Top Implant Technologies Sp. z o.o.

Opinie o Top Implant Technologies Sp. z o.o.

Karolina

@ewr widzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie - ale może jednak udało Ci się wziąć udział w jakiejś rekrutacji do Top Implant Technologies i możesz opowiedzieć o jej przebiegu? Obecnie również nie widzę ofert pracy - czy wiesz, gdzie ich najlepiej poszukiwać?

ewr

To skoro wypłata jest terminowa @pracownik, to już jest dobrze, bo przecież o wynagrodzenie o czasie jest teraz dość trudno, ale wiadomo czy mają teraz jakieś oferty pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zostaw opinię o Top Implant Technologies Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Implant Technologies Sp. z o.o.