie dzieje w tej restaurcjii zaczynajac ( usunięte przez administratora ) jest wcale nie ( usunięte przez administratora )a tych co cos patrafia nie widzi tylko wykancza np jest bardzo fajna manager ( usunięte przez administratora ).nie zatrudniajecie sie w tym Mc Dolalds! MOGILANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stały bywalec

0dokładnie on wygląda na spoko, ( usunięte przez administratora )

ulala

a jak się nazywa taki ( usunięte przez administratora ) bo on chyba jest ok

Zostaw opinię o McDonald's - Mogilany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's