MSG Sp. z o.o.

Opinie o MSG Sp. z o.o.

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w MSG Sp. z o.o. w kwestii wynagrodzeń?

ktoś

nie wiadomo niczego nowego w tym temacie @Beret. Próbowałem znaleźć informacje, ale wynika jasno, że firma źle ludzi traktowała

wierzyciel

prezesa tej firmy ściga policja, to [usunięte przez moderatora] na salę krajową.

mouse

msg w Lublinie - wielka ściema, zatrudniają pracowników a od kilku miesięcy nie płacą wynagrodzenia

gerwazy

mam uwagi! chcą listu motywacyjnego - to jakaś kpina, jak chcą poznać kandydata to niech go zaproszą na rozmowę, a nie każą pisać takie bzdury jak by szukali nauczyciela polskiego albo redaktorka do marnego portalu

Zostaw opinię o MSG Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSG Sp. z o.o.