MAKRO CASH

Opinie o MAKRO CASH

koli

Cześć Wam. Różne opinie słyszy się na temat pracy w tej firmie. Moja rada – oczywiście warto czytać i szukać informacji na temat firmy, ale jeszcze lepszym pomysłem jest wykazać się inicjatywą i samemu firmę sprawdzić. Szukają teraz przedstawicieli handlowych

Magdusia :)

Pracuje przez agencje Inc, jako kasjerka. Pracując przez Agencje nie jest źle jednak boję się że jak przejdę bezpośrednio do Makro kierownicy będą dużo więcej ode mnie wymagać, a finansowo się to nie różni, jedynie możliwość rozwoju. Przechodzić?

Mateusz Maliszewski - 2009-05-30 14:42:10 Słowa kojarzące się z MAKRO CASH solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są pracowici, sumienni i koleżeńscy, atmosfera jest bardzo dobra . sory ale chyba cos Ci sie pomyliło z ta opinia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mateusz

Zostaw opinię o MAKRO CASH - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAKRO CASH